Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

15.000TL'ye Kadar Motor Tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI
    hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    Arkadaşlar elimde tam 15.000 TL para var zorlasam 16 olur.Hergün işe gidip geleceğim hafta sonlarıda gezebileceğim genelde artçıyla yazın belki uzun yolda yapabileceğim motosiklet almak istiyorum.Mümkünse vitesli almayı düşünüyorum SS yada Naked tarzıma uygundur diye düşünüyorum yani binicez şekili şemalide düzgün olsun dimi.Bu sene sonuna doğru kampanyalar olur diye düşünüyorum olursada değerlendirme niyetindeyim.Bu yüzden sizlerin tecrübe ve bilgilerinden faydalanmak isterim.Bu arada 15.000/16.000 TL aksesuarlarda olucak.Kask,eldiven,mont başlangıç için yeterli olur diye düşünüyorum.Konuyu okuyupta "herşey olsun ama ucuz olsun istiyorsun bide sana yanına o paraya 1000rr verelimmi?" gibi boş muhabbetlere girmeyin sadece isteklerimi belirttim ne kadarına sahip olabileceğime sizlerin bilgilerinden ve yorumlarından karar vereceğim.Akımda olanıda sizlerle paylaşayım.Pulsar NS200 2017 abs'li 12.000 Tl civarı var yada Temiz bulunabilirse Honda CBR 250R...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Aklında olan bu iki model mantıklı 13 bin civarı tertemiz cbr bulabilirsin kalanı aksesuara yatır, temiz bulma konusunu da kafaya takma satıcıya herzaman expertiz teklif et ve kesinlikle yaptır, indirim beklenecek zaman değil

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    MSX125 net 17.000 TL olmuş. Bu saatten sonra motosiklet falan alınmaz. Ancak ikinci el.

Motosikleti
    Benelli Leoncino
    benelli bn 251 -abs'li- o fiyat aralığında inceleyebilirsin
    GezeGeze bunu beğendi.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Dominar alınmıyor mu o paraya?

Motosikleti
    Honda CBR650R
    Alıntı A.Sahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benelli bn 251 -abs'li- o fiyat aralığında inceleyebilirsin
    Bu motora bende baktım çok güzel hatta sesi 4 silindir gibi fakat yedek parça ve motora bakacak usta yok oyüzden daha çok ns200 düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:58 ----------

Alıntı hasangazili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dominar alınmıyor mu o paraya?
    Kardeşim dominar 2. elleri 15.000'den başlıyor. :(

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Artçılı kullanmayacak olsan bu bütçeye Sym Wolf'ü önerirdim. Bayi elinde kalan 2015 model sıfırları 12-13000 TL aralığında buluyorsun. Ben uzun yol da yapıyorum, çok çok konforlu değil, çok çok süratli değil ama ne kadar ekmek o kadar köfte. Lakin artçı binecekse arka sele kütük gibi, ayrıca amortisör ayarı da yapılmalı.

Motosikleti
    Honda CBR650R
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artçılı kullanmayacak olsan bu bütçeye Sym Wolf'ü önerirdim. Bayi elinde kalan 2015 model sıfırları 12-13000 TL aralığında buluyorsun. Ben uzun yol da yapıyorum, çok çok konforlu değil, çok çok süratli değil ama ne kadar ekmek o kadar köfte. Lakin artçı binecekse arka sele kütük gibi, ayrıca amortisör ayarı da yapılmalı.
    Güzel motor aslında baktım şimdi senin yazdığını görünce fakat 2. el piyasası biraz az gibi yarın birgün satmak istediğimde sıkıntı olur mu?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı hacidayi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel motor aslında baktım şimdi senin yazdığını görünce fakat 2. el piyasası biraz az gibi yarın birgün satmak istediğimde sıkıntı olur mu?
    En az 2 sene kullanırım diyorsan problem değil ama ilk sene al sat düşüncesindeysen zarar edersin, fiyat kırman gerekir. Hemen de alıcı bulamayabilirsin. Gerçi kıstas değil ama popüler motorlar bile şu dönemde rahat satılmayabiliyor.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Benelli'nin parça ve servis sorunu olduğunu sanmıyorum. Kuba getiriyor bunları, ve hemen her ilde bayileri servisleri var.

Türkiye çapında, yanılmıyorsam, en yaygın bayi&servis ağına sahip motosiklet üreticilerinden biri Kuba ...

Bu rakamlara alınabilinecek en mantıklı motosiklet Benelli BN251 ABS ...

Ha, evet, tekeri 150'lik, 600'lük gibi duruyor

Egzoz sesi de harika

(650'lik Suzuki ile yan yana gelmediği sürece ... )

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    16500 e benim dominarı verem 6 binde motor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Gs 1200 Adv
    hocam anası ağlamış cbr yada ne çıkacağı belli olmayan benelliymiş rksymiş bakma. senin ilacın ikinci el istiyorsan 2017 model abs li ns200 yada rs200 alacaksın. hem az yakar hem parçası ucuz hem absli mis gibi motoru ikinci elde 12 civarına alırsın. üstüyle de güzel bir ekipman seti çekersin kask mont eldiven pantolon bot bellik olarak. ekipmanı ayrı hallederim dersen bayiler sıfır 200ns absleri 14500 lere veriyor. kafan rahat olur

Motosikleti
    Honda CBR650R
    Alıntı sultanselim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam anası ağlamış cbr yada ne çıkacağı belli olmayan benelliymiş rksymiş bakma. senin ilacın ikinci el istiyorsan 2017 model abs li ns200 yada rs200 alacaksın. hem az yakar hem parçası ucuz hem absli mis gibi motoru ikinci elde 12 civarına alırsın. üstüyle de güzel bir ekipman seti çekersin kask mont eldiven pantolon bot bellik olarak. ekipmanı ayrı hallederim dersen bayiler sıfır 200ns absleri 14500 lere veriyor. kafan rahat olur
    Su anda benimde düşüncem bu yönde.Fakat sene sonuna doğru fiyatlar düşer kamoanyalar olur diye beklerken fiyatlar yükseliyo dolar düşüyo fiyatlar çıkıyo hiç birşey anlamadım kafalar karışık :S

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:44 ----------

Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    16500 e benim dominarı verem 6 binde motor
    eyvallah kardesım saol ama az yakan motor herzman ıyıdır

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Sıfır alacaksan sym wolf, 2. el düşünüyorsan inazuma öneririm
    tommygun bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Sevgili hacıdayı abicim , eğer senin için artçı sele rahatlığı önemliyse , artçılı uzun yol yapacaksan ve bir de boy 1.75 ve üzeri ise sana rx3i evoyu
    tavsiye ederim . Artçı rahatı açısından 250 ccler arasında inazumadan sonra hemen ikinci sırada yer alır. Ha bir de vstroom 250 var aynı rahatlıkta amma
    sanıyorum 30000 lira üzeri fiatlı . Evonun hem sürücü hem de artçı konforu pek çok Japon motorundan iyidir . Evoyu da bir düşün derim . Selamlarla.
    tommygun bunu beğendi.

benelliye hiç girmeyin , İtalyan malı değil Çin malıdır.
    CBR ile uzun yol yorar..
    Uzun yol da düşünüyorsanız ikinci el 2015 XMAX 250 ,GTS exciting Evo öneririm.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    suzuki inazuma düşünebilirsiniz

Motosikleti
    Honda CBR650R
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili hacıdayı abicim , eğer senin için artçı sele rahatlığı önemliyse , artçılı uzun yol yapacaksan ve bir de boy 1.75 ve üzeri ise sana rx3i evoyu
    tavsiye ederim . Artçı rahatı açısından 250 ccler arasında inazumadan sonra hemen ikinci sırada yer alır. Ha bir de vstroom 250 var aynı rahatlıkta amma
    sanıyorum 30000 lira üzeri fiatlı . Evonun hem sürücü hem de artçı konforu pek çok Japon motorundan iyidir . Evoyu da bir düşün derim . Selamlarla.
    Eyvallah kardeşim hepinizin düşünce ve tavsiyeleri benim için önemli bu yüzden burada bu başlığı açtım.İnazumayı son günlerde sıkça duymaya başladım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:57 ----------

Alıntı sharkspeedr2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suzuki inazuma düşünebilirsiniz
    Çok bir bilgim yok bu modelle alakalı ama hemen araştırmaya başlıyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Gs 1200 Adv
    hocam inazuma tipsiz hantal ve ağır bi makinedir. daha dün denk geldim önümde gidiyordu böyle sanki nasıl anlatıyım yere yığılmış gibi bi tipi var gereksiz iki tarafta da egzos falan. bence 200ns özellikle beyaz olanı çok daha spor ve yakışıklı duruyor.
    blueway2 bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı hacidayi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar elimde tam 15.000 TL para var zorlasam 16 olur.Hergün işe gidip geleceğim hafta sonlarıda gezebileceğim genelde artçıyla yazın belki uzun yolda yapabileceğim motosiklet almak istiyorum.Mümkünse vitesli almayı düşünüyorum SS yada Naked tarzıma uygundur diye düşünüyorum yani binicez şekili şemalide düzgün olsun dimi.
    şu cümlen kendi içinde tezatlık içinde..

"Hergün işe gidip geleceğim hafta sonlarıda gezebileceğim genelde artçıyla yazın belki uzun yolda yapabileceğim" Bunun açılımı touring yada endurodur , curiserda olur..

"SS yada Naked tarzıma uygundur diye düşünüyorum yani binicez şekili şemalide düzgün olsun dimi" bu tarzın ile yukardaki yaşam tarzın birbirine tam zıt.. ss yada naked motor gezilerde tekbaşına yorar heleki artçıyla daha fazla yorar.. ss ile hergün işe gidip gelmende hem trafikde hemde genel gider açısından benzin lastik bakım v.b seni yorar. trafikde orda burda park halinde biri grenajını kırar çizer yenisini alıyım dersin bir fiyat söylerlerler şaşar kalırsın fiziken bedenende yorar çünkü ticari iş odaklı tasarlanmış bir makine değil.. naked ile gidebilirsin ona lafım yok..

Bence inazuma f,rx3evo abs, dominar , sym wolf ,hero carisma (full grenajlı) ,hyo gv250, daelim daystar sofor alırsan abs li.. bunlar olabilir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)