Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Servis Mağduruyum Lütfen Tecrübelerinize İhtiyacım Var

Motovento
    REKLAM ALANI
    atakanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Hemen konuya giricem 19.04.2018 tarihinde bir kaza yaptım.Kazada şükürler olsun birkaç sıyrık harici bir sıkıntım yok.Kaza raporuma göre %75 ben haklıyım haksız olduğum kısım ise kavşağa yaklaşırken 30 yerine 40la gidiyor olmam.Ardından klasik bir şekilde hasarımı karşılamak için motorumu 02.05.2018 tarihinde servise götürdüm.Ekspertiz geldi gitti yedek parça bekledim motorum hyosung gv250 yedek parçamın gelmesinin 1-1.5 ay olduğunu öğrendim vsvs yazım motorsuz geçti bir yerden sonra sürekli ertelenmeye başladı.Yok parça uymadı yok o oldu yok bu oldu şeklinde en sonunda konu hukuka başvurmaya kadar gitti.Bu süreçte avukatımın önce uzlaşmaya gitmeye çalışması dahil birçok yol denendi fakat motorum geri teslim edilmedi.Şuanda dava tarihimde belli oldu yaklaşık 5-5.5 ay sonra ilk dava.Avukatımla tabi ki konuştum bu tarz işler ne şekilde gidiyor,nasıl sonuçlanıyor diye ama tecrübe başka bir şey.Şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Avukatınızla görüşüp, aracınızı zamanında alamadığınız için yapmak zorunda kaldığınız yol masrafları ile toplam zararınızı da tanzim etmesini istemeyi ihmal etmeyin. Bu arada, günlük olarak seyahat ettiğiniz yol için birkaç taksiden fatura temin edip rakkamı resmileştirebilir ve yaptıklarının cezasını yanlarına bırakmayıp kar da elde edebilirsiniz.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Motoru hangi servise bıraktınız adını açık bi şekilde yazmanızı tavsiye ederim. Bu hysoung özel bir durum mu bilmiyorum ama arkadaşımın oğlu haziran gibi bu gv 250 ile kaza yaptı servis ve sigorta çocuğu hala yemeye çalışıyor. 6 ay geçti çocuk motordan umudunu kesmiş durumda :/

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Dediğiniz gibi eskişehirde öğrenciyim eskartıma doldurduğum paraların fişini dahi saklıyorum.Bahsi geçen servis Sakarya En-Tay Motordur.Çok can sıkıcı bir durum ve yaptıklarını anlatmaya kelimeler yetmiyor sadece bu kadar basit olmamalı diye düşünüyorum

Motosikleti
    Café Racer
    Emsal bir dava ile ilgili tüm evraklar elimde mevcut.

Motosiklet yedek parça tedariği sorunundan dolayı 3 ay ekstra serviste kaldı ve bu süreçte araba kiraladı, benzin masrafına kadar Honda ödemek zorunda kaldı.

kaynakh2@gmail.com adresime mail gönderebilirseniz eğer size iletebilirim örnek olması açısından.
    Kural [ Z ] ve atakanc bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı *Heka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emsal bir dava ile ilgili tüm evraklar elimde mevcut.

Motosiklet yedek parça tedariği sorunundan dolayı 3 ay ekstra serviste kaldı ve bu süreçte araba kiraladı, benzin masrafına kadar Honda ödemek zorunda kaldı.

kaynakh2@gmail.com adresime mail gönderebilirseniz eğer size iletebilirim örnek olması açısından.
    Mailinize bir posta gönderdim müsait olduğunuz en kısa zamanda dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)