Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Eğitim Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

bugün ehliyeti aldım ama vites düşürmeye felan pek hakim değilim. Hondadan güvenli sürüş 2 yi almayı düşünüyorum 700 tl dyor indirim yaparlar mı ve de değer mi bu ücrete yoksa başka öneriniz var mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    emenyasin bunu beğendi.

YZFR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 200 Abs
    Alıntı esekherif adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün ehliyeti aldım ama vites düşürmeye felan pek hakim değilim. Hondadan güvenli sürüş 2 yi almayı düşünüyorum 700 tl dyor indirim yaparlar mı ve de değer mi bu ücrete yoksa başka öneriniz var mı ?
    Honda'da nasıldır bilmiyorum ben yamaha s1 ve s2 eğitimi aldım. Yamaha'da rev match denen tekniği göstermiyorlar. Klasik vites küçültmeyi gösteriyorlar. Yani debriyajı sık, vitesi küçült, debriyajı bırak. Bu şekilde gösteriliyor. Rev match (devir eşitleme) olayını ben de yapamıyordum ilk zamanlar. Zaman içerisinde alışkanlık haline geliyor.

Uğur Bilgili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS
    Kurumsal firmadan aldiginiz ve butceniz el verdigi surece deger.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Honda'dan 2 defa Gs2 ve GS3 hazırlık GS3 eğitimlerini aldım, herhalde bu konuda biraz tavsiye verebilecek düzeydeyim, ilk olarak Honda indirim yapmıyor, tabi özel bir grupla gidersen, şirket vs. o zaman belki, bu ücrete değer, neden dersen bir kere hocalar iyi, parkur 2 gün, motor hakimiyetini arttırmak için istediğin kadar devir sürükle yeter ki sana bir şey olmasın, parkurlarda genel vites 1-2 ama hocalara bu konuyu açıklarsan hemen bu konuda sana özel olarak uygulama yaptırıyorlar, eğitim alanına servisle götürüyorlar, ekipman almana gerek yok, kask, mont, eldiven,dizlik, yağmurluk her şey var, sabah sandviç, öğlen yemek, sınırsız kahve çay var, ben her aldığım eğitimden memnun kaldım motor hakimiyetim her seferinde daha da iyileşti, seneye de gs3 eğitimi sonrasında da yine imkan dahilinde gs4 almayı düşünüyorum.

Motosikleti
    F 650 GS (2005)
    Honda fan club'a üye olursanız % 5 indirim var.

Eğer motosiklet tecrübeniz sadece sürücü kursundaki eğitim ile sınırlı ise bence GS1'den başlayın.

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    honda eğitimine verilen paraya değer.
    kesinlikle tavsiye ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)