Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

A2 EHLİYET YANLIŞ YÖNLENDİRME

Motovento
    REKLAM ALANI
    DrFreeman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Xtreme Max 150/ Xtreme Enduro 250
    A2 sınıfı olarak başvurduğum sürücü kursunda ehliyet randevusu B sınıfı olarak alınıyor bugün görüştüğümde de hata yapmışız geri alamıyoruz malesef deyip A2 için ayrı ücret talep ediyorlar. Gerçekten bunun dönüşü yokmudur bu işte bi dümen varmı üstadlar ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kendi hataları yüzünden kendileri ödemek zorunda. ödeme. cingar çıkart. böyle saçma bişey mi olur.

buna benzer bi olay benim başıma gelmişti. sınav ücretini kurs yatırmıştı benim zamında. yoksa adamlara dalardım...
    DrFreeman ve Remzidemir41 bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Polise git. Şikayetçi ol. Savcılığa yönlendir ve paranı talep et.
    frankestayn1 ve DrFreeman bunu beğendiler.

Motosikleti
    Aynen öyle saçmalık derecesinde bi hata saat 2de yine gidicem illa sert yapmakmı çözecek bu işleri yav
    frankestayn1 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Maalesef öyle. Burası Türkiye.

Motosikleti
    pulsar ns200
    Paranızı iade yapmazlar ise tüketici hakem heyetine danışın ben bir kere farklı bir mevzuda paramı almıştım heyet sayesinde.
    DrFreeman ve frankestayn1 bunu beğendiler.

systemj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift 125L CBS
    Alıntı DrFreeman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A2 sınıfı olarak başvurduğum sürücü kursunda ehliyet randevusu B sınıfı olarak alınıyor bugün görüştüğümde de hata yapmışız geri alamıyoruz malesef deyip A2 için ayrı ücret talep ediyorlar. Gerçekten bunun dönüşü yokmudur bu işte bi dümen varmı üstadlar ?
    Adamlardaki rahatlığa bak, bin pişman olup özür dileyecekleri yerde ekstra para talep ediyorlar. bide hata yapmışız diye hatalarını kabul etmişler. Ters yapıcaksın, baktın üste çıkmaya çalışıyorlar hala direk hakem heyetine git.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konuyu tam anlamadım.

ehliyet randevusunda A A1 A2 için fiyatlar yazıyorken kurs B yap dedi diye, B olarak mı yatırdın parayı?

Ehliyet heyecanı tabi birşey diyemem ama yine de keşke randevu için olan telefon numarasından teyit etseydin, hatta online olarak yazışarak da öğrenebiliyorsun ilgili siteden.

Neyse geçmiş olsun, iade yöntemi vardır mutlaka. Bi ara danışmayı
    DrFreeman bunu beğendi.

Motosikleti
    xv250
    hem hata yapmışlar hem para istiyorlar hadi parayı verdiler giden zaman ne olacak şikayet et beklemeden
    DrFreeman bunu beğendi.

Uğur Bilgili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS
    Bence kursun adini burada paylasin. Boyle sacma seymi olur.
    TB2BBL

bindiregandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kısmet böyleymiş b'yi alın bedavadan a2 de alırsınız.
    GezeGeze bunu beğendi.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Hiç tüketici mahkemesi v.s. ile uğraşmaya gerek yok. Kursunuz hangi ilçede ise o ilçenin Milli Eğitim Özel Öğretim Kurumları' na bağlıdır. Bu birim ilçenin hükümet konağındadır. Hükümet konağına gidin, Girişte Özel Öğretim Kurumları' nı sorun. Büyük ihtimalle sizi ikinci kata yönlendirecekler. Oraya girdiğinizde MTSK (Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursları) ile ilgili kimin yardımcı olabileceğini sorun. Derdinizi anlatın ve "Kayıt İptali Talebi" ile "Şikayet Dilekçesi" doldurmak istediğinizi, kurstan kaydınızı çektirmek istediğinizi belirtin. Eğer konuyu uzatmak istemezseniz şikayet dilekçesine gerek yok.

Küçük bir de öneri; her zaman alttan alın, samimi, seviyeli ve nazik olun. Yardımcı olacaklardır. Kaydınızı kurstan silecek, kurs ile iletişime geçip kayıt silme dilekçesini ayaklarına kadar getirtecek, bir de kursun sizden özür dileyerek ödemeyi eksiksiz iade etmelerini sağlayacaklardır. Bu işlemi yaptırmadan ömrünüz boyunca başka bir kursa kayıt açtıramayacağınızı da bilmenizde yarar var.

İşlemler tamamlandığında buradan bağlı bulunduğunuz bölgeyi de belirtirseniz iyi bir kurs önerisi için bolca tavsiye de alabilirsiniz.

Motosikleti
    üstadlar halletik çok şükür Yeni başlayan bi çalışanın karıştırması yüzünden oldu, Sınav harcını da ödediler 75tl yi şuan sınavı bekliyorum önerileriniz için çok sağolun

CagrioneTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 300, MT 25, ARORA BEATRİX
    Benim salak kurs ta ağustosta teslim ettiğim evrakları anca ekimde işleme aldı kasım da girdim direksiyona daha yeni randevusunu alabildim. İş bilmez gereksiz insanlar bu işi yapmamalı bence iş takibi yok bişey yok.

Motosikleti
    KAWASAKİ-R6
    Alıntı CagrioneTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim salak kurs ta ağustosta teslim ettiğim evrakları anca ekimde işleme aldı kasım da girdim direksiyona daha yeni randevusunu alabildim. İş bilmez gereksiz insanlar bu işi yapmamalı bence iş takibi yok bişey yok.
    Sınav zamanı tek sürücü kursu sınava girmiyor, o bölgede bulunan bütün sürücü kursları giriyor, doğal olarak her sürücü kursu sınırlı kursiyer göstermek zorunda, geriye kalanlar bir sonraki kursa devrediliyor O nedenle sizi sallamislar.

CagrioneTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 300, MT 25, ARORA BEATRİX
    Alıntı Erhan Tosun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sınav zamanı tek sürücü kursu sınava girmiyor, o bölgede bulunan bütün sürücü kursları giriyor, doğal olarak her sürücü kursu sınırlı kursiyer göstermek zorunda, geriye kalanlar bir sonraki kursa devrediliyor O nedenle sizi sallamislar.
    Alakası yok adam telefonda hakkını helal et unutmuşuz dedi direk.
    baba bilgisiyle adam olunmaz bekar hayatı yaşa.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    A2'nin yanında B'yi de almak en iyi öneriydi! Ne güldüm ama

Deniz altından iki kıyıyı birleştirmek için tünel işinin ihalesine girenler, yetkinliklerini göstermek için iki taraftan da kazmaya başlayacaklarını, mühendislerinin hassas ölçümleri ve çalışanların disiplinli gayretleri neticesinde ortadaki buluşmanın 50 cm ile bilemedin 1 m arasında olabileceğini; o kadar farkı da ilaveten telafi edebileceklerini belirtiyorlarmış ...

Bizim müteahhitler bunları dinlemiş ve sıra kendilerine gelince demişler ki: "valla, iki taraftan tüneli biz kazmaya başlarız... ortada buluştuk, buluştuk; buluşamadık, 2 tane tüneliniz olur!"

bindiregandi ve systemj bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Soru açık değil. Ehliyet randevusu derken ne kastedilmiş? A2 sınavına girip sertifikanızı aldınız mı ? İstenen ücret nedir? ehliyet harcı mı? sınava giriş ücreti mi?

Motosikleti
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soru açık değil. Ehliyet randevusu derken ne kastedilmiş? A2 sınavına girip sertifikanızı aldınız mı ? İstenen ücret nedir? ehliyet harcı mı? sınava giriş ücreti mi?
    Kursa gidiyorum (daha önceden kız arkadaşımda ordan almıştı ehliyeti o yüzden seçtik). abi diyorum bu işler nasıl oluyor ben A2 ve B'yi tek seferde alsam nasıl bi indirim olur diyorum. Şöyle böyle olur diyolar, hee tamam o zaman kalsın sadece A2 alayım diyorum paramı ödüyorum sonra sınav ücreti zamanına gelince de ücretimi yatırıyorum herşey güzel... Sınav giriş belgesi çıkıyor ahaa bi bakıyorum '' sınıfı: B SINIFI'' ve ondan sonra https://www.youtube.com/watch?v=7El4VaykUGI
    Rise and shine Mr. Freeman. Rise and shine...

systemj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift 125L CBS
    Benim kayıt olduğum kurs da hala kaydımı yapmamış. Unutmuş anlaşılan ama işin pis tarafı kaydımı yapmadığımı söylemeyip beni kandırmaya çalışması, bide tanıdık. GÜLŞEN sürücü kursu yalova, adını da yazayım da biri oraya gitmeyi düşünürse gitmesin.
    DrFreeman bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)