Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Vitesli Motora Geçiş (Benelli TNT 250)

Motovento
    REKLAM ALANI
    hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    Alıntı ScooterMan34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tnt 25 i yaklaşık 1 sene kullandım. İstanbul da isen bahçeli evlerde vale motor Mehmet usta var, Pendik'ten servise oraya gidiyordum.kendisi çok İlgili ama yetemiyor maalesef, çok yoğun.
    Motor fiyat/performans + görüntü+ ses olarak rakibi yok. Ama motorda bazı sorunlar var.Benimki ilk versiyonuydu F 1 ışık olan, stop etme sorunu vardı.onu çözemedi bir çok şey değişti ama çözülmedi.bende sattım.yeni ABS li si geldi. Her ikisinin de Forumlar rini oku. Ben 3 ay sonunda karar vermistim. son karar senin tabiki.saygilar
    İlgin alakan için çok teşekkür ederim ama 1 kişi var diyoruz servis olarak yarın adam işi bırakırsa yada hasta olursa yada başka bişey olsa yalan olurum sanırım aralık ayında pulsar ns 200 almak daha mantıklı gelyor su ana kadarki konuşmalarda anladığım abs olması yeni başlayan için ciddi bir avantaj diye düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:41 ----------

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibi olduğum için yazmıyorum zaten satmaya da niyetim yok ufaklığa vereceğim. 250cc'de kullandığım en zevkli motosiklet TNT250. Sesi, orta devirlerde ve üst devirlerdeki torku, kalitesi, tasarımı gayet iyi. Çok sağlamda bir blok var üzerinde ki halefi trk502, leoncino'da kullanılıyor. Süspansiyonları mekanik yol tutuşu çok iyi.
    Zaten bizi korkutan servisi,1-2 kişiye güvenerek motosiklet almak çokta mantıklı gelmedi.Evet gönlüm ondan yanaydı ama ns 200 almaya karar verdim aralık ayında bir sıkıntı olmazsa alıcam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Servisi çok koronik sorunu çok NS200 mü servisi daha az sorunu az Benellimi.Ben RS200 kullandım NS ye göre daha az sorunlu RS ler.

bajajpulsar2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CygnusL(2015)-NS200(2015)-MT25(2020)
    tnt250 klasmanına göre ağır bir motordur.dolayısıyla hem binmek hem ışıkta durmak hem de kısa mesafede frenleme yapmak,acemi olduğunuzu varsayarsak zor olacaktır.bence tnt 25,pulsar 200 ns yada ybr125 modellerine bakın.ancak şöyle de bir gerçek var sesi çok güzel ve tam bu noktada sesi duydukça gaz açasınız gelecek,gazı hakim olamayacağınız derecede açacaksınız,hızın üstüne ağırlık da binince kötü senaryolar yaşanabilir.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hacidayi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlgin alakan için çok teşekkür ederim ama 1 kişi var diyoruz servis olarak yarın adam işi bırakırsa yada hasta olursa yada başka bişey olsa yalan olurum sanırım aralık ayında pulsar ns 200 almak daha mantıklı gelyor su ana kadarki konuşmalarda anladığım abs olması yeni başlayan için ciddi bir avantaj diye düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:41 ----------

Zaten bizi korkutan servisi,1-2 kişiye güvenerek motosiklet almak çokta mantıklı gelmedi.Evet gönlüm ondan yanaydı ama ns 200 almaya karar verdim aralık ayında bir sıkıntı olmazsa alıcam
    Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Hatay dışında servis hizmeti pek iyi değil. Ancak son 1-2 aydır eğitim almayan bayilerin benelli servis yetkisi kalktı.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)