Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

birde sarı taksi olacaksın ayıp sana

Motovento
    REKLAM ALANI
    ..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taksici tam sağlama yaptığın esnada sağa geçmeye karar verseydi? muhtemelen şu anlarda azot döngüsüne dahil olmuş oluyordun.
    sağda duran birini görmesi yeterli direksiyonu direk o yöne kırması için.. sonra haklıyken haksız duruma düşme olayları vs...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Görende her kurala uyuluyorda taksinin solda olması büyük sorun sanacak. İş güç yok heralde böyle saçma sapan konular açılıyor.

Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gram üzülmedim, iyi olmuş..

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:43 ----------

Bunu videonun neresinden anladıniz acaba? Merak ettim doğrusu
    Bilal anlatır gibi anlatayım.
    Misal
    Şöyle ki güzel bir terlik alırsın gereksiz yere saçma sapan bir konu açar ve bir yer tarif etmen gerekir saçma konumda onuda ayagın ile gösterirsin. Bir yer tarif edecek isen bunun yöntemi bellidir el ile gösterilir . Gereksiz yere de konu açmazsın .

Burada görgüsüz eleman hem gereksiz konu açmış , hemde yer tarifini ek ile değil ayagı ile yapmış gizli özne sarı taksi değil toplumda çok kişide olmayan motoru.

Bilal anlatır gibi anlattım daha anlamadıysanız sizin yapacak bir şey yok.

Bu tip görgüsüzlükler malesef dogu toplumlarının kaderi henüz evrim agacında yeteri kadar gelişemedik.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Dostum motosiklet dünyasında yenisin belli. Değilsende bazı eksikliklerin var. Örneğin "bir de sarı taksi olacaksın" deyimin. Yahu zaten sıkıntı sarı takside. "Birde" nedir?

İkincisi baktın yol vermiyor, ona göre 1-2 saniye içerisinde aksiyon alıp yoluna gidecen. Koca yolda bir kamyon, bir taksi bir de sen varsın, onda da sinir olacak birini bulmuşsun. Tıkalı İstanbul trafiğinde her gün arkana yapışan, önüne kıran veya sıkıştıran hatta saçma sapan süren diğer motorcularla uğraşsan ne yapasın bilmem.

Ciddi manada motor sürerken düşünce yapının değişmesine ihtiyacın var. Çok dikkat et.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Şöförlük yapıyorum . Bazen hız sınırı olan yerde hız sınırı aşmadan arabayı geçmeye çalışıp benzer durumlarda kalıyorum işin doğrusu doğru olanı yapmışsınız

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilal anlatır gibi anlatayım.
    Misal
    Şöyle ki güzel bir terlik alırsın gereksiz yere saçma sapan bir konu açar ve bir yer tarif etmen gerekir saçma konumda onuda ayagın ile gösterirsin. Bir yer tarif edecek isen bunun yöntemi bellidir el ile gösterilir . Gereksiz yere de konu açmazsın .

Burada görgüsüz eleman hem gereksiz konu açmış , hemde yer tarifini ek ile değil ayagı ile yapmış gizli özne sarı taksi değil toplumda çok kişide olmayan motoru.

Bilal anlatır gibi anlattım daha anlamadıysanız sizin yapacak bir şey yok.

Bu tip görgüsüzlükler malesef dogu toplumlarının kaderi henüz evrim agacında yeteri kadar gelişemedik.
    ne kadarda güzel konuşuyorsunuz klavye başından. sizin gibilere hayranım
    since 1987

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1 (on karakter)

Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuşmadım yazdım,

Eskiler der ki ""biliyor isen konuş ibret alsınlar bilmiyor isen sus adam sansınlar.""

Eskiden iletişim temel platformu bir mecliste konuşmaydı , saçma sapan konu açıp paylaşan a söyle .

Ben de böyle saçmalıklar yapıp yapıp sonra paylaşan bu zihniyet in özgüven nine hayranım .

Bu zihniyet yarın water closed gider , orda yaptığını da paylaşır. Bak bu sefer biraz daha sarı olmuş diye.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:34 ----------

Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1 (on karakter)
    Bozacı ( karakter yok)

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O değilde 200 CC makinayla yapılır mı bu iş ? Ayıp bak yapma .
    Hız sınırı olan bir yer ise taksici bu şekilde sollama yapıyor olabilir , motorpisikletli arkadaş( cihan ) öyle aman öldüm kaldım bir aksiyona da bulaşmamış .

Konu nasıl gorgusuzluge geldi , ne ara yol kenarında müşteri çıktı , r25 nasıl cbr500r modelini geçiyor ? Bunlari bilemedim
    mavzer-i bunu beğendi.

Motosikleti
    Konuşmadım yazdım,

Eskiler der ki ""biliyor isen konuş ibret alsınlar bilmiyor isen sus adam sansınlar.""

Eskiden iletişim temel platformu bir mecliste konuşmaydı , saçma sapan konu açıp paylaşan a söyle .

Ben de böyle saçmalıklar yapıp yapıp sonra paylaşan bu zihniyet in özgüven nine hayranım .

Bu zihniyet yarın water closed gider , orda yaptığını da paylaşır. Bak bu sefer biraz daha sarı olmuş diye.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:34 ----------

Bozacı ( karakter yok)
    karakterinede hayranım diyecem de göremedim. neyse...
    since 1987

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O değilde 200 CC makinayla yapılır mı bu iş ? Ayıp bak yapma .
    Hız sınırı olan bir yer ise taksici bu şekilde sollama yapıyor olabilir , motorpisikletli arkadaş( cihan ) öyle aman öldüm kaldım bir aksiyona da bulaşmamış .

Konu nasıl gorgusuzluge geldi , ne ara yol kenarında müşteri çıktı , r25 nasıl cbr500r modelini geçiyor ? Bunlari bilemedim
    illa kenarda müşteri çıkınca mı yanlış şeyler hakkında konuşalım? taksinin müşteri olayınıda çok kez yaşadık motor üzerinde, anlayacağın belkide senin yaşın kadar motora binmişliğim var ki olabilecekleri söylüyoruz... ayrıca ''kedinin yarası'' misali şurda ne olay varda taaa buralara kadar taşınmış video anlamadım..

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Bozacı ( karakter yok)
    Dinime tüküren müslüman olsa bari! adama bak ya

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne gereksiz bi video.

Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne gereksiz bi video.
    Son zamanlarda o kadar çok boş gereksiz saçma sapan konu açılmaya başladı ki... Sezon bitince vakit çok olunca böyle oluyor demekki

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Ben olaydım tekere alıp geçerdim yanından ne olduğunu daha iyi anlasın Arkadaşlar boş yapmayalım kim olsa aynısını yapardı oraa zaten yapmayan kişinin motosiklet sürmesine pek gerekte yok

Sinyal vererek geçseydiniz ne güzel olurdu, tadından yenmezdi ;0

afat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125-->MT-25
    bu nasıl bir video nasıl bir açıklamadır amacı nedir kafamda deli sorular

Motosikleti
    videomu beğenmeyen saygı değer arkadaşlar. sizin için özel video çekeceğim. isteklerinizi belirtin lütfen.
    herkesi tatmin etmeye yönelik çalışmalarım var :D

CagrioneTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 300, MT 25, ARORA BEATRİX
    Bu sahnede gerek motorla gerek arabayla çok karşılaşıyorum. Senin yaptığını yapıp sollama yerine sağlama yapıyorum. Burası İstanbul sarı taksi dediğin adamlar o kadar farklı insanlar ki. Kimisi rallici kimisi safinaz teyze. Sen yol almak konusunda doğru olanı yapmışsın. Almışsın yolunu gitmişsin. Eline sağlık tekerin düz bassın.
    mavzer-i bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)