Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2015 Model PCX125 Alınır mı?(Yardım)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cbr650 F
    İyi günler,sanırım ilk motorum pcx125 olucak gibi 16 yaşındayım.2. el 2015 model 22.000 km de pcx125 buldum fiyatı 11.000 tl,akşam bakmaya gideceğiz sizce bu fiyata alınır mı bu motor alınırsa akşam gittiğimizde motorun nelerine dikkat edeyim.Pek fazla bilgim yok çünkü,şimdiden yardımınız için teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    pulsar ns200
    Fiyatlar uçmuş gitmiş baktım da bu motorlar 7 8 bin liraydı o zamanlar, neyse 22 bindeki scooter bakimliysa alınır, servis bakımları tam mi ona bakın, kazası belası yoksa en fazla yag, fren balatası buji değişimi yaparsınız, debriyaj bakımlari da o kmlerde oluyor, kayış bagalar değişmiş mi onu öğrenin biraz pahalıdır çünkü onlar

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Evet varyatör bakımı kayış , bagalar , varyatör derken 400 küsür civarı. Tercihin servis bakımlı olsun. Yani servis kayıt faturalarına bakmayı iste. Yaptırdım ama yok falan derse honda servisini ara telefonda yardımcı olurlar gerçekten yapılmış mı öğrenirsin.

Lastklere bak orjinal lastikler hala üzerindeyse lastik masrafın olur. City Grip takımı şuan 550 ya da 600 lira. Diske bak yamukluk var mı? Bi çalıştır dinle motorun rölantide çalışmasında düzensizlik var mı? Start stop çalışıyor mu? Aklıma gelenler bunlar ama muhakkak bi yere göre göster.

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    2012 model PCX sim var benzin balata hava filtresi buji masrafı dışında masraf yapmadım 40000 km.de tavsiye ederim. Yenisi 16700 lira indirimli 15700 lirayada verenler var. 2015 model 11000 lira eder.

Motosikleti
    Café Racer
    Alıntı eyupsivrikay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi günler,sanırım ilk motorum pcx125 olucak gibi 16 yaşındayım.2. el 2015 model 22.000 km de pcx125 buldum fiyatı 11.000 tl,akşam bakmaya gideceğiz sizce bu fiyata alınır mı bu motor alınırsa akşam gittiğimizde motorun nelerine dikkat edeyim.Pek fazla bilgim yok çünkü,şimdiden yardımınız için teşekkürler.
    2014, 22000 KM'de PCX 150 var elimde, 13'e senindir. Muğla'dayım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)