Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Roleff Hooded

Motovento
    REKLAM ALANI
    Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    Arkadaşlar bu monttan almayı düşünüyorum. Fiyat ve özellik olarak oldukça hoşuma gitti. Kullananlar varmı?

https://urun.n11.com/mont/roleff-hoo...ket-P182653826

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Kullanmadım ancak motosiklet montu yazdığına aldanmayın. Ben hiçbir koruma görmedim. Bildiğimiz kapşonlu marka monttan ibaret.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanmadım ancak motosiklet montu yazdığına aldanmayın. Ben hiçbir koruma görmedim. Bildiğimiz kapşonlu marka monttan ibaret.
    Özelliklerinde dirsek ve omuz koruma var. Sırt koruması yok. Cebi varsa haricen sırt koruması alınıp içine takılabilir. Marka olarak da pek duymadım. Kaliteli mi değil mi bilemeyeceğim. Ama subjektif yorumuma göre kötü durmadığını söyleyebilirim.

Roleff Hooded Mont
    Sürtünmeye ve aşınmaya dayanıklı Kodra patentli 500D kumaş
    Wind-Tex patentli su geçirmez membran
    Çıkarılabilir kapşon
    Kış ve bahar mevsimi için ideal
    EN 1621-1 : 2012 standartlarına uygun CE onaylı omuz ve dirsek koruma
    4 adet dış cep
    Çıkarılabilir termal iç astar
    Etek kısmında sıkılaştırma
    Havalandırma panelleri
    Reflektif yansıtıcı ekler
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=214Ymg3bhTg
    Benelli MC Türkiye FACEBOOK GRUBU

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Marka Türkiye'de yeni galiba ya da ben bilmiyordum.Bu mont değil, fakat aynı marka neopren üç katlı monttan aldım yakın zaman önce..Kevlar pantolon ve termal içlikle bacaklarım üşürken, üst kısımda incecik uzun kollu üzerine sadece montu giydiğimde akşam serininde ne üşüme ne soğuk hissettiriyor kisin rahat beklentimi karsilayacak sanirim bes derecelerde falan..Kalıbı fena değil ve oldukça spor, omuz korumaları gayet güzel ve sağlam bişeye benziyor, dirsek korumaları çok iyi diyemem daineseye gore kiyasla, biraz ince gibi geldi..Biraz da kollari bol gibi kalip olarak..Yakasi biraz yüksekçe ve boyuna gelecek ruzgari tamamen kesiyor fakat monta göre yaka kısmı biraz bol gibi..Bedeni giydiğim diğer montlarla birebir gibi hemen hemen..Genel olarak memnunum bence bu linkteki mont da iş görür, şapkasına çok takılmamak lazım, kaskı çıkarıp yürürken falan kullanılabilir, çıkıyor zaten..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    rolef güzel marka dır ama sizin baktığınız yazlık mont
    bende kışlık mont pantolon u var 3 yıldır kullanıyorum mototal in indirimden almıştım alt üst ikiyüz 50 tl bu kadar iyi olduğunu bilsem 3 çift alırdım

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben de Roleff Riga spor mont kullanıyorum. Kışın soğuğu içeri almıyor, omuz ve dirsek korumaları idare eder ancak sırt koruması berbat, onu da farklı bir monttan sırt koruması aşırarak hallettim. Fermuarları da berbat. İlk hafta ön fermuar öldü, terzide 10 TL.ye değiştirttim, 3 ay sonra da sol cep fermuarı öldü, onu da yakında tamir ettireceğim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)