Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Satılmıyor anasını sattığımın motosikleti (Ninja 300 ABS)

Motovento
    REKLAM ALANI
    68charger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer ABS, Kawasaki Ninja 300 ABS
    Ya arkadaşlar,

2 yıldır bindiğim son derece de memnun olduğum bence gayet performanslı, yakışıklı,ekonomik, yeni başlayacak bir çok gence hitap eden ABS'li 2014 model Kawasaki Ninja 300 ABS motosikletimi satamıyorum

Bir yıldır ara ara ilan açıyorum yok abi. Fiyat desen abartı değil, ufak tefek kozmetik işleri hariç kusuru da yok!

Satılmasın çok acelesi yok ama vatandaş ne arıyor ne istiyor ya ne bekliyor merak ediyorum

Hayırlısı

Link:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...14408564/detay
    pnongrata bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    10 000 tl vereyim helalinden

afat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125-->MT-25
    götüyorum ve arttırıyorum 10 001tl

İlk olarak gözüme çarpan. Motul 4100 kullandığınızı yazmanız oldu. Hemen ön yargıyla yaklaştım. Böyle ufak şeylere takılan insanlar var.

MaryJane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 Rr Movistar
    Bajaj rs 200 25 bine 0 satilirken senin motorunun satilmamasi ilginc hem 300 luk hem abs hem racing hemde r25 in icindeb gecen makine nasil satilmaz hem kaliteli motor
    68charger bunu beğendi.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Bir ara senetlerimi ödeyemediğim için MT07'i ilana koymuştum. Millet 32-33 yazmışken ben 29,600 Yazdım bir telefon bile gelmedi İyi ki satılmamış o zaman. Şimdi ödemelerim rahatladı ilandan kaldırdım. Şuan çok pişman olurdum.
    68charger bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Bu konuda yapabileceğim birşey yok ama sizden alabileceğim bilgi var.Lastikler hakkında düşünceleriniz neler.

Motosikleti
    Alıntı Blackhoney adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk olarak gözüme çarpan. Motul 4100 kullandığınızı yazmanız oldu. Hemen ön yargıyla yaklaştım. Böyle ufak şeylere takılan insanlar var.
    5100 yazacağım yerde 4100 olmuş.Düzeltmeyi yaptım. Teşekkürler

Bakalım fark yaratacak mı

İlan gözükmüyor satıldı heralde

Motosikleti
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konuda yapabileceğim birşey yok ama sizden alabileceğim bilgi var.Lastikler hakkında düşünceleriniz neler.
    Fiyatını göre gayet yeterli performans sunuyor. Hatta ilk takıldığında ne kadar yumuşak olduğunu tırnaklarını kolayca batırınca anlaşılıyordu.

Pahalı lastiklere (Pirelli DR 2 ve ya Metzeler 7RR) göre aman aman bir fark göremedim.Geç ısınması ve ya suda aşırı kaydığı filan yok.

Ama lastikleri değişirsem bu sefer Michelin Road 4 veya 5 alacağım çünkü ben daha çok şehir içinde işe gidip gelmeye kullanan biriyim. Öyle hafta sonları viraj yapan değilim dolayısı ile ortası çabuk düzleşiyor...

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlan gözükmüyor satıldı heralde
    Arkadaş açıklamayı değiştirmiş.Onaylanana kadar yayında olmaz.
    68charger bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Gs 1200 Adv
    diğer söylediklerin tamam da ekonomik olduğuna asla katılmıyorum. yedek parça bakım yakıt vs hele hakkını vererek sıka sıka kullanırsan 5 litreler çok kolay görülüyor. bence o motosikletin sıkıntısı 0 olarak da çok satılamadı zaten. dolayısı ile piyasası oluşmadı. şimdi sen bunu yazdıktan sonra alacak adam bile almaz elimde kalacak satamayacağım diye.
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Piyasası 50 55bin lira olan motorumu ilk 45fen ilana koydum. Arayan soran olmadı. 2 ay sonra 40 dedim yine allah kulu bakmadı. 36 dedim ki sitede en ucuz 39bin liraydı. (Onlarda beninkinden 3 yaş büyük daha eski teknoloji makinalardı) birisi aradı. Bakalım edelim dedi. Ödemeler sıkıştırınca aradım adamı bu hafta gelip alıyorsan 33e veriyorum sana dedim adam oyle geldi aldı.
    Ülkenin nereye gittiği belli olmadığından insanlar biseylere para bağlamaya çekiniyor. Ha adam akıllı parası olanlar da zaten gidip sıfır alıyor
    Yayan ve YERUÇAĞI bunu beğendiler.

Rhombeuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gayet normal bir durum kimse kredi çekemiyor .. Bende aynı durumdayım motorumu ara ara koyuyorum ilana 2-3 kişi ararsa arıyor ve aradıklarıyla kalıyor ..

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Şuan piyasalar ölü. İnsanlar haklı olarak şuan sadece belli bir piyasası olan, oluşmuş arabaya veya motosiklete para yatırıyor.

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Arkadaşım 9 ay opel astra idi sanırım aracını zar zor sattı. Arabalardan çok anlamam ama bilinen tutulan bi model ve bildiğim kadarıyla uygun fiyata koymasına rağmen faiz oranları insanların parasını cebinde tutma isteği vs piyasaları durgunlaştırdı.

Bence yazdığınız fiyat hiç fena değil cbr 250 r25 parasına 300 lük motor ama bakım maliyeti parça maliyeti vergisi yada 250 lik alırım hem daha ucuz vs de insanların gözünü korkutuyor olabilir.

İkinci elide yok zaten yatırım yapmak istesen yapamazsın ülkemizde bu tarz motorlar kurlar yüzünden maalesef tutmuyor...

Yoksa çok yakışıklı ve güzel bi motosiklet ama benim 18 19 bin tl param olsa şu zaman da asla motora yatırmazdım veya ninja 300 almazdım.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Normalde bu dönemler piyasa zaten durgundu ama şu anda içinde bulunduğumuz ekonomik kriz nedeni ile insanlar korkudan hiç bir şey alamaz oldular.Alacak adam bile kışın zaten doğru düzgün kullanmayacak yatıracak motoru.Onun yerine faize yatırıyor havalar ısınıncaya kadar faizden bir dünya para geliyor kar yapıyor,havalar ısınınca da satın alma için araştırmaya başlıyor.

Bunların dışında fiyat gayet normal.Yakıt tüketimi ve parça fiyatları dışında çok güzel alet ama nedense Türkiye piyasasında çok tutmadı.

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Millet parayı dolara yatırıyor. Dolar düşüyor. Kimsede nakit TL yok, elindeki doları da düşükten bozdurmak istemiyor. Seçimlere doğru ve sonraki 1-2 ay içinde dolar kurundaki beklenti yüksek. O zaman TL bollaşır, siz de satarsınız. Hem havalar da ısınmaya başlar.

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Cbf bile satılmıyor abi. 2 aydır ilanda. Hem satılsa ne alabiliriz ki? 2 senedir bi pulsar parası biriktiremedim.

Demem o ki millette para yok. Ne alanda ne de satanda.
    HONDA

#BZ3082

Motosikleti
    NC750x - 2019
    Önümüz kış. bahara doğru satışlar hızlanır. Hiç satılmıyorsa takasa girip kurtulabilirsiniz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)