Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sigorta Fiyatları

Motovento
    REKLAM ALANI

Rks rk125-r almayı düşünüyorum 2.el olarak benden önceki sahibinin 3 ay sigortası varmış ve kaza yapmamış. Plaka 41 Kocaeli ve yaş 45 sigorta fiyatı ile yaş ilişkisi nasıldır? İl kodu ile sigorta ilişkisi nasıldır? Ortalama kaç TL sigorta masrafı çıkar?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Alıntı turkmen48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rks rk125-r almayı düşünüyorum 2.el olarak benden önceki sahibinin 3 ay sigortası varmış ve kaza yapmamış. Plaka 41 Kocaeli ve yaş 45 sigorta fiyatı ile yaş ilişkisi nasıldır? İl kodu ile sigorta ilişkisi nasıldır? Ortalama kaç TL sigorta masrafı çıkar?
    https://www.sbm.org.tr/tr/OnlineIsle...ilendirme.aspx

Buradan yasadiginiz il ve ilceye gore sigorta sirketlerinin vermi oldugu fiyatlari gorebilirsiniz. Markayo da motorsijlet olarak sececeksiniz.

Sizden onceki sahibinin kaza yapip yapmamasi ucreti degistirmyecektir. Onemli olan sizin gecmisiniz diye biliyorum.
    turkmen48 bunu beğendi.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    350 lira civarı çıkar. Artık bütün sigortalar aşağı yukarı aynı fiyatı veriyor. Eski sahibinin sigortasını kullanamazsın satışı aldıktan hemen sonra kendi sigortanı yapman gerekir.

Alıntı Deadly Sto(R)m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.sbm.org.tr/tr/OnlineIsle...ilendirme.aspx

Buradan yasadiginiz il ve ilceye gore sigorta sirketlerinin vermi oldugu fiyatlari gorebilirsiniz. Markayo da motorsijlet olarak sececeksiniz.

Sizden onceki sahibinin kaza yapip yapmamasi ucreti degistirmyecektir. Onemli olan sizin gecmisiniz diye biliyorum.
    Teşekkürler, inceledim. Ama rks markasını bulamadım. Tümü olarak seçtim ve anadolu sigorta 225TL gibi bir ücret sundu en ucuzu da oydu. Direkt bu teklif üzerinden başvuru yapabilir miyim? Ekstradan bir ücret çıkarırlar mı?

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    trafik sigortası ücreti, almayı planladığınız aracı üstünüze aldıktan sonra ortaya çıkacaktır. sizden önceki kişilerin yaptığı kaza sizi bağlamaz. sizin kaç senedir ehliyet sahibi olduğunuz, önceden kazaya karışıp karışmadığınız, hasarsızlık indiriminiz vb. pekçok kritere göre sistem otomatik fiyat belirler. taban fiyat uygulaması mevcut. sbm org. sitesinde üzerinize kayıtlı araç bilgileri ile giriş yapılınca pek çok sigorta firmasının size fiyat teklifi bilgileri gözükecektir. plakanın hangi ile kayıtlı olduğu değil, sizin ikamet adresiniz göz önüne alınıyor diye biliyorum. ayrıca ilk defa üzerinize kayıtlı araç olacaksa fiyetlar yüksek çıkacaktır, ilerleyen senelerde hasar kaza bela olmaması durumunda hasarsızlık indirimi ile poliçe fiyatları düşecektir.

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Alıntı turkmen48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler, inceledim. Ama rks markasını bulamadım. Tümü olarak seçtim ve anadolu sigorta 225TL gibi bir ücret sundu en ucuzu da oydu. Direkt bu teklif üzerinden başvuru yapabilir miyim? Ekstradan bir ücret çıkarırlar mı?
    Motosiklet trafik sigortalarinda markanin onemi gorunmuyor. Arac turu ve markayi motisiklet seciyorsunuz. Bu incelediginiz fiyatlar size bilgi verir ancak gercek fiyat siz araci ustunuze devraldiginizda cikar. Araci devraldiktan sonra bir iki sigorta sirketine sorun. Zaten aize en uygun fiyati onlar verecektir.
    2006 Honda Activa (2006-2009) > 1996 BMW F650 (2007-2008) > 2016 Mondial RX3i Evo (2016-2017) > 2006 Yamaha XT660R (2017 - 2020) > 2017 Honda CRF 250L ABS (2020 - 2021) > 2022 Mondial X-Treme Maxx 200i (2022-...)

6 senedir araba kullanıyorum çok büyük arabayı pert edecek kazalarım olmadı. Ufak tefek küçük kazalar yaptım yakın zamanda kaza yaptım lakin arabayla oluyor bunlar bir şey fark eder mi fiyatlarda araba yahut motor kullanıyor olmam?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler