Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Satılmıyor anasını sattığımın motosikleti (Ninja 300 ABS)

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence yeşil olduğu için.

şahsen binmem ben.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Kolay satılacak bir motosiklet ile takasa girebilirsin, mesela x max ya da pcx takaslı gibi ..
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Hiç motosiklet satılacak zaman değil. Mayıs'ı beklemek lazım. Arkadaşım ilk sahibi olduğu xmax ı yurtdışına çıktığı için bana bıraktı. Ben de sezonu bekliyorum.

bence pahalı 30 k daki bir motor için biraz fiyattan düş

Motosikleti
    Şu an yok..
    2015 sıfır gibi motorumun piyasası 28 bin ila 30 bin arasında değişiyor.
    28 yazdım tık yok.
    27. Yazdım yine tık yok.
    26 yazdım bir kişi aradı 25.500 e verdim.
    2 ayda zar zor satabildim.
    50 tane favori vardı..
    Bu ara piyasa berbat ..
    Arkadaşım çiçek gibi mt 9 motorunu uygun fiyata verdiği halde 2 aydır ilanda..
    Valla bende anlamadım piyasa bayağı sıkıntılı..

UğurDankı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 150-R
    Ben motoru alacak olsam ilana baktığımda tank pad ve lastikler çöp der çiziklere rötüş yapılacak diye kurardım ama bunlar satılmaması için gerekli sebepler değil bence asıl neden bu motorları kimse bilmiyor haberleri dahi yok millet hemen R25 alma peşinde aslında R25 kategorisin de ilan verseniz (evet biraz çakallıktır) ilanlara bakanlar bune alüminyum oğlum iyimiş laaa gibi nidalar la biraz google edip almaya karar verebilir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    satılık 2015 cbf 12 bindeee çizik bilem yok

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı UğurDankı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motoru alacak olsam ilana baktığımda tank pad ve lastikler çöp der çiziklere rötüş yapılacak diye kurardım ama bunlar satılmaması için gerekli sebepler değil bence asıl neden bu motorları kimse bilmiyor haberleri dahi yok millet hemen R25 alma peşinde aslında R25 kategorisin de ilan verseniz (evet biraz çakallıktır) ilanlara bakanlar bune alüminyum oğlum iyimiş laaa gibi nidalar la biraz google edip almaya karar verebilir
    Aynen öyle çakallıktır.😁

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    kawasaki zaten piyasası yok parçalar servis filan pahalı insanlar bunuda göz önünde bulunduruyor bi arkadaş yazmış takas ta kabul et bence

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    satılmaz kredi oranlarından haberin yok heralde.bedelli askerlikte çıktı millet onada abandı.zaten kriz var para harcamaya korkuyorlar.bende r25 satmaya çalıştım ama nafile.kuru bakıcı hiç kimse msj dahi atmadı 1 2 kişi aradı o kadar.alacağım motorada zam gelince ben caydım.

2015 modelini 2016 dı 15 bin tl ye bayiden alıyordum bu fiyata istesemde almam alamam kb kardeş ama 13 bin tl den fazla ederi yok döviz arttı diye motorun pahalı satmaya çalışırsanız böyle olur, dolar 5 tl nin altına salarsa 13 bin tl de çok

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:38 ----------

Alıntı MaryJane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj rs 200 25 bine 0 satilirken senin motorunun satilmamasi ilginc hem 300 luk hem abs hem racing hemde r25 in icindeb gecen makine nasil satilmaz hem kaliteli motor
    rs 200 25 bine 0 satiliyor ama alan yok
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

Motosikleti
    triumph tiger 1200-suzuki gsx s1000A-yamaha tracer
    Bende tracer 700 var satılmıyor kaldıracam ilanı yaza satılır die düşünüyorum

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fiyatlar arttı, faizler arttı, vergiler arttı, enflasyon arttı ve fakat gelirlerimiz artmadı. yerinde saydı. dolayısıyla alamıyoruz.

Motosikleti
    Artık Yok...
    ninja serisini nasıl kimse bilmez yapmayın yahu bırakın motorcu adamı motora hevesi olan ergen gençlerin hepsinin hayalidir bir ninja bir r25 cbr r falan..

satılmamasının tek nedeni bence ne mevsim ne sezon nede başka bir şey seçim var piyasalar karamsar ve durgun.. seçim sonrası için kimse önünü görmüyor.. seçimden sonra enflasyon , faizler, dolar,benzin ne olucak tam muamma piyasada bir ton esnaf arasında şehir efsaneleri dönüyor seçimden sonra zamlar gelicek herşeye, benzin 8 tl olucak dolar fırlıycak seçim var diye her şeyi tutuyorlar gibi..

şimdi siz böyle bir atmosferde sıcak parayı cepdemi tutarsınız yada altına dolara yatırım yapıp kendinizi korumaya alıp beklermisiniz yoksa parayı motora arabaya gereksiz fuzuli yatırımlara çar çurmu edersiniz..

Şu yukarda yazdığımın aynısını motorsiklet camiası içinde geçerli çevremde yüksek hacim motoru olupda satışa koymayan satılıkda olmıyan yok nerdeyse , o insanlarda motorsiklet olarak kendilerini güvenlilimanlara alma derdinler.. güvenliliman derken adam diyor önümüzü görene düzü görene kadar bir 250c.c - 300c.c lik makine ile şimdilik idare edelim açılmayalım fazla.. giderleri ufaltalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:16 ----------

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatlar arttı, faizler arttı, vergiler arttı, enflasyon arttı ve fakat gelirlerimiz artmadı. yerinde saydı. dolayısıyla alamıyoruz.
    Aynen buda var tabiki benim yazdıklarıma ek olarak.. bu çok katmanlı ve etkenlibir şey tek nedeni bir tane nedeni yok. pek çok farklı kulvardan olan bir şey..
    Erkan344 bunu beğendi.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Şuan vatandaşta para yok, parası olan da elinde tutmak istiyor. Çünkü ekonomik kriz var herşey ateş pahası olmuş. Yarın ne olacağı belli değil. Normal şartlarda olsa kolay satılır. Km çok yüksek değil fiyatı da uygun yazmışsınız

68charger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer ABS, Kawasaki Ninja 300 ABS
    Herkesin fikirlerine ve yorumlarına teşekkürler. Bazı yorumlara yarın cevap vereceğim.
    Motosikleti anca ilana koymadım. 2018 basından beri ara ara, sezon başında dahi satışa çıkardım ancak sonuç alamadım. Yani bence kriz vs değil olay. Topu topu 18 bin lira para almak isteyen zaten alıyor ama işte başka şey satın alıyor. Sorun orada. Alfa Romeo şahane araba diyip Clio alanlar misali Dediğiniz gibi bir çoğunun çok beğendiği bir makine ve özellikte olmasına rağmen milletin açıkçası yemiyor. Altı üstü 300 cc motosiklet ne masrafı olablir. Bujiler aynı, 3 litre yağ alır ,filtresi 40 lira, zincir dişli seti hepsinin üç aşağı beş yukarı aynı, lastik desen aynı, fren baltası EBC tak geç. Yakıt yine 4-5 litre. Ne yani 2 litre mi yaksın. Mobilet mi... emin olun kaza yapınca hepsinin farı, amortisörü, grenaji, göstergesi, jantı, gidonu, diski, vs. pahalı. Markalar bundan kazanıyor.

Motosikleti
    Artık Yok...
    bu ekonomik dar boğaz 2018 de olmadı ki.. 2018 zaten en zirve zamanı idi.. 2016 dan beri ufak ufak ayak sesleri geliyordu 2017 de zaten coşdu .. yani 2018 in başında ilana koyman pek bir şey bence ifade etmiyor satılmıycak motorda değil kawasaki ikinci eli ağır falandır ama o yüksek hacimleri için geçerli kaldıki benim bir arkadaşımda er6f vardı grenajı kırık sattı o biraz öldürdü tabii ama sattı .. er6n olan arkadaşlar vardı rahat sattılar.. bir kardeşimizde 250sl modeli vardı 2015 yada 2016 da çocuk ilana koydu bir haftada sattı..
    ninja 300c.c lik hemde abs li bir motor satar hemde 1 senede satılmıyorsa ben onu piyasalara ekonomik nedenlere bağlarım..
    Erkan344 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Bugün için o fiyata alan yoksa, bugün için fiyatı o değildir.
    galileo bunu beğendi.

ZXCornering - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 -YBR esd
    Hocam yanlış anlamayın ama bence üretimi bitmiş,grenajlarda çatlak olan bi motor için yüksek fiyat yazmışşınız. Bende ninja 300 arayışındayım, iki gün önce izmirde 2015 model 30.yıl daha 6800kmde ninja 300 baktım sahibi 19750TL bıraktı, motor çalışmasında yürüründe sıkıntı yoktu faka, sahibi motoru hep dışarda bıraktığı için kış ve yaz görmüş, plastik siyah kısımların rengi solmuş,çizikleri olan motosikletti. Ben almadım Ama bugün satılmış.Herneyse sizin probleme gelirsek bence siz motosikletin ettiği değerden biraz fazla fiyata koymuşşunuz.
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)