Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Malum Kış Geldi

Motovento
    REKLAM ALANI
    bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Motora 4 mevsim bindiğim için pantolon arayışına girdim. Geçen sene prosev titanyum pantolon aldım. 1 defa giydim. Hoşuma gitmedi. Pantolon çok iyi gram soğuk geçirmiyor ama bacak kısmı çok bol ve çok uzun geldi. Motosiklet pantolonu olduğu için daraltma da yapamıyorum. Şimdilik pantolon üstüne giyilen lbc marka ve cırt cırtlı pantolonlar var aklım bunlara takıldı. Aşağıya resimlerini bırakıyorum. Ayrıca dağcılık için uygun fiyatlı waterproof rüzgar ve yağmur geçimeyen pantolonlar motosiklet için uygun mudur. Özellikle rüzgardan korusun yeterli. Bu pantolona yandan komple fermuar takmayı düşünüyorum. Hangisini alayım. Bütçe malum az

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    LBC pantolonu 2 yildir kullaniyorum. Yagmurda su gecirir bilginiz olsun. Benim aldigim sitede su gecirmez yaziyordu. LBC'nin uretim yerine ugrayip durumu anlattim. Icine bir kat daha astar diktiler. O haliyle 1 sene idare ettim. Ama artik ag ve yanlardan en ufak yagmuru geciriyor.

Daha gecen ay LBC'yi arayip pantolonunuz su gecirmez mi diye sordum. Valla biz de gecirmez diyemiyoruz dedi sahibi. Bilginiz olsun.

Motosikleti
    Alıntı Deadly Sto(R)m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    LBC pantolonu 2 yildir kullaniyorum. Yagmurda su gecirir bilginiz olsun. Benim aldigim sitede su gecirmez yaziyordu. LBC'nin uretim yerine ugrayip durumu anlattim. Icine bir kat daha astar diktiler. O haliyle 1 sene idare ettim. Ama artik ag ve yanlardan en ufak yagmuru geciriyor.

Daha gecen ay LBC'yi arayip pantolonunuz su gecirmez mi diye sordum. Valla biz de gecirmez diyemiyoruz dedi sahibi. Bilginiz olsun.
    Dikiş durumu nasıl yırtılma patlama yapıyor mu
    Sen arabaya gezmek için binersin, bizler ise motosiklete binmek için gezeriz

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Alıntı bursagsli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikiş durumu nasıl yırtılma patlama yapıyor mu
    Haftanin 6 gunu gunde toplam 1 saat ise gidip gelirken kullandim. Ne acilma ne patlama yok. Tek sorun yanlardaki cirtlarin sokulmeye baslamasi. Ama o da pantolon kullanimini olumsuz etkilemiyor. Bir makineyle kolayca dikilir yerine.

Motosikleti
    xmax 250 abs
    geçen hafta bu pantolondan (LBC) aldım, henüz yağmurda deneyemedim, ancak soğuğa karşı içlik ile iş görür gibi duruyor

MaryJane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 Rr Movistar
    Banada biseyler onerin kendi dukkanimda kuryecilik yapiyorum 😀😄

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    LBC'nin star modelini neden düşünmüyorsunuz? Ben içliğini çıkardım öyle giyiyorum, havalar sıcak daha(yine de terliyorum). He ama kalçalardaki korumalar koruma sınıfına girmiyor olabilir onu söyleyeyim . Yani bayağı süngerimsi bir şey . Gerçi öyle olduğundan oturup kalkması rahat. Yoksa nasıl otururdum o pantolonla bilemiyorum. Ayrıca diz korumalarını isterseniz çıkartabiliyor, takabiliyorsunuz. Bu arada firma kendini geliştiriyor. Yani eski modellerin üstüne katmış olmaları muhtemel. O yüzden arayın bir sorun. Özellikle nakitte indirimi kesin isteyin.

Motosikleti
    Alıntı Deadly Sto(R)m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haftanin 6 gunu gunde toplam 1 saat ise gidip gelirken kullandim. Ne acilma ne patlama yok. Tek sorun yanlardaki cirtlarin sokulmeye baslamasi. Ama o da pantolon kullanimini olumsuz etkilemiyor. Bir makineyle kolayca dikilir yerine.
    Bu pantolonu alayım. Daha önceden bunu alsaydı diyorum
    Alıntı emenyasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    LBC'nin star modelini neden düşünmüyorsunuz? Ben içliğini çıkardım öyle giyiyorum, havalar sıcak daha(yine de terliyorum). He ama kalçalardaki korumalar koruma sınıfına girmiyor olabilir onu söyleyeyim . Yani bayağı süngerimsi bir şey . Gerçi öyle olduğundan oturup kalkması rahat. Yoksa nasıl otururdum o pantolonla bilemiyorum. Ayrıca diz korumalarını isterseniz çıkartabiliyor, takabiliyorsunuz. Bu arada firma kendini geliştiriyor. Yani eski modellerin üstüne katmış olmaları muhtemel. O yüzden arayın bir sorun. Özellikle nakitte indirimi kesin isteyin.
    Daha önceden prosev titanyum aldım bir defa kullandım öyle duruyor. Pratik olarak çıkarıp takılan pantolonlar daha iyi. Zaten şuan da ki pantolonun dikişi özel olmasaydı daraltacaktım

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......

Daha önceden prosev titanyum aldım bir defa kullandım öyle duruyor. Pratik olarak çıkarıp takılan pantolonlar daha iyi. Zaten şuan da ki pantolonun dikişi özel olmasaydı daraltacaktım
    ahmet bu urunu tavsiye ederim.pratik,işlevsel

https://m.n11.com/tex-297-motor-baca...iABEgIWzPD_BwE

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Decatlondan 100 liraya kayak pantolunu aldım.2 kıştır kullanıyorum. Motora binerken normal kot üzerine giyiyorum bir sıkıntı yaşamadım. Geçen haftasonu 700 km ankara eskişehir git gel yaptım. bacaklarımda üşüme olmadı. tabi kotun altında 20 30 liralık bi içlik de giymiştim. Bedeni normal giyilenden 1 beden büyük almanız iyi olur benim gibi kot üstüne giyecekseniz. Amacınız sadece motorsa sağlam bir içlik üzerine direk kayak pantolunu daha sağlıklı olur. Dizliği de içliğin içine ya da üzerine giyiyorum.

not:Eskişehir derken gittiğim yer eskişehir merkez değil Bilecik tarafında bir bölge ondan 700 km oluyor yaklaşık.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Hayırlısı olsun inş. İndirim istemeyi unutmayın. (Bunu söyleme sebebim LBC'den alınan ekipmanlarımda ciddi indirim yapılmış olması, tabi benim öğrenci olma durumum var)

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iş nedeniyle pantolon işini yapamıyorum ben, giy çıkar olayı uğraştırıcı gözüküyor.

motosiklet sürerken ayak bileklerim resmen buz tutuyor, çözüm bulamadım :(

Motosikleti
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet bu urunu tavsiye ederim.pratik,işlevsel

https://m.n11.com/tex-297-motor-baca...iABEgIWzPD_BwE
    Aynı ürünü daha önce aliexpressten aldım. Kışın soğukta bacak arkası açıkta kaldığı için üşüyor

Alıntı alp010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Decatlondan 100 liraya kayak pantolunu aldım.2 kıştır kullanıyorum. Motora binerken normal kot üzerine giyiyorum bir sıkıntı yaşamadım. Geçen haftasonu 700 km ankara eskişehir git gel yaptım. bacaklarımda üşüme olmadı. tabi kotun altında 20 30 liralık bi içlik de giymiştim. Bedeni normal giyilenden 1 beden büyük almanız iyi olur benim gibi kot üstüne giyecekseniz. Amacınız sadece motorsa sağlam bir içlik üzerine direk kayak pantolunu daha sağlıklı olur. Dizliği de içliğin içine ya da üzerine giyiyorum.

not:Eskişehir derken gittiğim yer eskişehir merkez değil Bilecik tarafında bir bölge ondan 700 km oluyor yaklaşık.
    decathlon da yandan fermuarlı pantolonlar da var onlara da bakayım. Direk kot üstüne giyilebiliyor ama terletme yapabilir diye şüpheleniyorum
    Alıntı emenyasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun inş. İndirim istemeyi unutmayın. (Bunu söyleme sebebim LBC'den alınan ekipmanlarımda ciddi indirim yapılmış olması, tabi benim öğrenci olma durumum var)
    n11 de 330 TL yazıyor. Geçen sene fiyatlar daha ucuzdu almadığıma pişman oldum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)