Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
RKS City Blade

A2 EHLİYET YANLIŞ YÖNLENDİRME

Mondial E-xtreme Max 150
    Trendy 50
    Motosiklet Online
    DrFreeman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Xtreme Max 150/ Xtreme Enduro 250
    A2 sınıfı olarak başvurduğum sürücü kursunda ehliyet randevusu B sınıfı olarak alınıyor bugün görüştüğümde de hata yapmışız geri alamıyoruz malesef deyip A2 için ayrı ücret talep ediyorlar. Gerçekten bunun dönüşü yokmudur bu işte bi dümen varmı üstadlar ?

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Yamaha Motosiklet Kampanyası
    Motomax
    Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kendi hataları yüzünden kendileri ödemek zorunda. ödeme. cingar çıkart. böyle saçma bişey mi olur.

buna benzer bi olay benim başıma gelmişti. sınav ücretini kurs yatırmıştı benim zamında. yoksa adamlara dalardım...
    DrFreeman bunu beğendi.

Polise git. Şikayetçi ol. Savcılığa yönlendir ve paranı talep et.
    DrFreeman bunu beğendi.

DrFreeman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Xtreme Max 150/ Xtreme Enduro 250
    Aynen öyle saçmalık derecesinde bi hata saat 2de yine gidicem illa sert yapmakmı çözecek bu işleri yav

Maalesef öyle. Burası Türkiye.

Motosikleti
    pulsar ns150
    Paranızı iade yapmazlar ise tüketici hakem heyetine danışın ben bir kere farklı bir mevzuda paramı almıştım heyet sayesinde.
    DrFreeman bunu beğendi.

systemj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı DrFreeman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A2 sınıfı olarak başvurduğum sürücü kursunda ehliyet randevusu B sınıfı olarak alınıyor bugün görüştüğümde de hata yapmışız geri alamıyoruz malesef deyip A2 için ayrı ücret talep ediyorlar. Gerçekten bunun dönüşü yokmudur bu işte bi dümen varmı üstadlar ?
    Adamlardaki rahatlığa bak, bin pişman olup özür dileyecekleri yerde ekstra para talep ediyorlar. bide hata yapmışız diye hatalarını kabul etmişler. Ters yapıcaksın, baktın üste çıkmaya çalışıyorlar hala direk hakem heyetine git.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vulture
    konuyu tam anlamadım.

ehliyet randevusunda A A1 A2 için fiyatlar yazıyorken kurs B yap dedi diye, B olarak mı yatırdın parayı?

Ehliyet heyecanı tabi birşey diyemem ama yine de keşke randevu için olan telefon numarasından teyit etseydin, hatta online olarak yazışarak da öğrenebiliyorsun ilgili siteden.

Neyse geçmiş olsun, iade yöntemi vardır mutlaka. Bi ara danışmayı

Motosikleti
    xv250
    hem hata yapmışlar hem para istiyorlar hadi parayı verdiler giden zaman ne olacak şikayet et beklemeden

Uğur Bilgili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstorm 650
    Bence kursun adini burada paylasin. Boyle sacma seymi olur.
    TB2BBL

bindiregandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kısmet böyleymiş b'yi alın bedavadan a2 de alırsınız.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX125 & INNOVA125 & CBF150 Cafe Racer & MT-07ABS
    Hiç tüketici mahkemesi v.s. ile uğraşmaya gerek yok. Kursunuz hangi ilçede ise o ilçenin Milli Eğitim Özel Öğretim Kurumları' na bağlıdır. Bu birim ilçenin hükümet konağındadır. Hükümet konağına gidin, Girişte Özel Öğretim Kurumları' nı sorun. Büyük ihtimalle sizi ikinci kata yönlendirecekler. Oraya girdiğinizde MTSK (Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursları) ile ilgili kimin yardımcı olabileceğini sorun. Derdinizi anlatın ve "Kayıt İptali Talebi" ile "Şikayet Dilekçesi" doldurmak istediğinizi, kurstan kaydınızı çektirmek istediğinizi belirtin. Eğer konuyu uzatmak istemezseniz şikayet dilekçesine gerek yok.

Küçük bir de öneri; her zaman alttan alın, samimi, seviyeli ve nazik olun. Yardımcı olacaklardır. Kaydınızı kurstan silecek, kurs ile iletişime geçip kayıt silme dilekçesini ayaklarına kadar getirtecek, bir de kursun sizden özür dileyerek ödemeyi eksiksiz iade etmelerini sağlayacaklardır. Bu işlemi yaptırmadan ömrünüz boyunca başka bir kursa kayıt açtıramayacağınızı da bilmenizde yarar var.

İşlemler tamamlandığında buradan bağlı bulunduğunuz bölgeyi de belirtirseniz iyi bir kurs önerisi için bolca tavsiye de alabilirsiniz.
    roadpeople bunu beğendi.

Benelli BN-251 Reklam Filmi

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)