Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

650 cc motosiklet önerileriniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda crf 250 l
    Arkadaşlar merhabalar öncelikle beni yollarda üzmeyecek sağlam 650 cc motosiklet arıyorum kullanıcılar öneride bulunursa sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dominar 400 - V15
    dostum hangi sınıf birşey arıyorsun keşke onu da yazsaydın

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    tahminimce seyahat için arıyorsunuz uzun yol ? v storm geldi aklıma bir bakın

MaryJane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 Rr Movistar
    Cbr 650 F Grenajli Uzun Omurludur Rahattir Fazlada Yakmaz

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    12 senedir aynı model 650 cc motoru kullanan birinin tavsiyesi ne olabilir ?

Motosikleti
    Artık Yok...
    650cc de bir sürü segment var önde seçimlerini daralt hangi segment , yeni nesilmi eski ayrımı varmı , abs arıyormusun.. gibi gibi..

seçimlerin daraldıkça daha berrak net nokta vuruşu cavaplar alırsın.

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12 senedir aynı model 650 cc motoru kullanan birinin tavsiyesi ne olabilir ?
    hocam rüyalarımı süslüyor benim de v storm, 650 cc yeterli mi dünyayı gezmek için, 1000lik ile aralarında çok fark var mı ? Siz hangi yoğunlukta kullanıyorsunuz ne tarz rotalarda kullandınız yordu mu motor bilgi verebilir misiniz ? Benim motor + çadırla yazın avrupa gezme hayalim var

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Başlangıç mı?

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı Dodin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam rüyalarımı süslüyor benim de v storm, 650 cc yeterli mi dünyayı gezmek için, 1000lik ile aralarında çok fark var mı ? Siz hangi yoğunlukta kullanıyorsunuz ne tarz rotalarda kullandınız yordu mu motor bilgi verebilir misiniz ? Benim motor + çadırla yazın avrupa gezme hayalim var
    konfor arıyorsan bu sınıfta bu hacimde daha iyisi yok , 1000 lik elbette daha güzel uzuyor fakat 500 km sonra o akselerasyon farkı gereksiz kalıyor bence , Vstrom la İstanbul trafiğinde hergün köprü geçişi yapıp işe gidiyorum , en son geçen yaz Tiflis e kadar gittim , vaktim olsa bi o kadar daha giderdim , yaklaşık 170bin km dir iki tane vstrom kullandım daha yolda kalmadım..
    logaritma ve Dodin bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 2016
    Ben motorumu satıyorum. İlgilenirsen bir bak.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-lansman-rengi-kazasiz-boyasiz-kawasaki-versys-650-623977737/detay/

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konfor arıyorsan bu sınıfta bu hacimde daha iyisi yok , 1000 lik elbette daha güzel uzuyor fakat 500 km sonra o akselerasyon farkı gereksiz kalıyor bence , Vstrom la İstanbul trafiğinde hergün köprü geçişi yapıp işe gidiyorum , en son geçen yaz Tiflis e kadar gittim , vaktim olsa bi o kadar daha giderdim , yaklaşık 170bin km dir iki tane vstrom kullandım daha yolda kalmadım..
    Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim. Motoru alacağım zaman da sizi rahatsız ederim bir mahsuru yoksa. Danışacağım şeyler olabilir.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

nasıl iş yapar mı ? 650 cc çift kollu makına

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Yollarda üzmeyecek 650cc

Hmmm, buldum! elbette YZF R6 !!!

Motosikleti
    MT-25, Versys650, GV250 (Satıldı) Çinlilere muhtaç
    İkinci motor olarak almistim Versys650. Ben omurumde boyle bir makine gormedim. Ama nakit ihtiyacindan cok ucuza satmak zorunda kaldim. Herkese tavsiye ederim Versys650 yi

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    GV 650😜😝😛....

Motosikleti
    MT-07
    Suzuki sv650a

Daha gelmeyecek ülkeye ama olsun

Motosikleti
    Honda crf 250 l
    Alıntı Coorai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum hangi sınıf birşey arıyorsun keşke onu da yazsaydın
    Enduro olucak onu yazmayı unutmuşum

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:19 ----------

Alıntı Dodin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tahminimce seyahat için arıyorsunuz uzun yol ? v storm geldi aklıma bir bakın
    Vstrom tercihlerinin arasında ama frenler zayıf diyorlar ki kullanan bi arkadaşımda var oda öğle söylüyor. birde bmw 650 GS dakar, aprilla pegaso 650 var ama bunlarında yedek parça servis sıkıntısıvar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:25 ----------

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    650cc de bir sürü segment var önde seçimlerini daralt hangi segment , yeni nesilmi eski ayrımı varmı , abs arıyormusun.. gibi gibi..

seçimlerin daraldıkça daha berrak net nokta vuruşu cavaplar alırsın.
    Evet haklısın aslında ilanı yanlış açtım.
    Vstrom 650 dl
    Bmw 650 GS dakar
    Aprilla pegaso 650
    Kawasaki versys 650
    Honda transalp 650
    Gibi gibi bunların dışında sizlerin kullandığı motosiklet varsa görüşleriniz değerlidir benim için teşekkürler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    seçdiğin sıralamada teknoloji yakıt tüketimi ekonomisi olarak

1- bende liderliği iki model paylaşır versys ve vstorm sadece versy biraz daha ekonomik yakıtından bir tık öne çıkar bende..
    2- ikinci sırada transalp ve dakar liderliği paylaşır .. ama dakar genetek silindir olmasından yakıt ekonomisinden bir adım öne çıkar..
    3- pegaso da güzel alettir zaten aslen bmw dir.. bmw gs ile aynı motoru kullanır tasarımları farklı..

zaten piyasadaki lider modellere bakmışsın biri banada enduro öner dese önce versys derim yeni teknoloji abs li falan üstündeki 650cc lik motor çok güzel kaliteli bir motor kendini kanıtlamış ispatlamış bir motor er6n den er6f den ötürü.. sonra vstorm derim paran azsa bmw gs derim yalan yok transalp önermem kaya gibidir şahane motordur transalp ama eskidi artık 90 lıların teknolojisini barındırıyor çok yakıyor .. yakıtı koymaz bana derse karşımdaki onuda öneririm..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)