Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hediye açısından

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Merhabalar, direk konuya girmek istiyorum

Motosiklet hastası kız arkadaşıma birkaç hediyelik eşya almak istiyorum doğum günü hasebiyle.

İnternette model yamaha motosikletlenden falan buldum da 150tl civarı hep. Daha uyguna bulamıyorum. Onun dışında anahtarlık,buff gibi birkaç şey alıp paket yapmak istiyorum.

Düşünceleriniz varsa ek olarak paylaşabilir misiniz?
    Kontrol edebildiğin güç güldürür, edemediğin öldürür.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Birkaç parça hediye yerine tek ve güzel, mümkün ise yanında taşıyacağı bir hediye çok daha hoş olacaktır.

afat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125-->MT-25
    [buraya bir reklam daha alınır] https://tiburon.com.tr/

Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birkaç parça hediye yerine tek ve güzel, mümkün ise yanında taşıyacağı bir hediye çok daha hoş olacaktır.
    Öneriniz yokmu efenim ☺

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Model motosikletten ziyade kullanabileceği şeyler daha iyi olur. Bütçe varsa ekipman eksiği tamamlanabilir.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Motosikleti olduğunu varsayıyoruz...

Arka çanta, yan çanta ...

Veya, motosikletinin orta sehpası yoksa, orta sehpa taktırtırıverebilirsiniz.

Şu arka tekeri havada tutmaya yarayan şeyin adı neyse, zincir temizliği için, ondan alabilirsiniz...

Elcik korumalar, tur camı, koruma topuzu , veya full koruma demiri gibi aksesuarlarla devam edebilir liste.

Tank yanlarına diz dayama gripleri (bunun Türkçesi ne ya... diz kaydırmazlık şeysi...)

Vb...

Usta tarafından takılacak büyük parça aksesuarlar, üzerine "1 adet şu ürün servisimizde takılacaktır" gibi bir cümle yazılıp ve servise imzalattırılıp kaşelettirilip doğum günü kartı şeklinde verilebilir... Hediye kartı veya değişim kartı gibi ...

Kaskının vizörü çizikse, vizörün yenisini alabilirsiniz...

Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Motosikleti yok, henüz almadı. teşekkür ederim.
    Başka tavsiyesi olan var mı acaba

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    model motosiklet internette pahalı olabilir. bulunduğun ildeki oyuncak toptancılarına gitmeyi deneyebilirsin..

Motosikleti
    Tracer 900
    Toyzz Shop da model motosikletler vardı dolar artmadan önce 50tl di sanırsam oraya da bakabilirsin.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı MotoGlock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikleti yok, henüz almadı. teşekkür ederim.
    Başka tavsiyesi olan var mı acaba
    Özellikle tavsiye vermek istemedim. Sonuçta genel mali durumunuza, hediye için ayırmak istediğiniz bütçenize, sizin ve kız arkadaşınızın çevresine v.s... göre değişir.

Mesela eşime çok yakın zamanda hediye olarak bir Honda MSX125 aldım, henüz motosiklet kullanmayı bilmiyor. Ama kısmetse öğrenecek

Motosikleti de yoksa ama edinmek üzere ise, birlikte gidip alınacak güzel bir motosiklet montu harika bir hediyedir. Her zaman sizin onu sardığınızı hissedecek, her giydiğinde size dokunuyormuş hissi verip sizi aklından çıkarmamasına yardımcı olacaktır.

Motosiklet edinmek üzere değil ancak istiyor ise bir action cam iyi olur. Sonuçta motosiklet haricinde de farklı yerlerde kullanılabilir, motosiklet üzerinde ise ihtiyaç sayılan güzel bir aksesuardır.

Fiyatı daha uygun hediyelere girersek, öncelikle almak istediği/beğendiği/beğeneceğini düşündüğünüz motosikletin tarzını yaşatacak güzel bir biblo, veya biblovari kaliteli bir anahtarlık hoşuna gidebilir.

Benzer şekilde motosiklette ve günlük hayatta işine yarayacak şeylerden gitmek mantıklı olur. Örneğin motosiklette de kullanılabilecek tarz ve dizaynda güzel bir sırt çantası hoşuna gidebilir.

O' nu siz tanıyorsunuz, haliyle en güzel hediyeyi siz bilmelisiniz
    ...

MaryJane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 Rr Movistar
    Taksitle Ona Motosiklet Al Onu Sevindir Sevginiz Artsın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)