Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Şile yolunda cüzdanımı düşürdüm.

Motovento
    REKLAM ALANI
    evilded - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Delight
    Değerli dostlar,
    Bugün şile otoyolunda İstanbul-Şile yönünde cüzdanım montun cebinden uçmuş, bu güzergahı kullanacak arkadaşlardan bulmaları halinde bana ulaştırmalarını rica ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    FatihULUS, yaşlıveacemi ve RoofRoof bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Delight
    paradam vazgeçtim kimlik ehliyet yeni almıştım :/

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    FatihULUS, yaşlıveacemi ve RoofRoof bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Delight
    2016 da istanbul'dan Kuşadasına gidiyordum, Balıkesir civarında yine uçmuş, sağolsun bir vatandaş Facebook'tan ulaşıp, kargo yapmıştı. Paralar gidiyor ama cüzdan geliyor. Bakalım.. Bu sefer ne olacak.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Geçmiş olsun...

Bir kez benim de başıma geldi. Neyseki henüz yeni hareket etmiştim ve farkettim.

Şimdi şu tür bir çanta kullanıyorum. Bu veya benzerini tavsiye ederim...

https://www.motosikletaksesuarlari.c...asi_43422.html

Motosikleti
    Yamaha Delight
    montun iç cebine koyardım hep dalgınlığıma geldi...

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun umarım bulunur.
    ben de geçen gün montun cebinden sigara paketini düşürmüşüm, geri döndüm aradım ama bulamadım. full paket zayi oldu.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Bölgeye bakan Jandarmaya bi arayıp sorun derim.

Motosikleti
    yamaha tracer 700 2016
    facebook mesengerin varsa yukle.bende cuzdanimi kaybetim mesengerden mesaj atmis yuklu olmadigi icin haberim olmadi sonra arkadasinin arkadasinin arkadasi sayesinde cuzdanimi bulmustum ama icinde para yoktu

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Kasklı masklı, eldivenli tam hareket etmeden önce aklıma geliyor, montun cebinin fermuarlarının çekili olduğundan emin olmaya çalışıyorum.

Eğilip bakmak mümkün değil, kasktan...

Elimle fermuarı körlemesine bulmak yeterli gelmiyor. İlla fermuar başını bulup tutmam lazım, çekili olduğundan emin olmak için ...

Bir iki kere açık fermuarla gelmişim. Anahtar falan, nasıl sıkıştıysa, iyi ki düşmemiş...

Harbiden ufak ama çok önemli bir detay şu ceplerin kapalı olması ...

Geçmiş olsun bu arada...

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Umarım bulunur daha önce bu şekilde cüzdanımı düşürüp düştüğü an farkına varmıştım. Hava karanlık olduğu için otoyolda fenerle bulmaya çalıştım fakat bulamadım muhtemelen cuzdan hafifse havalanarak yol kenarına uçmuştu. Çok aradım ertesi gün tekrar geldim aydınlıkta aradım fakat bulamamıştım. Umarım bir şekilde bulan biri size tekrar ulaşır dikkatli olmakta fayda var.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi sen de çok gaddar sın yahu.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun. alo 199 u arayıp kimliğini iptal ettiriyorsun.
    sonra 37 tl para verip randevusuz olarak gidip kimliğe başvuruyorsun. pasaport evlilik cüzdanı falan olması lazım.
    sonra ehliyet için 154 tl yatırıp ona randevu alman lazım. yada randevusuz çalışan bi nüfus mdürlüğüne gidip ehliyete başvuruyorsun.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun umarım bulunur.
    ben de geçen gün montun cebinden sigara paketini düşürmüşüm, geri döndüm aradım ama bulamadım. full paket zayi oldu.
    Dayı hiç sorma,, bende geçen gun duşurdum,içinden tek dal içmiştim..en azindan ihtiyac sahibine ulasirsa iyi,yolda ezilip zayi olmasina yanarim

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dayı hiç sorma,, bende geçen gun duşurdum,içinden tek dal içmiştim..en azindan ihtiyac sahibine ulasirsa iyi,yolda ezilip zayi olmasina yanarim
    sorma panpa. üzüntüden gece uyuyamadım ağzını kırayım ya. bu hissi sadece tiryakiler anlar.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorma panpa. üzüntüden gece uyuyamadım ağzını kırayım ya. bu hissi sadece tiryakiler anlar.
    Daha evvelde gavede masada kalmis,eve gittigimde saat yarımı geçmişti bakkal cukkalda kapali,marketi olan en yakin benzinlik kafadan 10-15km..resmen battaniyeyi kemirme moduna girmiştim..

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha evvelde gavede masada kalmis,eve gittigimde saat yarımı geçmişti bakkal cukkalda kapali,marketi olan en yakin benzinlik kafadan 10-15km..resmen battaniyeyi kemirme moduna girmiştim..
    of. bu duyguyu çok iyi bilirim. ekmek olmasın, su olmasın ama tek dal olsun. galiba biz bitmişiz be halaoğlu, ne dersin?

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Tiryakiler dediğin zaman orada bir 5 dakika dur. Biz bu cıgarayı az içtik . Topu temeli 32 senecik. Hemi de bir gün içerisinde de çok içmiyor idik .
    En en en fazla boşalan 3. paketi atıp 4. ye başlıyorduk . Hiç bir zaman bir günde 4 paketin tamamını bitiremedik . O da bizim beceriksizliğimiz. Doktor
    yasakladıktan 15 sene sonra bıraktım sigarayı . Terk tarihimiz 2005 yılı . 2005 öncesi birileri bana - Ali vaz geç şu sigaradan - der ise (( yar.........
    başını bırakırım bu mereti))diye cevap veriyordum . Bazen de abi valla billa söz, öldükten sonra bi tane bile içmicem diyordum . 13 sene oldu bıraktığım.
    Bir tek duman bile çekmedim içime. Ve dahi kafama barettayı dayayıp yak şunu deseler sittirin gidin lan diye cevap verecem. Cüzdanını düşüren kardeşim
    inşallah helal süt emmiş biri bularak sana haber verir. Sevgilerle.
    Kural [ Z ] ve RoofRoof bunu beğendiler.

Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tiryakiler dediğin zaman orada bir 5 dakika dur. Biz bu cıgarayı az içtik . Topu temeli 32 senecik. Hemi de bir gün içerisinde de çok içmiyor idik .
    En en en fazla boşalan 3. paketi atıp 4. ye başlıyorduk . Hiç bir zaman bir günde 4 paketin tamamını bitiremedik . O da bizim beceriksizliğimiz. Doktor
    yasakladıktan 15 sene sonra bıraktım sigarayı . Terk tarihimiz 2005 yılı . 2005 öncesi birileri bana - Ali vaz geç şu sigaradan - der ise (( yar.........
    başını bırakırım bu mereti))diye cevap veriyordum . Bazen de abi valla billa söz, öldükten sonra bi tane bile içmicem diyordum . 13 sene oldu bıraktığım.
    Bir tek duman bile çekmedim içime. Ve dahi kafama barettayı dayayıp yak şunu deseler sittirin gidin lan diye cevap verecem. Cüzdanını düşüren kardeşim
    inşallah helal süt emmiş biri bularak sana haber verir. Sevgilerle.
    iyi yapmışsın ali abi, nereden bulaştık bu merete, hem cebimizi hem sihhatimizi yedi bitirdi terbiyesiz sigara.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)