Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hırsızların rahatlığı.. Bayiden çalınan motosikletler . ( Video )

Motovento
    REKLAM ALANI
    MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Facebookta bir arkadaşımın yaptığı paylaşımla gördüğüm hırsızlık vakası ...

Hırsızlar okadar kalabalık geliyorki birkaç dakika içinde dükkandaki büyük makinaları alıp gidiyorlar. Yine paylaşım yapan arkadaşın sayfasından gördüğüm kadarıyla hırsızlardan bir kaçı yakalanmış. Birinde cb 650 f varmış çalıntı kayıtlı. Belki burada birilerinin işine yarar diye paylaşıyorum.

https://www.facebook.com/722162501/v...type=3&theater

Yine paylaşımı yapan arkadaş bu çetenin istanbul avrupa yakasında olduğunu belirtmiş. Umarım yakın zamanda bulunurlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçen gün direk sahibi konu acmıştı foruma, ama üşendım bulamayacağım simdi

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Rahatlığa bak kafayı yersin

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Facebookta bir arkadaşımın yaptığı paylaşımla gördüğüm hırsızlık vakası ...

Hırsızlar okadar kalabalık geliyorki birkaç dakika içinde dükkandaki büyük makinaları alıp gidiyorlar. Yine paylaşım yapan arkadaşın sayfasından gördüğüm kadarıyla hırsızlardan bir kaçı yakalanmış. Birinde cb 650 f varmış çalıntı kayıtlı. Belki burada birilerinin işine yarar diye paylaşıyorum.

https://www.facebook.com/722162501/v...type=3&theater

Yine paylaşımı yapan arkadaş bu çetenin istanbul avrupa yakasında olduğunu belirtmiş. Umarım yakın zamanda bulunurlar.
    2 farklı bayide şöyle bir önlem gömüştüm. Camların önünde sıra sıra kalın yuvarlak demirden korkuluklar vardı. Tabi onlarda iş işten geçince yaptırmış. R6, MT09 filan götürmüşlerdi oradanda. O güzel bir önlem adamlar içeri girsede motorları korkuluklardan atlatmak çok zor.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen gün direk sahibi konu acmıştı foruma, ama üşendım bulamayacağım simdi
    öyleyse kusura bakılmasın. Ben sanki geçenlerde forumda çalınan bi cb 650 f ilanı görmüştüm. Paylaşım sahibi arkadaş motorların birkaçının bulunduğunu söylediğinden buraya paylaşmak istedim belki bir vesile olunur diye.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Geçenlerde ümraniye tepeüstünde adamın dükkanından s1000rr'ını götürmüşlerdi. Güvenli olsun diye kapalı alanda, garajda falan bırakmak da yetmiyor artık. Bayinin yine işyeri sigortası vs vardır. Kaskosu olmayan vatandaş için çok kötü bir durum.

Motosikleti
    Artık Yok...
    yalnız burda garip olan şu var bu dükkanın hiç mi bir alarm sistemi yok pronet falan .. Eğer yoksa Burda dükkan sahibinin çok büyük hatası var..
    Eğer varsa o zaman içerden biri çünkü pronetin bir kodu var onu girmesi lazım.

ikincisi adamlar profesyönel o çok belli bunlar motorcu , üçüncüsü motoru hemen nasıl çalıştırdılar anahtarları üstünde bırakıcak kadar bir şey olduğunu hayatta düşünmüyorum , dördüncüsü adamlar işi biliyor bunlar planı önceden yapmışlar grup gezisi havası vermek için kalabalık 3 motorla gördüğüm kadarı ile gitmişler dikkat çekmeme amaçlı yolda çevirme bir şey olursa diye.. yani bunlar boş adamlar değil zekiler..

Beşincisi bence orda o dükkan sahibiyle sohbeti olan beraber oturmuş kalkmışlığı olan biri o şebekenin içinde olabilir dükkanı çok iyi bilen motorların anahtarlarının nerde olduğunu bilen biri.. yoksa o motorların anahtarlarını nerden bulucaklar..

Wing750 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000L Africa Twin
    Burası neresi belli mi? Yollara, elemanların kıyafetlerine bakınca sanki Türkiye değil gibi...

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Hepsi full koruma giyinmiş. Ne de olsa para vermiyorlar.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alıntı Wing750 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burası neresi belli mi? Yollara, elemanların kıyafetlerine bakınca sanki Türkiye değil gibi...
    kaldırımdan belli TR'dir bir de güvenlik kamerasının arayüzünde takvim gözüküyor. O da Türkçe.
    Wing750 bunu beğendi.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı Wing750 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    türkiye kamera kayıtında okuma yazıyor aşağıda ay yazıyor günler falan var yani takvim hepsi türkçe.
    Wing750 bunu beğendi.

Wing750 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000L Africa Twin
    Böyle temiz kaldırımlar, yollar görünce, bir de yolun ortasında ışıklı uyarı olunca inanmakta zorluk çektim Bir de elemanlar düzgün giyinmiş.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Bir bankayı yada kuyumcuyu soysunlar da bakalım kaç km kaçabiliyorlar. Yorumu size bırakıyorum.

Motosikleti
    ybr 125-r25
    Balıkesir burası.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)