Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Honda 2019 CB650R

Motovento
    REKLAM ALANI
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Honda CB650F ile iyi bir satış performansı sergiledi, ancak stil ve teknoloji açısından biraz “sıradan” idi. Honda, bunu tamamen yenilenen CB650R ile değiştirdiğini söylüyor.

2018'de Honda CB125R, Honda CB300R ve Honda CB1000R ailesini neo retro çizgileri ile yenilerken CB650' yi bir sonraki yıla bıraktı. Ve şimdi tüm yenilikleri ile bize onu sunuyor.

Yenilikler

- Yeni şase, Honda Tork Kontrol sistemi
    - Yeni Showa USD ön amortisörler
    - Daha hafif ve daha güçlü ( %5 oranında )
    - Yep yeni Neo Retro tasarım
    - Tamamı Led aydınlatmalar
    - Yeni ve eksiksik gösterge paneli

Video

Fotoğraflar

Kaynak;

https://www.motorcyclenews.com/news/...2019-unveiled/
    Thracian, Quad87, nanis61 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    Tamam retro tarzı yapmışlar ama kanımca mt 9 yeni kasa ya da z1000 nin far tasarımına benzer bişey yapıp piyasaya sürselerdi baya satardı diye düşünüyorum ..

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı fkambay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam retro tarzı yapmışlar ama kanımca mt 9 yeni kasa ya da z1000 nin far tasarımına benzer bişey yapıp piyasaya sürselerdi baya satardı diye düşünüyorum ..
    Bahsettiğiniz motorların tasarımı Street Fighter sınıfına giriyor. Onlar başka birşey bu başka birşey, Honda aslında bunu yapmakta geç bile kaldı. Ducati' nın 2015 de başlattığı akıma herkes uydu. Yamaha XSR700 ve XSR900 ü yetiştirdi. Kasawaki Kawasaki Z900RS i yaptı. Modern bir motosiklet tasarım odaklı bir motosikleti karıştırmayalım. Bu hem daha çok göze hitap ediyor. Hemde müşteri sınıfını genişletiyor. Tabi Honda çok geçikti.

Ama en nihayetinde Honda' dır çöp yapsa yine satar. Bunu her türlü satar.

MaryJane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 Rr Movistar
    Cb250 r 4 Silindir Haline Benzemis Ve Biraz Modifiye Edilmis Hali Hic Bi Degisiklik Yok

Motosikleti
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğiniz motorların tasarımı Street Fighter sınıfına giriyor. Onlar başka birşey bu başka birşey, Honda aslında bunu yapmakta geç bile kaldı. Ducati' nın 2015 de başlattığı akıma herkes uydu. Yamaha XSR700 ve XSR900 ü yetiştirdi. Kasawaki Kawasaki Z900RS i yaptı. Modern bir motosiklet tasarım odaklı bir motosikleti karıştırmayalım. Bu hem daha çok göze hitap ediyor. Hemde müşteri sınıfını genişletiyor. Tabi Honda çok geçikti.

Ama en nihayetinde Honda' dır çöp yapsa yine satar. Bunu her türlü satar.
    Aslında demek istediğim şuydu honda bu motor yerine hypernaked adı altında modern tasarımlı bir motosiklet ile gelseydi bundan kat kat fazla satardı. Bence geç kalmadı bu motosikleti yapmakla hatta yapmasa daha iyi olurdu zira xsr 900 vs motorların piyasada ne kadar az satıldığını hepimiz görebiliyoruz xsr 900 ile mt 09 motoru aynı ama mt 09 kat kat fazla sattı.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı fkambay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında demek istediğim şuydu honda bu motor yerine hypernaked adı altında modern tasarımlı bir motosiklet ile gelseydi bundan kat kat fazla satardı. Bence geç kalmadı bu motosikleti yapmakla hatta yapmasa daha iyi olurdu zira xsr 900 vs motorların piyasada ne kadar az satıldığını hepimiz görebiliyoruz xsr 900 ile mt 09 motoru aynı ama mt 09 kat kat fazla sattı.
    Satar derken Türkiye' yi kast etmedim zaten. Türkiye' büyük üreticilerin önemsediği bir ülke değil artık. Satışlar onlar için komik düzeyde.

Cafe Racer ve Scrambler akımı iyi satıyor Dünya' da.
    Thracian ve nanis61 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    şu an 600 700 cc naked sınıfı liderine bakıyorsunuz.cb1000 cb250 çiftleştir bu çıkıyor ortaya sanırım.ben gerçekten çok beğendim ne cb1000 nede cb250 ye bu kadar bayılmadım.detaylar kalite kendini belli ediyor.bu arada naked motor 'out' cafe race scramber 'in' yurt dışında mt07 binen yok xsr 700 binen çok.yani bizim tersimiz

Motosikleti
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu an 600 700 cc naked sınıfı liderine bakıyorsunuz.cb1000 cb250 çiftleştir bu çıkıyor ortaya sanırım.ben gerçekten çok beğendim ne cb1000 nede cb250 ye bu kadar bayılmadım.detaylar kalite kendini belli ediyor.bu arada naked motor 'out' cafe race scramber 'in' yurt dışında mt07 binen yok xsr 700 binen çok.yani bizim tersimiz
    Türkiye de algı farklı pes le fifa olayı gibi
    burak burk ve nanis61 bunu beğendiler.

BAIIHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB1000R
    cb650f leş bir apaçiydi.

4 dil bilen 2 enstrüman çalan yakışıklı, gelecek vaad eden bi çocuk olmuş.
    nanis61, oialdemir ve montanaturne bunu beğendiler.

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ümitlerimizi de yitirmedik ya...

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Gençlik bitmiş püüü pü.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Çok güzel, 500'lüğü de bu tasarıma getirseler ya? (Özellikle gösterge panelini istiyorum, bendeki leş, 125'lik Grom'la aynı...) 2019'da CB500X'i de istiyoruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:37 ----------

Neo Cafe CB650R çirkin demeyin, çarpılırsınız valla. Benim kafa da yurtdışı gibi; bence XSR serisi MT serisinden çok daha güzel; yuvarlak far ve gösterge paneliyle arka yuvarlak LED'lere bayılıyorum.

Motosikleti
    Xsr 900 u bende çok beğeniyorum hatta almayı ciddi ciddi düşündüm ama selesi bana göre çok yüksek geldi

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Fotoğraflar da gözüme çarpan tek şey 8.8 lt ortalama ibaresi oldu fakirlik böyle bir şey
    SuleymanE, pea ve Gorky225 bunu beğendiler.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizde satış lideri olması zor. Ülkenin geneli minimum paraya maksimum giden motosiklet alıyor. Tasarım, teknoloji sonra ki öncelikler. Ama Amerika ve Avrupa da başarılı olabilir. Scrambler' ın Desmo bakımı var. Sonuçra ecnebiler motor 15.000 km ye gelince '' lanet olsun motoru hemen satmalıyım demiyor. Uzun süre biniyor '' XSR 700 bu kadar yakışıklı değil. XSR900 den uygun olursa fiyatı ciddi şansı olabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:21 ----------

Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel, 500'lüğü de bu tasarıma getirseler ya? (Özellikle gösterge panelini istiyorum, bendeki leş, 125'lik Grom'la aynı...) 2019'da CB500X'i de istiyoruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:37 ----------

Neo Cafe CB650R çirkin demeyin, çarpılırsınız valla. Benim kafa da yurtdışı gibi; bence XSR serisi MT serisinden çok daha güzel; yuvarlak far ve gösterge paneliyle arka yuvarlak LED'lere bayılıyorum.
    500 böyle yenileyeceklerini bilsem Leoncino' dan vazgeçebilirdim. Ama şuan hiç ses yok. CB650 belliydi. Hatta CB1000R dan önce bekliyordum. Çünkü Eicma 2015 te 2 farklı CB650 konsepti vardı. Honda önce küçükleri ve en büyüğü yeniledi. Bu yıl orta sınıfı güncellemiş. İyi de oldu aslında.

CB500X çok iyi olmuş mesela gelirse TRK502 nin satılma ihtimali kalmaz. Hem daha güncel hem HONDA. Hem Benelli iki farklı sınıfta aynı bloğa sahip motorları aynı ağırlıkta yapmayı öğrenir

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Motosikletin her tarafından kalite akıyor olsa da aşağıda belirttiğim kısım bu motordan o derece soğumamı sağlıyor.

N'olurdu şu kafayı biraz daha güzel yapsalar.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletin her tarafından kalite akıyor olsa da aşağıda belirttiğim kısım bu motordan o derece soğumamı sağlıyor.

N'olurdu şu kafayı biraz daha güzel yapsalar.

https://i.hizliresim.com/dB6ARX.jpg
    Bende beğendim aslında. Daha yukarda duran görsellerde yakından görünüyor.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Bende beğendim aslında. Daha yukarda duran görsellerde yakından görünüyor.
    bilemedim valla. Geri kalan tüm kısım hoş geliyor göze de bir oraya içim ısınamadı.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilemedim valla. Geri kalan tüm kısım hoş geliyor göze de bir oraya içim ısınamadı.
    Bende XSR700 ü beğenemiyorum bir türlü. XSR900 sanat eseri. Ama MT07 ye yabancılar daha güzel tasarımlar yaptı. XSR700 tam olmadı. Far filan kocaman, depo tasarımı bir garip geliyor bana hep.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Bende XSR700 ü beğenemiyorum bir türlü. XSR900 sanat eseri. Ama MT07 ye yabancılar daha güzel tasarımlar yaptı. XSR700 tam olmadı. Far filan kocaman, depo tasarımı bir garip geliyor bana hep.
    aynen sanki başka bir motorun parçasıymış da geçici eklenmiş gibi.
    oialdemir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)