Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

N11'de iyi motosiklet aks. mağazaları

Motovento
    REKLAM ALANI
    -Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Aşağıdaki linkte kullanılan format (kötü mağazalar) kullanılabilir.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...agazalari.html
    ---------------------------
    Mağaza: camgözmotor

Ürün: Tich Lastik tamir köpüğü

Sorun: 2 adet için fiyat vermişlerdi. 24,99. Sipariş verdim, onayladılar. Kargoya vermek için hazırlanırken, baktım ki ürünün görseli ve içeriği değiştirilmiş. Adet 1'e düşürülmüş ve fotoğraf farklı.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    İyi veya kotu ayirmak yerine tek bir konuda yorumlar yazilabilir. Gereksiz kirlilik olacak

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Aslında mağazalarla birlikte ürünler de değerlendirildiği için ayrı olması daha iyi olur, ama siz bilirsiniz.

Her mağazadan almamanız gerek. Ürünü denemeden memnun olmayabilirsiniz...

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Mağaza:Maxitekno-bilişim
    Ürün: Telefon tutucu ve kask bağlantı aparatı
    (aksiyon kamera)

Telefon tutucu fiyatının üstünde bir kalitede (önceki kullandığımdan çok daha iyi çıktı) 29.90 TL.

Daha önce de alışverişim olmuştu. Hızlı bir şekilde kargoya verdiler ve faturası ile birlikte geldi. İki kez problemsiz alışveriş yapınca buraya da yazmak istedim.
    Özellikle istemenize rağmen, faturasız gönderenler de var, biliyorsunuzdur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:20 ----------

Mağaza: Dokuyucu

Ürün: Genel bilgi

"dokuyucu: İlgili mağaza ve eksiksiz ürün ile hızlı kargo. Oldukça sorunsuz, aradığım ürün varsa tercih ettiğim mağazalardan biri."

Kötü mağazalar arasında olumlu yorum bırakılmıştı. Benim de alışverişim olduğu için buraya eklemek istedim.

N11 üzerinden yaptığım alışverişte iletişimden çok memnun kalmıştım. İnternet alışverişleri ile ilgilenen arkadaş oldukça ilgili ve çözüm odaklı çalışan bir arkadaş, tavsiye ederim.

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    n11 sistemi basittir abi ürün gelmiyorsa iptal eder paranı alırsın iyi mağaza kötü mağaza yoktur ne paran hiç olur nede zamanın o yüzden çok fazla uğraşmayın bence en fazla kargoyu geç gönderirler farklı bir ürün gelirsede iade edersiniz mağazanın iadeyi kabul etmeme gibi bir şansı yok iade işlemlerini başlatmadan ilk başta sistem üzerinden iade et demeyi unutmayın sonra paranızı geri alamazsınız. Bu sistem hb gg trendyol vs vs gibi bütün sitelerde geçerlidir. Kendimiz e ticaret işi yapıyoruz ek olarak oradan biliyorum. Ayrıca attığınız mesajlara mağazaların 24 saat içerisinde cevap verme oranı vardır adamlara mesaj attığınız zaman anında veya bir kaç saat içerisinde dönmüyor diye darlamayın bu sorunu biz de yaşıyoruz herkes kendinin bir tek ürünü var zannediyor ama günde belki geliyor 150 200 tane sipariş bunların 50si soru sorsa iş kalabalığını siz düşünün o yüzden mağaza ile iletişime geçmek direk telefon üzerinden en mantıklısı. He bu arada hepsiburada ve trednyol en sağlam firmalardır müşterilerin ne telefonu ne tc si paylaşılır mağaza ile n11 gittigidiyor vs herşeyinizi görüyorlar bilginiz olsun

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Mağaza:Retromotor

Ürün: Motosiklet bot

Yaz döneminde yaptığım bir alışverişti.

Hızlı bir şekilde ve faturalı olarak kargolandı. Hediyeleri ile birlikte. (buff, sticker vs.)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:28 ----------

Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    n11 sistemi basittir abi ürün gelmiyorsa iptal eder paranı alırsın iyi mağaza kötü mağaza yoktur ne paran hiç olur nede zamanın o yüzden çok fazla uğraşmayın bence en fazla kargoyu geç gönderirler farklı bir ürün gelirsede iade edersiniz mağazanın iadeyi kabul etmeme gibi bir şansı yok iade işlemlerini başlatmadan ilk başta sistem üzerinden iade et demeyi unutmayın sonra paranızı geri alamazsınız. Bu sistem hb gg trendyol vs vs gibi bütün sitelerde geçerlidir. Kendimiz e ticaret işi yapıyoruz ek olarak oradan biliyorum. Ayrıca attığınız mesajlara mağazaların 24 saat içerisinde cevap verme oranı vardır adamlara mesaj attığınız zaman anında veya bir kaç saat içerisinde dönmüyor diye darlamayın bu sorunu biz de yaşıyoruz herkes kendinin bir tek ürünü var zannediyor ama günde belki geliyor 150 200 tane sipariş bunların 50si soru sorsa iş kalabalığını siz düşünün o yüzden mağaza ile iletişime geçmek direk telefon üzerinden en mantıklısı. He bu arada hepsiburada ve trednyol en sağlam firmalardır müşterilerin ne telefonu ne tc si paylaşılır mağaza ile n11 gittigidiyor vs herşeyinizi görüyorlar bilginiz olsun
    Sistem basit ama, Türkiye'de her zaman sistemli çalışıldığını söylemek zor.
    (Memnun kalmadığınız alışveriş için bazı durumlarda yorum bırakamama, hatırlı müşteriler için olumsuz yorumların silinmesi, kargolamadan takip kodu girişi vs.)
    Elbette iade hakkınız var, ama kart limitinizi meşgul etmesi, puanlarınızın gitmesi, kuponların boşa çıkması vs gibi bir sürü sıkıntı da doğurabiliyor.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Can motor,motolife ve motoruma mağazalarını tavsiye ederim. Bütün ekipmanlarımı bu mağazalardan temin ettim.
    YBRMANİA bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    mont kask denemeden nasıl alıyorsunuz oda tuhaf.. sen medium giyiyorsundur bir markanın kalıbı dardır mont yada pantalon fark etmez slimdir,sli fit dir yada ekstra slim fittir kısaca normalde medium giyiyorsan o markanın sana large ı uyucaktır ancak yada belki extra large..

Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Diş fırçasını bile internetten alan biri olarak N11'den de sayısız motosiklet ekipmanı/aksesuarı aldım birçok mağazadan. Hiçbirinde sorun yaşamadım.

Ama müşteri memnuniyetini esas aldığını düşündüğüm birkaç firmayı yazayım.

motoratel

Alpinestars Viper Air mont aldım. Mont tek kalmıştı ben de normalde hiç yapmayacağım bir şeyi yaparak pazarlık yapmak istedim, bu yüzden telefonla aradım firmayı. Fiyat konusunda da yardımcı oldular sağolsunlar. Neyse montu aldım ama fatura falan göndermediler n11 üzerinden almadığım için. Önemli değil benim için zaten... Aradan 4-5 ay geçti, montun reflektif şeritleri soyulmaya başladı. İade/değişim için hiç ümidim olmadığından aramak yerine firmaya n11'den yazdım durumu öylesine... İsmim cismim şu, yaklaşık şu tarihlerde telefon ile şu montu sipariş vermiştim, elimde fatura yok falan dedim. Montun iade edip gerekirse üstüne de katarak başka bir Alpinestars almak istiyorum dedim. Ellerinde Alpinestars kalmadığını, montu kullanmaya devam edersem eldiven hediye edeceklerini, kabul etmezsem de para iadesi yapacaklarını söylediler. Kabul etmedim ve iade istedim. Sağ olsunlar güzel bir esnaflık örneği göstererek montun tam bedelini hesabıma aktardılar. İade için kargo parası da vermedim üstelik. Bundan sonra bir şey alacaksam ilk bakacağım firma Moto Ratel'dir.

Feyizoğlu

Zaten kendini kanıtlamış bir firma, çok da anlatmaya gerek yok gerçi... Kaskıma aldığım pinlock bir süre sonra vizörden ayrılıp hava almaya, dolayısıyla buğu yapmaya başladı. Yenisini istedim, şu an elimizde yok ama birkaç ay içinde gelecek dediler. Yaklaşık 1 ay sonra sorgusuz sualsiz yenisini yolladılar.

MotosikletEkipmanlar

Yine garantiden değişim konusunda yardımcı olmuşlardı. Aldığım eldiven kısa süre sonra sökülmüştü durduk yere. Kıvırmak isteseler kullanıcı hatası diyebilirlerdi.

canmotor

Yine bir değişim konusunda kırmamışlardı. Hata bende olmasına rağmen yardımcı oldular. Çok da büyük bir mevzu değildi ama olsun.

Onun dışında alışveriş yapıp sorun yaşamadığım mağazalar bunlar:

RetroMotor
    canmotor
    Motoruma
    Moto34Shop
    mototarz
    yildirimmotosiklet
    Vecton
    HUNERMOTOR
    Motosiklet_Online
    RAM
    motobakkal
    riderdenim
    tokerbike
    camgözmotor
    motoay
    motomars
    MOTOYİĞİT
    GEBEŞOĞLUMOTOSİKLET
    TuranogluMotosiklet

Yalnız ne yazmışım be. Dev amme hizmeti.
    chipsy bunu beğendi.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ERBABOGLUVIP

Bu firmadan alpinestars smx6 bot aldim
    45 istedim geldi
    45 ayağıma ufak geldi
    değişmek istedim anında gönderin 46 yi gonderelim dediler
    kargoyu verdim kargo ücretini onlar ödedi
    46 numarayı kargoya daha 45 numara olan onlara ulaşmadan kargoya verdiler
    artık birşey alacaksam buradan alacağım.

ERBABOGLUVIP motovento bayiisi bu arada.

YZFR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 200 Abs
    MOTOYİĞİT - LS2 kask için vizör aldım, sorun yaşamadım.
    volkanotoplaka - R25 için özel plakalık yaptırdım, sorun yaşamadım.
    Motosiklet_Online - Dainese kuyruk çantası aldım, sorun yaşamadım.
    CRNSANAL - Motul c1+c4+zincir fırçası, sorun yaşamadım.
    OZDNCMOTOR - LS2 kask için siyah vizör, sorun yaşamadım.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Denimoto dan yağ balata filtre alışverişi yaptım aşırı memnun kaldım . Aynı gün kargo bazen hediye iyi ve düzgün ambalaj iletişim her yönden 10 numara

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Can motor,motolife ve motoruma mağazalarını tavsiye ederim. Bütün ekipmanlarımı bu mağazalardan temin ettim.

Can motor Antalya ve çevresinde en çok tercih edilen mağazaların başında geliyor.Piyasaya göre indirimli veriyorlar.hemen hemen bütün ekipmanlarımı ordan aldım ve alıyorum.Her türlü konuda da ellerinden geleni yaparlar.

N11 mağazaları hakkında bilgi veremeyeceğim.Ekipmanları görerek deneyerek alan biriyim.

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Bu başlığa yorumlar geldiğine sevindim. Alışveriş yapmadan önce muhakkak bakacağım veya arada kalırsam iki mağaza arasında burada yer almış olanı tercih edeceğim. İşini düzgün yapan insanlar her zaman desteklenmeli diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Kaç tanesi aktiftir bilemiyorum ama, diğer başlıkla birlikte bunu da güncellemek faydalı olur sanıyorum. Var mı yakın tarihli alışverişleriniz?
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Düzenli alışveriş yapıp sıkıntı yaşamadığım N11 mağazalarını aşağı yazıyorum.

*karadenizmotor : Hiflo yağ filtresi almak için kullanıyorum.
    *GKNMOTORS : Liqui Moly yağ almak için kullanıyorum.
    *RetroMotor : Hiflo hava filtresi ve 1-2 defa da yağ filtresi almak için kullandım.
    Cyan, -Black- ve haluk23 bunu beğendiler.

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    benim yakın zamanda alış veriş yaptığım OnOff moto var, şubelerine de gitmiştim, aksesuar çeşiti çok bol,
    çalışan mı sahibi mi bilmiyorum o da kafa dengi birisiydi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:18 ----------

bir ilave daha yapayım, altınelektronik
    ekran koruyucu almıştım, gerçekten işine saygı duyarak yapan bir iş yeri,
    kırılması imkansız olan ekran koruyucuya bile kırk bin çeşit ambalaj yapıp göndermiş.
    espresso ve haluk23 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler