Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fz1 ve cbf 1000 arasında kalmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sosyete59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni windy s
    Arkadaşlar herkese hayırlı günler
    Kendime yeni bir motor almak istiyorum geneldr artçılı olarak kullanacağım güçlü yeri geldiğinde agresif konforlu bir motor olması önceliğim bu iki model arasında gidip geliyorum varsa sizinde önerilerinize açığım şuan için bütçem 30.000tl civarında herkese iyi forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Her iki beklentiyi birden iyi yapan bir motosiklet, benim gözümde yok maalesef, en azından 30 bine yok.(s1000xr ları vs bilemem)

Ben olsam artçı konforundan feragat edip CBR 650 F bakardım. Ya da yok artçı konforundan feragat edemem dersen de Tracer 700 bakardım o paralara.

Motosikleti
    Artık Yok...
    artçı ile devamlı o motorlar zor hatta bence olmaz.. bir noktada artçın ya sen beni şurda bırak ben minübüs,tramvay,taksi herneyse onla gelirim diyicektir..

Artçı konforu bambaşka bir unsurdur motorda.. o dediğin motorların hiç birinde artçı konforu yok.. heleki fz1 de ..

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    CBF 1000'i bir defa sürmüştüm, abi motor yağ gibi akıyor, motor gibi motor. Ben çok beğenmiştim ama şehir içi için biraz ağır kalabilir uzun yolda otoban şartlarında muazzam. Diğeri için bir fikrim yok. CBF 1000 öneririm, forum üyesi inzell'in http://www.motorumla.net sitesinde incelemesi var.
    Weak are prey

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2.5 senedir cbf 1000 kullaniyorum.sehiriçi sehirdişi kullaniyorum daha birgun bir eksisini gomredim makinemin. Şuan satiyorum. Cok rahat 1000cc motorlar arasinda enaz yakan ve konforlu bir motosiklet diyebilirim. Cbf 1000 kullanan birine sorun duyacaginiz tek cumle dusunmeden al olur.

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    cbf 1000 güzel makine.gıcık olduğum 2 şeyi var.ön amortisörler ters değil düz.ve arka lastik 160.ne alaka diyebilirsiniz haklısınız büyük sevme huyu işte .fz1 fazla kullananı görmedim.bence o paralara fazer8 bakın.Önceden vardı bende de.şiddetle tavsiye olunur.Fazer8 i almadan cbf 1000 alacaktım bende hoşuma gitmemişti o zaman almadım.fazer8 bir araştırın derim.sürüşü biraz daha spor tarafta.

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Fz1' in gücü, Cbf' in konforu öne çıkar. Fz1 artcili rahat olmayacaktir, hatta olmayacaktir. Birde piyasasi yok pek...

Bu arada Fazer 8 de de artci konforu yetersiz..

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Sırf Abs var diye cbf yi seçerdim.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    cbf1000 diyorum.Kesinlikle konforu ve gücü yeterli. Kombine abs olayına filan zaten girmiyorum.

muhammetcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    cbf1000

Motosikleti
    Artık Yok...
    o kadar mesaj atılmış garibim artçıyı bir ben bir kadengo nickli arkadaş düşünmüş ) o artçı kimse bize bir hayır dua sı etsin onu tek düşünen bizmişiz.. )

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Cbf 1000 olan arkadaşım fazla hızlı diye satıp transalp 700 almıştı. Bende sürdüm konforuna gücüne diyecek yok. Yinede ben cbf 600 derim. 1000 daha tehlikeli.

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    Açık ara cbf 1000 hatta şöyle bir söz söylenirdi bir zamanlar: cbf1000 başka birşeye binmezsin.

Cbf 1000 derim , fazer kullanıcısı tavsiyesidir

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    tartışma olmaz cbf 1000.
    param olsa bu gün alacağım motor.
    bi kere kullan. anlayacaksın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)