Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Büyük indirimlere hazır mıyızzz ??

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Evet arkadaşlar doların düşmesiyle motor fiyatlarında önümüzdeki 1-2 ay içinde büyük indirimler bekliyorum.

Eee yani bu fiyatları ortalama dolar kuru 6.2 den verdiler bize.Haksız mıyım ?? Ben umutluyum iner bence yakında.

İndirmez de stok yaparlarsa o motorları maliye zabita artık neresi olursa şikayet edecem,evet.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Ben yamahayla görüştüğümde kuru 4kusurdan hesapladıklarını söylemişlerdi.Yani en azından yamaha tarafında böyle bi indirşm büyük ihtimalle yakın bir tarihte olmayacaktır.Diğer markaları bilmiyorum ama.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yamahayla görüştüğümde kuru 4kusurdan hesapladıklarını söylemişlerdi.Yani en azından yamaha tarafında böyle bi indirşm büyük ihtimalle yakın bir tarihte olmayacaktır.Diğer markaları bilmiyorum ama.
    Sadece Yamaha değil, diğer markalarda kurları azdan verdiler. 2019'da sağlam fore kazıklar bekliyorum ben.

Motosikleti
    Artık Yok...
    dolar düşdü derken dolar 3-3.5 lira olduda bizim mi haberimiz yok.. şu anda 5.3-5.5 bandında gezinen dolara düşdü diyorsanız ok tamamdır.. düşdü evet.
    müsaitnick bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne indirimi kardeşim, 2019'da bu fiyatları mumla ararız!

Motosikleti
    MT-07
    Ben MT-25'i sırf korkumdan aldım. Bir daha alamayabilirim die...

walla su dolar molar secim arifesi muhabbetine sinirda duruyor diye dusunuyorum.yeni yildan sonra allah gostermesn bidaha ama yine cikar oynamalar olur diye tahmn ediyorum ve oyuzden de en uygun zamanda r25 yda cbr650f almak istiyorm yoksa daha zor olcak motor alma isleri.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:09 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben MT-25'i sırf korkumdan aldım. Bir daha alamayabilirim die...
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne indirimi kardeşim, 2019'da bu fiyatları mumla ararız!
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dolar düşdü derken dolar 3-3.5 lira olduda bizim mi haberimiz yok.. şu anda 5.3-5.5 bandında gezinen dolara düşdü diyorsanız ok tamamdır.. düşdü evet.
    Kotunun iyisi iste

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Arkadaşlar topluca cimere sikayette bulunalim, bu motorcular stokculuk yapiyorlar. Depoları ağzına kadar motor dolu ama satmiyorlar

Bence acilen bu stokculara devletin maliye ekipleri yollayip soğana yaptikari operasyona benzer bi operasyon yapmalari lazim.

Hele hele yamaha ve hondanin depolari agzina kadar dolu, onlara iyi bi ayar cekilse ne guzel olur
    bursalıali bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar topluca cimere sikayette bulunalim, bu motorcular stokculuk yapiyorlar. Depoları ağzına kadar motor dolu ama satmiyorlar

Bence acilen bu stokculara devletin maliye ekipleri yollayip soğana yaptikari operasyona benzer bi operasyon yapmalari lazim.

Hele hele yamaha ve hondanin depolari agzina kadar dolu, onlara iyi bi ayar cekilse ne guzel olur
    güzel fikir lan aslında.
    bursalıali bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kötü haberim var :(

Honda nın fiyatları tam 5.2 TL dolar kuruna göre verilmiş gibi duruyor :(
    demekki indirim olmayacak,ama iyi tarafından bakarsak zam da yok arkadaşlar,bu da bişey

Ya benim anlamadığım bu adamlar dolar 6 iken hiç mi ithalat yapmadılar ?

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ciddi misin?şaka mı?Çünlü bu söylediğini gerçekten ciddi söylediğine inanmak istemiyorum.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ciddi misin?şaka mı?Çünlü bu söylediğini gerçekten ciddi söylediğine inanmak istemiyorum.
    Hazine ve maliyeden sorumlu devlet bakaninin gulumseyerek kriz yok açıklaması yaparken olduğu kadar ciddiyim

Koskoca bir ülke resmen troll olmuş , hedef ben miyim tayfun??

Ne olur yani sogan lobisini tuz buz edip ulke uzerindeki karanlik bulutlari dağıtan şanlı maliye bir de motosiklet sektörüne el atsa? stokcu honda ve yamahanin depolarini bassalar mesela cilli gibi 2017 model nc leri yari fiyatina alsak , depolarda küflenen tracerlari motor hasreti çeken motorculara 1/3 fiyata dağıtsalar fena mi olur yani?
    Bilemiyorum Altan bilemiyorum, kafam çok karışık...
    logaritma ve The Dude bunu beğendiler.

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Alıntı dsdasdasd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar doların düşmesiyle motor fiyatlarında önümüzdeki 1-2 ay içinde büyük indirimler bekliyorum.

Eee yani bu fiyatları ortalama dolar kuru 6.2 den verdiler bize.Haksız mıyım ?? Ben umutluyum iner bence yakında.

İndirmez de stok yaparlarsa o motorları maliye zabita artık neresi olursa şikayet edecem,evet.
    Hayal dünyasında mı yaşıyorsun anlamadım? Dolar düştü evet , yakıt (benzin, mazot) fiyatlarından başka fiyatı düşen tek bir ürün göster dişimi kıracağım.Millet olarak az çalışarak çok kazanma peşindeyiz böyle bir durumda motosiklet fiyatlarının vergi indirimi olmadan düşmesini hayal etmek deli saçmalığından başka birşey değil. İndirimi bırak zam yapmazlarsa dua et bence.....
    logaritma bunu beğendi.

Motosikleti
    NC750x - 2019
    liste fiyatları asla aşağı inmez.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    "dsdasdasd"

üye ismi konu ilişkisi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    ötv hayalim vardı yalan oldu.motor alıcaklar dişini sıksın 2019 motosiklet fuarında ciddi indirimler olucak belliki.tek ümidim fuar artık

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Az şükredin. Bürokrasiden kurtuldu devlet, tam gaz gidiyoruz. Bürokrasi olsa FİKKO gibi çığır açan çözümler geliştirilemezdi. Bu seçimde oyumu AkParti'ye vereceğim. Allah AkParti'yi milletin başından eksik etmesin.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Kırmayın hevesini insanların.... arkadaş doların düşdüğünü zannediyor.

bakınız ihracatçılar döviz düşmesin artık diye baskı yapıyorlarmış..

https://www.yenisafak.com/ekonomi/do...yorlar-3411237

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kırmayın hevesini insanların.... arkadaş doların düşdüğünü zannediyor.

bakınız ihracatçılar döviz düşmesin artık diye baskı yapıyorlarmış..

https://www.yenisafak.com/ekonomi/do...yorlar-3411237
    ilk mesajimdan da anlasilacagi uzere kur 6 tl ve uzerindeyken ithalat yapildiysa fiyatlar iner dedim.

yazdigimi anlayabilsen ne guzel olurdu...

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    seçime kadar zam yok

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)