Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

15 Ay Sonra Gelen Ceza

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Arkadaşlar merhaba bilgi almak amaçlı yazıyorum.

Geçenlerde ilk aldığım motora ceza geldi geleli daha birkaç gün oldu fakat tutanakta 11.10.2018 yazıyor yani bir ayı geçmiş tutanak tarihi şimdi benim buna 15 günlük itiraz etme hakkım veya indirim hakkımda bitmiş mi oluyor ?

Gelen bu ceza benim ilk motoruma bunun üzerinde 4-5 motor değiştirdim.

Sanırım ilk iki tarih fotoğrafını yüklediğim listenin en aşağılarında olan kısım benim anlamadığım 18.08.2018 de hgs den para düşmüş ceza günü 19.08.2018 gözüküyor yani birgün sonra hadi para yetmedi dicem fakat 20.08.2018 de tekrar geçmişim ve ücret düşmüş ben nasıl cezalı duruma düşmüşüm anlamadım. Diğerlerindeki olayda aynı hep ben hgs de para olmaması durumunda 15 gün geçmeden hep para yükledim ve kontrol ettiğimde kaçak geçişlerim olan geçişler sonradan kayboldu.

Bide bu geçiş ücretleri arabaya göre 7 tl biz 3.50 veriyoruz cezayı nasıl ordan kesiyorlar hadi geçerken 7tl alıyolardı arayıp düzelttiriyoduk yine mi yanlış ücret yazılmış cezada.

Sizden istediğim yardım benim şuanda ne yapmam gerekiyor onu öğrenmek istiyorum.

Teşekkür ederim şimdiden.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

tebliğ tarindenden itibaren başlar 15 gün. eline aldınmı 15 gün sonra biter su anda itiraz hakkın var.
    Huseyin9595 bunu beğendi.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Adı üstünde Hatalı Geçiş Sistemi Bu arada cezası yazılan tarihleri ben mi göremedim yoksa listede mi yok ?

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Aynen hatalı geçiş sistemi :D Bende gözüküyor sanırım sizde gözükmedi.

Yazayım
    19.08.2017
    21.08.2017
    24.08.2017
    09.09.2017

Motosikleti
    MT-07
    Şöyleki OGS'de 6.sınıf yani motosiklet sınıfı yok. Sen HGS'de 6.sınıf'a tabisin. OGS gişelerinden geçincede doğal olarak en ucuz olanı yani otomobil ücreti kesiyorlar. HGS gişelerini kullanırsan sorununu çözmüş olursun. Vakti zamanında bende OGS'den geçiyordum

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    ogs hgs diye bişey yok ki köprüde gişe bile yok ki kameralardan okunuyor

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Adamlar daha müşteri hizmetleri sitesini bile adam gibi çalıştıramıyor , köprü desen bir senedir şantiye gibi , çıkışında ucubik birbina yapıyorlar , dubalarla yol çizgisi yapılmış böyle bir rezillik birde bu kadar insanın geçtiği yer.Söylesen çöp dağları vardı eskiden derler :D

Yoğunluk nedeniyle hizmet veremiyoruz, biraz sonra tekrar dener misiniz?

skullz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ercan Yüceel' in mailini bulursam gerçekten ''arkdaşım hiç mi işleri kontrol etmiyorsunuz? '' diyeceğim, benimde başımda böyle bir sıkıntı var.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    fsm köprüsü dibinde karayolları binasına dilekçe ver düşüyor .. yeterki cihazında ppara olduğu kesin olsun..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)