Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Riderdenim pantolonları fuarda

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sym jet x 125,altai pro max 50
    Daha uyguna bulunabilir mi şu an kendi sitesinde 2 bin tl civarı denemeden almak istemiyorum ya kadıköye gidip alacağım ya da fuarda deneme kabini var ise öyle alırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Evet, Rider Denim standında kabinler var.
    Deneyerek alabiliyorsun.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Motobike jean markasınıda inceleyebilirsin , iki adet pantolonunu yıllardır kullanıyorum defalarca yıkandı sıfır yıpranma , Riderdenim de kullanıyorum ikiside yerli ve kaliteli ama fiyat olarak Motobike biraz daha uygundur..

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Riderdenim Duman model pantolonum 1,5 sene içinde ağ kısmından yıprandı, tadilat yaptırmak zorunda kaldım. Çok rahat ve kullanışlı pantolonları var ama çok dayanıklı olduğunu söyleyemem. Motojeans'e de bakacağım...

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Riderdenim Bora modeli pantalonu 2017'de almıştım hala kullanıyorum, iki kez kaza yaptım ama hala sağasağlam. Tabi benin motor 2017'den beri henüz 13bin km oldu yani toplamda iki yıl kullandım sayalım normal birinin kullanımı ile.
    Şimdi Bora modeli üretilmiyormuş, kışlık diye geçiyordu, yaz kış çok dahat ediyorum.

2017'deki fuarda deneyerek alırım diye gitmiştim ama fuardaki kalabalıkta herhangi bir ekipman deneyecek ortam yok deyip hiç bir şey almamıştım, sonraki haftasonu hasanpaşa'daki mağazaları dolaşıp rahat rahat deneyerek almıştım bütün ekipmanlarımı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)