Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MOTARDİNN ALIŞVERİŞ

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ataartuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Öncelikle herkese merhabalar.
    MT Revenge marka kaskıma iridyum renk vizör almak istiyorum yerel satıcıların fiyatları 160 liradan başlarken Motardinn adlı sitede 85 TL gibi cazip bir fiyata satılıyor,sanırım Aliexpress gibi bir platform ama güvenemedim.Eğer alışveriş yapan varsa tecrübelerini paylaşabilir mi? Eğer güvenilirse aksiyon kamerası da alacağım. Bu arada ürün bu : https://www.motardinn.com/motorcycle-equipment/mt-helmets-visor-for-helmet-mt-v12-max-vision/136008559/p

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Alıntı Ataartuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT Revenge marka kaskıma iridyum renk vizör almak istiyorum yerel satıcıların fiyatları 160 liradan başlarken Motardinn adlı sitede 85 TL gibi cazip bir fiyata satılıyor,sanırım Aliexpress gibi bir platform ama güvenemedim.Eğer alışveriş yapan varsa tecrübelerini paylaşabilir mi? Eğer güvenilirse aksiyon kamerası da alacağım. Bu arada ürün bu : https://www.motardinn.com/motorcycle-equipment/mt-helmets-visor-for-helmet-mt-v12-max-vision/136008559/p
    PTT Kargo ile 113 liraya mal olur size. Vergi sınırının aldında kaldığı için de 113 liraya kapınıza kadar teslim edilir. Eğer gittigidiyor gibi sitelerden 150/30 gibi bir kupon bulabilirseniz 160 liralık vizör 130'a gelir size. O zaman da 17 lira için yurtdışıyla alışverişe değmeyebilir. Yoksa neredeyse tüm alışverişi yurtdışından yapan biri olarak ben de alırdım bu siteden.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:27 ----------

Bu arada baktığım ilanlarda V-6 veya V-12 den bahsedilmiş. İki farklı seri mi var bilmiyorum, şeffaf vizörden kontrol edip ona göre sipariş verirseniz daha sağlıklı olacağını düşünüyorum.
    2006 Honda Activa (2006-2009) > 1996 BMW F650 (2007-2008) > 2016 Mondial RX3i Evo (2016-2017) > 2006 Yamaha XT660R (2017 - 2020) > 2017 Honda CRF 250L ABS (2020 - 2021) > 2022 Mondial X-Treme Maxx 200i (2022-...)

DesAres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tricity
    Alıntı Ataartuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT Revenge marka kaskıma iridyum renk vizör almak istiyorum yerel satıcıların fiyatları 160 liradan başlarken Motardinn adlı sitede 85 TL gibi cazip bir fiyata satılıyor,sanırım Aliexpress gibi bir platform ama güvenemedim.Eğer alışveriş yapan varsa tecrübelerini paylaşabilir mi? Eğer güvenilirse aksiyon kamerası da alacağım. Bu arada ürün bu : https://www.motardinn.com/motorcycle...on/136008559/p
    MT'nin vizörleri ateş pahası kendisinin yarı fiyatına vizör mü olur. O yüzden elde taşırken kılıfta narin, narin taşıyorum. Çizilirmesin veya kırılmasın diye

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Hjc cs 14 kaskım var. Turingin kaskı. Vizörü değiştiriyim dedim. Motovento mu nedir o sitede 225 lira vizörü. Kask zaten 400 lira hemde etiketli metiketli olanı. Aliexpresste de 120 liraya buldum.

Nedense ucuz kaskların vizörleri fazla pahalı oluyor.
    HONDA

#BZ3082

DesAres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tricity
    Alıntı Stock Sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hjc cs 14 kaskım var. Turingin kaskı. Vizörü değiştiriyim dedim. Motovento mu nedir o sitede 225 lira vizörü. Kask zaten 400 lira hemde etiketli metiketli olanı. Aliexpresste de 120 liraya buldum.

Nedense ucuz kaskların vizörleri fazla pahalı oluyor.
    Aynen öyle ama öyle olması saçma sen git kaskı vizörüyle beraber 400 TL’ye sat sonra vizöre 200 iste oldumu ?
    O yüzden MT Revenge yerine biraz daha koydum MT KRE MOMENTUM SV aldım. Gündüz için bir daha siyah vizör almayayım, tak çıkar yapmayım diye.

Merhaba,
    Hem sizin güvenilir olup olmadığı sorunuza yanıt olması hem de fiyat sorgulaması yapıp da uygunluğuna rağmen güvenemedikleri için tereddütte kalan diğer arkadaşlara yardımcı olmak amacıyla Motardinn alışverişimi paylaşmak istedim.
    Ben de büyük tereddütlerle, çok yakın bir zamanda Motardinn.com'dan bir Agv K5 S kask satın aldım. Yurtdışından geleceği ve gümrüğe tabi olacağı için önceden PTT gümrük bölümünü arayarak yabancı bir internet sitesinden satın alacağım ürünün tutarı ve adedini belirterek ne gibi işlemlerden geçeceğini sordum. Avrupa Birliği ülkelerinden geliyorsa satış fiyatı üzerinden %18, Avrupa Birliği dışındaki bir ülkeden geliyorsa %20 oranında ek vergi ödeyeceğimi ve başka da hiç bir ek ödemenin çıkmayacağını, adrese de teslim edileceğini söylediler.
    Bu bilgilerle, yurtdışı alışverişine açık olan kredi kartımla siparişi verdim ve sayfada belirtilen her aşamadan geçerek kargom hasarsız şekilde ve zamanında elime ulaştı. Ürün ise orijinal ambalajında, sağlam, çiziksiz, etiketli, sertifikalı ve tüm aksesuarlarıyla beraber dedikleri şekilde gönderildi. Ürün bedeline shipment eklenerek kredi kartınızdan tahsilat yapılıyor. Siz kapıya geldiğinde yalnızca PTT görevlisine nakit olarak vergisini ödüyorsunuz. Wed sayfalarında size verdikleri tracking numberla elinize geçene kadar tüm aşamaları takip edebiliyorsunuz. Gönderi ne zaman çıktı, ülkeye ne zaman girdi, tahmini varış zamanı vs... En son olarak da kapıda toplam ne kadar vergi ödeyeceğinizi, hatta hangi görevliye zimmetlendiğini bile görebiliyorsunuz. Arada sorunuz olursa hasabınızın contact bölümünden soru soruyor ve en kısa sürede de tatminkar bir cevap alıyorsunuz. Bununla da kalmıyorlar, ürün yoldayken size bir güncelleme göndererek olası teslim edilememe durumlarında neler yapabileceğiniz konusunda sizi bilgilendiriyorlar. Tahmini varış gününde de elinizde oluyor.
    Aldığım kaskın Türkiye'deki en indirimli halinden yaklaşık 500 TL daha uyguna, belirtilen zamanda, güvenle elime geçtiği düşünüldüğünde, eğer taksit yapmak gibi bir isteğiniz yoksa bu siteden kesinlikle alışveriş yapılır.
    İlerleyen aylarda bir de mont almayı düşünüyorum, fiyat araştırmasından ve Türkiye'deki herhangi bir mağazada modele karar verip bedeni de belirledikten sonra yine burdan sipariş vereceğim. Hatta yakın zamanda bir kask daha sipariş edeceğiz. Türkiye'deki internet alışverişlerinde başımıza gelenleri düşününce bu sitenin profesyonelliği ve güvenilirliği bir kez daha ortaya çıkıyor.
    Umarım farklı açılardan yardımcı olmuştur.
    Kural [ Z ], Ercument, 68charger ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Sym Wolf 250 NI
    Motardinn sitesinden bende daha önce alışveriş yaptım. Furygan'ın kışlık eldivenini aldım. Hızlı bir şekilde sorunsuz elime ulaştı. Fiyatları da diğer yurtdışı alışveriş sitelerine (fc-moto, louis vb.) göre daha uygun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)