Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Vemar kask nasıldır

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R25
    Selam arkadaşlar vemar kask indirimde şu anda 350-450 tl arasında, ls 2 mi almalıyım yoksa vemar kullanıp öneren varmı, İtalyan malıymış pek duymadım ismini ?
    Motosikletsiz biri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Mt thunder kasklara bak.(thunder3 değil)

Polikarbon, 4yıldız ve dot sertifikali

Motosikleti
    R25
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt thunder kasklara bak.(thunder3 değil)

Polikarbon, 4yıldız ve dot sertifikali
    Mt biblomu Black orange kask aldım sol tarafından ses geliyordu 1,5 ay bekledim garanti felan ayağına bişey bulamadık İspanya’yı arıcaz vs dediler parayı zar zor kurtardım ayrıca fiyatları uçuk şu anda. Vemar kask 550-650 civarı ben indirimli 350 tl ye alacam. Satıcı ls 2 den bir tık daha üstün olduğunu söyledi

Motosikleti
    Artık Yok...
    idare eder bir marka bende zamanında artçı kaskı olarak düşünmüşdüm. sitelerine girdiğinizde isveç merkezli italyan markası falan diyorda fabrika nerde yazmamışlar..

benim bu marka için tahminim çinliler son zamanlarda artık eski kapanmış iflas etmiş yada etmekde olan markaları satın alıp markayı yeniden diriltip fabrikayı çinde kurup merkez üssünü avrupada yapıyor.. o markanın geçmişini tarihini imajını ismini kullanıyor biraz hazıra konuyorlar sıfır bir markayı yaratmakdansa eski markaları hayata döndürmek daha mantıklı ve karlı..

fikrim bu yönde bilmiyorum ama avrupa satışları var haliyle ece ve diğer standartlarıda yüksek ihtimal destekliyordur kaskları yabancı yamaha forumunda bir iki kişi kullanıyordu çok kaliteli değil ama iş görür vizörü buhar falan yapıyormuş 100 km hızlardan sonra ses alıyormuş falan yazmışlardı..

aklımda kalanlar bunlar.

Motosikleti
    MT-07
    Ben hiç duymadım ama Premier'lere bak istersen. Bence LS2'ye 1kuruş bile para verme. Ben artçı kaskı bile yapmıyorum. Belki darbe anında iş görüyordur ama yoldaki bütün olumsuzlukların hepsini bana iletiyordu. Suomy'lerde belki iyi olabilir...

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hiç duymadım ama Premier'lere bak istersen. Bence LS2'ye 1kuruş bile para verme. Ben artçı kaskı bile yapmıyorum. Belki darbe anında iş görüyordur ama yoldaki bütün olumsuzlukların hepsini bana iletiyordu. Suomy'lerde belki iyi olabilir...
    suomy , premier dediğin kasklar bu vemardan 3 kat pahalı vemarı 300-400 tl ye bulabiliyorsun.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt biblomu Black orange kask aldım sol tarafından ses geliyordu 1,5 ay bekledim garanti felan ayağına bişey bulamadık İspanya’yı arıcaz vs dediler parayı zar zor kurtardım ayrıca fiyatları uçuk şu anda. Vemar kask 550-650 civarı ben indirimli 350 tl ye alacam. Satıcı ls 2 den bir tık daha üstün olduğunu söyledi
    thunder modeli iyi,pişman etmez.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suomy , premier dediğin kasklar bu vemardan 3 kat pahalı vemarı 300-400 tl ye bulabiliyorsun.
    Abi ben Vemar'ı hiç duymadım. O yüzden direk eliyorum Kask konusunda çok korkak davranırım ben. Kaskta bir daha f/p ürünü almamaya yemin ettim. Bot, eldiven ıvır zıvır gene oluyor da kask hiç olmuyor.

Revzilla'dan şuan kask yorumunu izliyorum. Birazdan öğrendiğimi hem kendime, hem buraya aktaracağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:56 ----------

Evet hiçbir şey öğrenemedim. Ben bu işe girmezdim

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Vemar'ın incelemesi WebBikeWorld'de var.Ortalama iyi bir kaska benziyor.

Motosikleti
    R25
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    thunder modeli iyi,pişman etmez.
    En ucuzu 530 tl nette ve şekil olarak güzel görünmüyor. Sadece binomy black orange güzeldi onuda aldım almaz olaydım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

idare eder bir marka bende zamanında artçı kaskı olarak düşünmüşdüm. sitelerine girdiğinizde isveç merkezli italyan markası falan diyorda fabrika nerde yazmamışlar..

benim bu marka için tahminim çinliler son zamanlarda artık eski kapanmış iflas etmiş yada etmekde olan markaları satın alıp markayı yeniden diriltip fabrikayı çinde kurup merkez üssünü avrupada yapıyor.. o markanın geçmişini tarihini imajını ismini kullanıyor biraz hazıra konuyorlar sıfır bir markayı yaratmakdansa eski markaları hayata döndürmek daha mantıklı ve karlı..

fikrim bu yönde bilmiyorum ama avrupa satışları var haliyle ece ve diğer standartlarıda yüksek ihtimal destekliyordur kaskları yabancı yamaha forumunda bir iki kişi kullanıyordu çok kaliteli değil ama iş görür vizörü buhar falan yapıyormuş 100 km hızlardan sonra ses alıyormuş falan yazmışlardı..

aklımda kalanlar bunlar.
    Aynı olay ls 2 de de var abi buğu rüzgar vs 100 km sonra. Kısaca bir ls 2 kask alsam 100 tl daha uygun daha iyi olacak sanırım
    logaritma bunu beğendi.

bajajpulsar2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CygnusL(2015)-NS200(2015)-MT25(2020)
    https://www.motosikletaksesuarlari.c...xoCt3kQAvD_BwE
    bell qualifier 540 tlye düşmüş. dolar artmadan önce 600 tlye almıştım ben.memnunum

Motosikleti
    R25
    Alıntı bajajpulsar2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.motosikletaksesuarlari.c...xoCt3kQAvD_BwE
    bell qualifier 540 tlye düşmüş. dolar artmadan önce 600 tlye almıştım ben.memnunum
    Linkteki kaskın beden seceneği yok ayrıca fiyatı fazla. Ben vemar ve ls 2 soruyorum yanlış anlamayın ama yardımcı olup öneri yaparken lütfen istenilen ve açılan başlığa göre yorum yapalım. Biraz daha koyarak şunu al bunu al olayına girince sonu gelmiyor bu işin. Bütçe bu abi istediğim vemar veya ls 2, buna göre yorum alayım lütfen

Motosikleti
    Artık Yok...
    o zaman sana sway de bak derim ama bakarken swayın iki türü var birisi avrupa pazarına ürettiği ece 22 sertifikalı olanları var sen onlara bak .. bir diğeride sanırım çin pazarı için falan üretilen sertifikasızlar.. ece sertifikası onayı varmı bunu kesinlikle sor.

Motosikleti
    R25
    o zaman sana sway de bak derim ama bakarken swayın iki türü var birisi avrupa pazarına ürettiği ece 22 sertifikalı olanları var sen onlara bak .. bir diğeride sanırım çin pazarı için falan üretilen sertifikasızlar.. ece sertifikası onayı varmı bunu kesinlikle sor.
    Yahu abicim ben ls2 ve vemar diyorum hala farklı kasklar öneriyorsunuz adam dükkanı kapatıyor indirimli satıyor. Sway ın ls 2 den kaliteli olacağını sanmıyorum

Motosikleti
    Artık Yok...
    o zaman direk ls2 al geç ..

Motosikleti
    R25
    Tamam teşekkürler 👍

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Vemar güzel markadır, LS2 ile kıyaslamak hakaret olur benim gözümde.

İtalya pazarında çok geniş yeri olan, zamanında profesyonel yarışçılara vs de ürün sağlamış olan, ucuz motosiklet furyasıyla birlikte mantar gibi çoğalan yeni kask üreticileri coşmadan önce de gayet güzel kaskları olan, hala da üretimine aynı ciddiyetle devam eden bir marka Vemar.

3 adet Vemar kullandıum bugüne kadar, üçünden de son derece memnunum.

Motosikleti
    R25
    Alıntı Olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vemar güzel markadır, LS2 ile kıyaslamak hakaret olur benim gözümde.

İtalya pazarında çok geniş yeri olan, zamanında profesyonel yarışçılara vs de ürün sağlamış olan, ucuz motosiklet furyasıyla birlikte mantar gibi çoğalan yeni kask üreticileri coşmadan önce de gayet güzel kaskları olan, hala da üretimine aynı ciddiyetle devam eden bir marka Vemar.

3 adet Vemar kullandıum bugüne kadar, üçünden de son derece memnunum.
    İki adet aldım abi banada kaliteli geldi malzemesi vs.. sıkıntım olursa paylaşırım

Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki adet aldım abi banada kaliteli geldi malzemesi vs.. sıkıntım olursa paylaşırım

Hocam eski konuyu hortlatıyorum ama vemar kask düşünüyorum izleniminiz nasıl oldu ?

Motosikleti
    Kawasasaki ZX-6R
    Ben Kendi Kullandığım Vemar kaskın testini Yapmıştım...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)