Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Ceza Yiyen Bayan Öğretmenin İlginç Savunması..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    https://www.instagram.com/p/BquKTwonjE0/

Bu insanlarla aynı trafikteyiz..

Lan bağırmayın hanımefendi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tabiki suçlu olursun. Belli ki psikolojisi yerinde değil. Bunu bilerek davranmalısın aksi taktirde Türkiye nüfusunun belli bir kısmına nasıl gücün yetecek ?
    drtayfun, murat 60, ERTOBİ ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Son Ütücü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-07
    Öğretmen olduğunu göz önünde bulundurarak akli dengesinin yerinde olduğunu düşünüyorum ve düşman başına diyorum :D hoşt ulan hanımefendi..
    murat 60 ve yaşlıveacemi bunu beğendiler.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    serengeti düzlüklerinde işler karışıyor..
    Son Ütücü ve NeDemekŞakir bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Ehliyeti hiç yoksa ceza yedikten sonra dahi yolcu edilebilinememesi lazım aslında... Aracın bağlanıp, otoparka çektirilmesi lazım.. diye biliyorum ...

Ha, ulen nerden çevirdik, keşke denk gelmeyeydik diyorlarsa, o başka tabii
    TimFx ve murat 60 bunu beğendiler.

Motosikleti
    NC750X
    bence tepki çok aşırı değil.. bir yerde okuduğuma göre 4036 tl ceza kesmişler ablamıza :D

Motosikleti
    gv 250
    Alıntı foxtrot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence tepki çok aşırı değil.. bir yerde okuduğuma göre 4036 tl ceza kesmişler ablamıza :D
    O rakama ben de çığlık atabilirim :D
    murat 60 ve shruikan bunu beğendiler.

O sınıftaki çocukları düşünün siz...
    shooter1 ve hasmet bunu beğendiler.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    böyle öğretmen nasıl öğrencilere faydalı olacak bir sürü haber sitelerine çıktı mebin gerekli işlemleri yapması gerekiyor
    http://www.hurriyet.com.tr/gundem/tr...tirdi-41034074
    bursalıali bunu beğendi.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    İstemsizce aklıma bu video geldi.

shooter1, murat 60, Kural [ Z ] ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ceza yiyince polise saldıran, cadde ortasında motorunu yakan vatandaşları hiç mi görmedik bu memlekette. Neden şaşırıyorsunuz. Kadınların stres boşaltma davranışları erkeklerden çok farklıdır. Maaşallah fena cırlamış. Ama epey bir ferahlama gelmiştir. O cezayı ben yeseydim mosmor kesilip yere yıkılırdım herhalde
    Meslekler değişir. Fakat cehalet değişmiyor. Sadece öğretmenlerde değil, Genelde bir nitelik zayıflaması var zaten.
    tapır bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bu öğretmene nasıl çocuk emanet edilir diyoruz da vekillerden kaçı ülke emanet edilebilecek seviyede, onu sorgulamıyoruz hiç
    AzÇok, Kural [ Z ] ve CagrioneTR bunu beğendiler.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Şöyle bir yazı var ekşide arkadaşlar ama..

malum olayda adı geçen öğretim üyesi dr. özlem atan tarlacı'nın daha önce iki dersini almış ve kendisini 5 senedir tanıyan birisiyim, gerek derslerde gerekse ders dışında son derece sakin ve anlayışlı olan özlem hocayla ilgili çıkan haberin videosunu izlediğimde fazlasıyla şaşırarak hocamı arama gereği duydum.
    olay tahmin ettiğim gibi kamuoyuna yansıtılandan çok farklı şekilde bizzat hoca tarafından anlatıldı, şu an kendisi savcılıkta, kendisinin söylediklerini sözlükte duyuracağımı belirttiğim ve kabul ettiği için burada paylaşıyorum, sizlerden ricam twitter ve diğer sosyal medya uygulamalarında kendisine gerekilen desteği vermenizdir, çok klişe olacak biliyorum ama bu olayı sizin bir yakınınızın yaşamaması sadece tesadüftür.

özlem hoca konuşmamızda olayı şu şekilde anlattı;

"üniversitede gerçekleşen önemli bir toplantıya yetişmek üzere aracımı sürüyordum, bu esnada trafik polisi durmamı istedi, ehliyet ve ruhsatı kendilerine verdiğimde ehliyetimin kırık olduğunu öne sürerek bu ehliyeti kabul etmeyeceklerini bildirdiler, kendilerine ehliyetimin olduğunu ve ehliyetsiz araba kullanmaktan ceza veremeyeceklerini söyledim, önemli bir toplantıya yetişmek durumunda olduğumu belirttim, kendileri bana herhangi bir şey söylemeden uzun bir süre beklettiler, kendimi tanıtarak sizin gibi bir çok polis öğrencim var bana saygıda kusur etmezler, ben sizleri onlardan ayırmıyorum dedim, o sırada polis "banane öğretmensen, hocaysan" dedi ve ehliyetim olmasına rağmen ehliyetsiz araba kullanmaktan ceza kesti, uzlaşmacı bir tavırla memur olduğunu sabit bir gelire sahip olduğumu bu cezanın hem ağır hem de lüzumsuz olduğunu söyledim diğer polis cebinden çıkardığı telefonla beni videoya kaydetmeye başlayınca sinir krizi geçirdim, ben de polis memurlarının ve polis arabasının fotoğraflarını çektim, toplantıya gitmek üzere yola koyuldum aradan 1 ay geçtikten sonra video görüntülerinin basına servis edildiğini üzülerek öğrendim, hukuki olarak sürecin takipçisi olacağım."
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Eğer olay doğruysa kadın yanlış yapmış. Kimliği gösterdiğine ama kırık olduğuna dair bir tutanak istemesi daha uygun olurdu. Tutanak tutmamışlarsa kendini çeken polisin kamerasına ehliyetini uzatabilirdi, veya kendi kamerasıyla olay anını ve ehliyetinin görüntüsünü kaydedebilirdi. Soğukkanlılığını kaybetmiş.

nigdeli48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Ehliyet i varsa ve yanında değilse ehliyetsizlikten işlem yapılmaz. Yanında bulundurmamaktan ceza yazılır ki onun miktarı da hiç ehliyet siz olmanın cezasının yanında çok düşüktür. Bir kişinin ehliyet i olup olmadığı TC no sorgusu ile veya ehliyet no sorgusu ile çıkar zaten. Hiçbir trafik polisi de ehliyeti olana ancak yanında tasimayana ehliyetsizlikten işlem yapmaz yanında bulundurmamaktan işlem yapar.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Bugün de başkaları yerine biz utandık...
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

bilalefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sana ne oluyor? Ne bu tepki.???

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Polissen gorevin geregi yazman gereken durumda cezayı yazarsın, videoya cekmek nedir senin ananın bacının videosunu cekseler hoşuna gider mi polis. İnsallah bu yazdığımı görürsün utanmaz adam

Alıntı yigozya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polissen gorevin geregi yazman gereken durumda cezayı yazarsın, videoya cekmek nedir senin ananın bacının videosunu cekseler hoşuna gider mi polis. İnsallah bu yazdığımı görürsün utanmaz adam
    polis ve jandarma ekipleri ceza yazdıkları kişi yalan beyanda bulunursa diye kanıt olsun diye video çekerler "zor kullandılar" veya "ben küfür etmedim zorluk çıkarmadım" diyecek olurlarsa diye video çekimi yapılabilir ve bu savcıya gösterilebilir, bilginizin olmadığı konularda yorum yapmayın.

burdaki polisin tek hatası var o da bu videonun internete sızmış olması, kendisi mi sızdırdı yoksa başka biri mi bilemiyorum.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yazık ben utandım.Toplum içinde örnek teşkil edecek birinin ilk okul çocuğunun yapmayacağı bir şekilde davranması kabul edilemez.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)