Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Lifan X-plore 200m aldım

Motovento
    REKLAM ALANI
    burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Arkadaşlar biraz uygun fiyatlı düşünce kaçırmak istemedim malum kar kış tam bu motorun mevsimi geldi, ufak tefek işleri var ön gidon rulmani ve arka teker bilyası değişmesi gerekiyor benim elim bayağı yatkındır acaba kendim uğraşsam yapabilir miyim yani çok ustalık gerektiren bir iş mi? Bu arada motor da bu;
    [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    buteo bunu beğendi.
    ABONE OLMAK İÇİN >>> youtube.com/channel/UC2pNC9t3HM5t01YezVcCwzw

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    afat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125-->MT-25
    hayırlı olsun güzel duruyor ama stickerlar gözümü kanattı

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Hayırlı olsun

Takım yeterli ise, eliniz yatkın ise kendiniz de yapabilirsiniz. Aklınızda olsun; çatal rulmanlarını kontrol edip yağlamayı, arka amortisör bağlantı takozlarını kontrol edip gerekirse değişmeyi, arka jant içerisindeki kauçuk kaplin takozlarını da kontrol edip gerekirse değişmeyi, ön amortisör - motor ve fren hidrolik yağlarını da değiştirmeyi ihmal etmeyin.

Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı afat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun güzel duruyor ama stickerlar gözümü kanattı
    Onlara bi ayar cekicez hocam aslinda kucuk bi catlak var onu kapatmak icin yapistirmis ama ben daha orjinal biseyler ayarliyacam

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:30 ----------

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun

Takım yeterli ise, eliniz yatkın ise kendiniz de yapabilirsiniz. Aklınızda olsun; çatal rulmanlarını kontrol edip yağlamayı, arka amortisör bağlantı takozlarını kontrol edip gerekirse değişmeyi, arka jant içerisindeki kauçuk kaplin takozlarını da kontrol edip gerekirse değişmeyi, ön amortisör - motor ve fren hidrolik yağlarını da değiştirmeyi ihmal etmeyin.
    Eyvallah hocam yarin bi sanayiye ugrayacam usta simdi yapamam bekletmem lazim derse kendim parcalari alip ugrasirim olmazsa zaten en kotu ihtimal aracla yine goturup sanayide yaptiririz. Kendim yaparsam buraya fotograf atip sizden yardim alirim

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Hayırlı olsun , kazasız belasız inşallah.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Hayırlı uğurlu olsun hocam. Senin daha önceden kırmızı lifan 200 yokmuydu bunun aynısı idi sanki? Bu sıralar bende bakıyorum bu ve benzeri motora hayırlısı bakalım

Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun hocam. Senin daha önceden kırmızı lifan 200 yokmuydu bunun aynısı idi sanki? Bu sıralar bende bakıyorum bu ve benzeri motora hayırlısı bakalım
    Sağolun arkadaşlar evet kirmizisi da vardi

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:58 ----------

Arkadaşlar lifanın gidon bilya takımını bulamadım asyanın da ürün kodu 200gy diye geçiyor acaba uyumlu olabilir mi bilgisi olan var mı? Bir de bugün ustaya gösterdim elimde şu an yok dedi ama belki sadece temizlemek gerekiyodur dedi. Gidonu ileri geri oynatınca herhangi bir boşluk varmış gibi durmuyor ama düşük hızda giderken sağa sola hareket ettirirken böyle takılma gibi denge bozan bir hissiyat yaratıyor. ASYA'nın parçası şu; https://urun.n11.com/yedek-parca/cro...ple-P269037211

freelancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun hocam. Kırmızı 200M ile olan videoyu seyretmiştik ama yine de yeni motor sayılır; deneyimlerinizi burdan yazarsanız forum olarak şükran duyarız. Kazasız belasız kullanın.

Hayırlı uğurlu olsun , hocam siz youtube da aynı motorun videosu olan kişi misiniz acaba ? kırmızıydı sanırım o ? tekrar mı aynı modelden aldınız ?

Motosikleti
    Lifan KP150
    Arkadaşlar lifanın gidon bilya takımını bulamadım asyanın da ürün kodu 200gy diye geçiyor acaba uyumlu olabilir mi bilgisi olan var mı? Bir de bugün ustaya gösterdim elimde şu an yok dedi ama belki sadece temizlemek gerekiyodur dedi. Gidonu ileri geri oynatınca herhangi bir boşluk varmış gibi durmuyor ama düşük hızda giderken sağa sola hareket ettirirken böyle takılma gibi denge bozan bir hissiyat yaratıyor. ASYA'nın parçası şu; https://urun.n11.com/yedek-parca/cro...ple-P269037211
    Hocam enbest motorlu araçlar ile görüştünüz mü parça için? İnternette siteleri var. Onlar ile bir görüşün isterseniz

Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı freelancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun hocam. Kırmızı 200M ile olan videoyu seyretmiştik ama yine de yeni motor sayılır; deneyimlerinizi burdan yazarsanız forum olarak şükran duyarız. Kazasız belasız kullanın.
    Tesekkur ederim deneyimleri size aktarmaya calisacam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:19 ----------

Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun , hocam siz youtube da aynı motorun videosu olan kişi misiniz acaba ? kırmızıydı sanırım o ? tekrar mı aynı modelden aldınız ?
    Evet kirmizi vardi bunu yeni aldim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:24 ----------

Alıntı emenyasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam enbest motorlu araçlar ile görüştünüz mü parça için? İnternette siteleri var. Onlar ile bir görüşün isterseniz
    Iste aradigim cevap ismini yeni duydum bi bakiyim varmiymis onlarda tesekkur ederim

Motosikleti
    Lifan KP150
    Görüştünüz mü?

Motosikleti
    Xtreme max 200
    Görüştünüz mü?
    Yok yakın bir ilçede baska lifan servisine sordum pazartesi gelecek siparis verdim dedi o yuzden sizin dediginiz siteyi arayip sorma geregi duymadim yinede tesekkurler. Bu arada internette motosiklet gidon bilya takimi degismeyle ilgili guzel video yok, degisirken video cekmeye calisacam.
    emenyasin bunu beğendi.

Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı burakrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yakın bir ilçede baska lifan servisine sordum pazartesi gelecek siparis verdim dedi o yuzden sizin dediginiz siteyi arayip sorma geregi duymadim yinede tesekkurler. Bu arada internette motosiklet gidon bilya takimi degismeyle ilgili guzel video yok, degisirken video cekmeye calisacam.
    Güzel bir fikir.
    Parça konusunda; Enbest, Lifan'ın fabrikasıyla aynı şehirde(Düzce) olduğundan onların parçaya ulaşması dha rahat olur. Bulamadığınız parça olduğunda aklınızda bulunsun.

Motosikleti
    Xtreme max 200
    Güzel bir fikir.
    Parça konusunda; Enbest, Lifan'ın fabrikasıyla aynı şehirde(Düzce) olduğundan onların parçaya ulaşması dha rahat olur. Bulamadığınız parça olduğunda aklınızda bulunsun.
    Bunu bildiğim iyi oldu sağol

Motosikleti
    Xtreme max 200
    2 Gün önce yol üstünde bir yere denk geldim kısa mesafe ama yağmurdan hafif balçık gibi olmuş. Dedim şurada bir test edeyim şu motoru bir daldım çamura dalış o dalış en az 2 saat çamurda oynamışımdır. Meğer cross motor ne kadar zevkliymiş, önemli nokta motoru doğasına uygun yerde kullanmakmış.. Tabi video çekmeyide ihmal etmedim şu an render'ın bitmesine az kaldı yarın kanalıma yükleyip burada paylaşırım. Ama asıl bomba bugünkü yerdi. Bugün motoru tam anlamıyla araziye vurdum ve resmen çamura boyandı motor acayip eğlendim aynı çocuklar gibi. Bugün çektiğim videoyuda render yaptıktan sonra burada paylaşırım şimdi buraya iki gün önce gittiğim ve bugün gittiğim yerden birkaç fotoğraf yükleyeyim.
    Bu iki gün önce çektiğim fotoğraflar;

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:49 ----------

Bu da bugünkü araziden kareler;

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    buteo, freelancer, emenyasin ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

freelancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En sonunda bana da aldıracaksınız şu aletten :D Bir süredir bakınıyorum zaten ama bulunduğum konumun sıkıntısını yaşıyorum; yakın şehirlerde neredeyse hiç yok.

Motosikleti
    Lifan KP150
    Allah saadetinizi arttırsın burak bey
    Ben bir soru sorayım: Bu jantlardaki yeşil boya mı? Yoksa bir şey bi kaplanmış tellerin üzerine?

Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı freelancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En sonunda bana da aldıracaksınız şu aletten :D Bir süredir bakınıyorum zaten ama bulunduğum konumun sıkıntısını yaşıyorum; yakın şehirlerde neredeyse hiç yok.
    Evet internette baktım bazi yerlerde hakikaten bedavaya satıyorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:26 ----------

Allah saadetinizi arttırsın burak bey
    Ben bir soru sorayım: Bu jantlardaki yeşil boya mı? Yoksa bir şey bi kaplanmış tellerin üzerine?
    Şöyle bakabilirsin ;
    https://urun.n11.com/aksesuar/motorsiklet-jant-pipeti-yesil-P280717505
    emenyasin bunu beğendi.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Aynından istiyorum

Lakin bir dizlik de fena olmazdı sanki, hele o taşlık yerde... Aman diyeyim.

Güzel resimler. Motosikletleri beşleyesim geldi

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)