Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

kahve bahane yol yapmak şahane...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bir cumartesi gecesi 01 de işten gelip pazar sabahı uyandığımda ablamın facebook da paylaştığı yer bildirimi üzrine yola çıkmıştım... saat 11 i buluyordu.. çantamda her zaman bulunan kahvem ve kredi kartım ve yol arkadaşım dışında kimse yoktu...
    istanbul pendik den teker döndü bolu yedigöller e ...

muthiş virajlar toz toprak börtü böcek

africa ile yeni tanıştığımız zamanlar ve bu benim parçam diyorum ...

sanki biraz viraj yapmışız gibi... ne kadar yatıyorsa o kadar yattık ...toza toprağa rağmen ...

sonra çat kapı eniştemler ablamlar şok ...
    dedim kahve içmeye geldim... bu yolculuk yaklasık 3,5 saat sürdü...

dışarısı sıcaktan yanarken orda serin bir rüzgar esiyordu

bir taraftan akşam oluyor yolu uzatsam mı diyorum ve mengen yönünden gitmeyi kafama koyuyorum ...

dönüş yolunda yaklaşık 15 km toz topprak taş üzrinden gidiyorum... motorun siyah jantları toprak rengi oldu ama doğa harika idi...

sonrasında geceye geldiğim için resim çekmedim .. yaklaşık 23,30 gibi evime döndüm... 650 km civarında yol yapmıştım yekünde...

birbilent, tommygun, Stock Sever ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Maşallah. Nazar değmesn, tekerine denge bozacak taşlar değmesin. At kullanıcısına taş değmesin demek abes kaçar

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kazasız belasız . Uzun bacaklı kisraklar ayrı bir olay ya .

Motosikleti
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah. Nazar değmesn, tekerine denge bozacak taşlar değmesin. At kullanıcısına taş değmesin demek abes kaçar
    uzun yolda kullanıyorum
    gözümden bile sakınıyorum ama bazen de oluyor böyle taş toprak...
    şehir içi ve kış bitene kadar xcity ile devam edeceğim.. kapalı garajda yazı bekliyor AT . 9300 km nin yaklaşık 9000 i uzun yol...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:48 ----------

Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız . Uzun bacaklı kisraklar ayrı bir olay ya .
    teşekkür ederim...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Artık Yok...
    hakkını veriyorsun motorun ne güzel.. at yol motoru .. bol bol gezmeler dilerim.. motorun keyide böyle çıkar zaten up uzun yollar .. doldur depoyu gez baba gez..

bu arada fazla öyle dere göl kenarına foto çekicem diye yanaştırma biz öyle bir kere balçığa saplandık üstümüz başımız ağzımız gözümüz çamur oldu

Motosikleti
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakkını veriyorsun motorun ne güzel.. at yol motoru .. bol bol gezmeler dilerim..

bu arada fazla öyle dere göl kenarına foto çekicem diye yanaştırma biz öyle bir kere balçığa saplandık üstümüz başımız ağzımız gözümüz çamur oldu
    çamur iyidir motorum çamur olmadığı sürece...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:52 ----------

Eskiden metehan vardı giydirirdi uzun yol yazılarını yaşlandı artık

Konuyla alakasız olacak ama, profilde 1000rr var. 1000 rr dan sonra uzun amortisörler asfaltta, özellikle virajlarda ve yüksek hızlarda güvensizlik yaratıyor mu? Merak ettim at nin asfalt performansını.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Bizimde bir africa twinimiz olur umarım mükemmel bir motosiklet ve gezi olmuş

Motosikleti
    Alıntı wing41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyla alakasız olacak ama, profilde 1000rr var. 1000 rr dan sonra uzun amortisörler asfaltta, özellikle virajlarda ve yüksek hızlarda güvensizlik yaratıyor mu? Merak ettim at nin asfalt performansını.
    Profildeki 1000rr 2004 yılındaki motorum.
    Bu sayfa beni onunla tanıdığı için burda bu resim kalacak var oldukça.
    Ben her motoru kendine ıygun kullanırım . At sahibinin altında kişner

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:09 ----------

Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsan hedefler belirler ve doğru adımlarla ilerlerse herşeye nasip olur .
    Teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:11 ----------

Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsan hedefler belirler ve doğru adımlarla ilerlerse herşeye nasip olur .
    Teşekkür ederim

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    herşey güzelde o sis farı kablosu ne kadar uzun koruma demirine çırtlamışsın keşke dct almayaydın dicem ama tercih meselesi ben debriyaj olmadan yapamıyorum renkleride aynı aletlerimizin gözüm gibi bakıyorum demişsin ben mala kıymet veremiyorum elimde değil ne etsem olmuyor öküz gibi davranıyorum alete pazar günü ilkkez yıkattım diğer arkadaşlar motorları süngerle kendi yıkandı bana hakan sen niye duruyorsun süngerlesene dediler aman ya boşver olduğu kadar derken içimden aha dedim motor tutkusu gitmiş benden ) galiba öyle sadece arazide zevkli geliyor asfaltta sarmıyor anlamadım sende benim gibi eskisin forumda epeydir motorla aram yoktu yazim dedim paylaşımına afbuyur

Motosikleti
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herşey güzelde o sis farı kablosu ne kadar uzun koruma demirine çırtlamışsın keşke dct almayaydın dicem ama tercih meselesi ben debriyaj olmadan yapamıyorum renkleride aynı aletlerimizin gözüm gibi bakıyorum demişsin ben mala kıymet veremiyorum elimde değil ne etsem olmuyor öküz gibi davranıyorum alete pazar günü ilkkez yıkattım diğer arkadaşlar motorları süngerle kendi yıkandı bana hakan sen niye duruyorsun süngerlesene dediler aman ya boşver olduğu kadar derken içimden aha dedim motor tutkusu gitmiş benden ) galiba öyle sadece arazide zevkli geliyor asfaltta sarmıyor anlamadım sende benim gibi eskisin forumda epeydir motorla aram yoktu yazim dedim paylaşımına afbuyur
    Bende her geçen gün artıyor bu tutku.
    Eskiyim 77 2 tekerli vasıtam oldu olmayada devam edecek ve ilk günkü aşk ile devam ediyorum. Ailem aklımla zorum olduğunu düşünüyor ama babamda motorcu yapacak bişey yok 11 yaşındaki oğlum da öyle oldu .
    Sisler orjinal çekilmesi gerektiği yerden çekildi ama orjinal de biraz daha altta .

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende her geçen gün artıyor bu tutku.
    Eskiyim 77 2 tekerli vasıtam oldu olmayada devam edecek ve ilk günkü aşk ile devam ediyorum. Ailem aklımla zorum olduğunu düşünüyor ama babamda motorcu yapacak bişey yok 11 yaşındaki oğlum da öyle oldu .
    Sisler orjinal çekilmesi gerektiği yerden çekildi ama orjinal de biraz daha altta .
    vala çok güzel ya bende çok motor değiştim ettim ama tehlikeli diye bizimkilerin baskısı vs 4 tekere geçtim ama cidden motor sakat alet 4 tekere bindim bineli kazam yok motorda devamlı insanın başına birşey geliyor yada atlatıyor tekrar at ile başladık ama hayırlısı..
    sis farının kablosunu çırtlamışsın onu kasdettim ben sis takmayı düşünmüyorum far yeterli gibi sence yetersiz mi farlar ben daha hakkıyla süremedim fikrim yok
    Motosiklet mucidi

aga lastikler çatlamış.. değiştir beni diyorlar

Motosikleti
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vala çok güzel ya bende çok motor değiştim ettim ama tehlikeli diye bizimkilerin baskısı vs 4 tekere geçtim ama cidden motor sakat alet 4 tekere bindim bineli kazam yok motorda devamlı insanın başına birşey geliyor yada atlatıyor tekrar at ile başladık ama hayırlısı..
    sis farının kablosunu çırtlamışsın onu kasdettim ben sis takmayı düşünmüyorum far yeterli gibi sence yetersiz mi farlar ben daha hakkıyla süremedim fikrim yok
    Bence sis farı olmadan farları yeterli
    Ama sis farı görünürlük katıyor yani olması gerekiyor
    Yolculuklarımın çoğu gece oldu hiç sorun yaşamadım
    2015 model bir jettam var 2018yılında 2700 km yol yapmışım . Deliyim galiba

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Güzel gezi olmuş, AT de tam gezi makinası maşallah. Motor tutkusu başka bir şey gerçekten. Yazın arabamın 3 hafta kontağını çevirmediğimi bilirim. Utanmasam tuvalete bile motorla gidecektim neredeyse, motor tutkusu gerçekten başka.

Motosikleti
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş, AT de tam gezi makinası maşallah. Motor tutkusu başka bir şey gerçekten. Yazın arabamın 3 hafta kontağını çevirmediğimi bilirim. Utanmasam tuvalete bile motorla gidecektim neredeyse, motor tutkusu gerçekten başka.
    Bir senede 2700 km araba ile memlekete aile ile gidip gelerek gerisi motosiklet

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:50 ----------

bu arada africa altımdaki arabanın 2 katını yakıyor ona rağmen motosiklet

Motosikleti

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]bu arada africa altımdaki arabanın 2 katını yakıyor ona rağmen motosiklet
    amanın 5000 - 6000 devir arası kullanıyosunuz sanırım.Benim 50K ortalamam 4.6 lt

forumda africa cılar çoğalıyor bu iyi

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Ramazan Afrika'n hayırlı olsun. Bu tarafa gelirsen haber et.

Motosikleti
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan Afrika'n hayırlı olsun. Bu tarafa gelirsen haber et.
    abi teşekkür ederim.. marttan beri bende bu kız ...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)