Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aşırı kararsızım? Naked-Ss-Grom :D

Motovento
    REKLAM ALANI
    semih118 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rapid 50-cbr250-xmotion efi 250-rn 180-Kuba RX9...
    Merhaba arkadaşlar.Şimdiye kadar alıp kullandığım motorlar rapid 50cc scooter, cbr250, xmotion 250cc maxi scooter, rn180.

cbrı severek almıştım ama oturuş pozisyonunu sevemedim acemilikten yük kollarıma biniyordu :D dedim bi scooter deneyelim o da 200 kilo civarıydı zaptetmesi hoşuma gitmedi hemde klozete oturur gibi koca aleti sürmek tat vermedi. rks rn180 zevkliydi. arka lastik kabaktı benim gibi acemi vites küçültürken bi kaç kez azıcık yanladı hatta ) oturuş pozisyonuda iyiydi.

şimdi bi süre sonra tekrar motor almayı düşünüyorum. vazgeçmiştim bu sevdadan ama niyetlendim tekrar. pulsar rs200 mt125 msx 125 tnt 125 vs bi sürü modeli beğeniyorum. 179 boy 95 kiloyum :D msx veya tnt 125 çok mu saçma olur? eğlenceli geliyor o tarz aletler rn 180de küçük sayılırdı zaten.

en sevdiğim tip ss ama hiç rahat edemiyorum üstünde.fazla uzattım. bütçeyi anlamışsınızdır az çok. ikinci el alıcam büyük ihtimal. para bağlamak istemiyorum çünkü 3e 5e bakmadan alıp satıp takaslıyorum hep zarar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Racing kullanişsiz geliyormuş zaten, uzun yol da yapmiyorsan sık sık, öbür ufaklıklarla ugrasacagina;

Naked ! Kawasaki z250sl, Duke 250, Mt25, Honda cb250r seç beğen, deneyerek al tabii,motorların kullanımları alakasız.

Motosikleti
    MT-07
    Neyi seviyorsan ona bin. Sen motosikleti zevk için alıyorsun...

semih118 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rapid 50-cbr250-xmotion efi 250-rn 180-Kuba RX9...
    Aynen öyle sağol iyi açıkladın. Motor zevk işi benim için ulaşım aracı değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:01 ----------

Alıntı kefkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Racing kullanişsiz geliyormuş zaten, uzun yol da yapmiyorsan sık sık, öbür ufaklıklarla ugrasacagina;

Naked ! Kawasaki z250sl, Duke 250, Mt25, Honda cb250r seç beğen, deneyerek al tabii,motorların kullanımları alakasız.
    Sağol cevap için. 2015 duke 200lerde abs kaydırmalı debriyaj vs var mı diğer ktm lerde olan?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)