Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

4000 TL Motor ve Ne Zaman Almalı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar 4000TL bütçe ile touring yani beni Kocaeliden Bolu'ya götürebilecek sıfır motosiklet alabilir miyim? Ya da 2. El tavsiyeniz var mıdır? Bir de Bu aylarda almak mı daha iyidir? Yoksa mart-nisan-mayıs gibi mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motor hakkında bilgi vermeyeceğim fakat ilkbahar yaz girişi gibi fiyatlar artar benim Görüşüm bu aylarda veya önümüzde aralıktan önce almak çünkü tüm indirimler 31 aralıkta bitecek ve ekstra ötv ve benzin zammı bekleniyor yılbaşı sonrası

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    4000 tl ye bisiklet ancak alırsın yada 50cc scooter anca alırsın motor olarakta.uzun yol hevesin var bu fiyatlarda alıcağın motorlar seni çok ama çok üzebilir ve uzun yolda ne kadar güvenebilirsin orası tartışılır.7 civarı çıkarsan pulsar falan bulabilirsin.bence riske girme 4e alıp masrafa giriceğine daha düzgün bir şey bak.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Satayım sana benim motoru ama 500 daha elmen lazım :D

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Şuan alınabilecek en iyi zamanlardan, en ucuz olan zamanlar. 4000 tlye sıfır çok zor. Touring 4000tlye bulamazsin hocam. Ikinci el Kuba CR1 var, Mondial Drift var, rksnin bazi modelleri var. Bunlara bakabilirsin.

İkinci el temiz kocaeli-istanbuldan alabileceğim motor öneriniz yahut motor mağazası öneriniz felan var mıdır?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:51 ----------

Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satayım sana benim motoru ama 500 daha elmen lazım :D
    Hocam 4 bile verebileceğim kesin değil max 4 yanç

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:57 ----------

Bir de 2. El alacağım 0 değil. Yine bu aylar uygun mudur? Yoksa şubat gibi almak daha mı iyi?

Motosikleti
    Mt-125
    Bu aylar uygundur yılbaşından sonra fiyatlarda artış olucağın için ama 4000 liraya seni 150km götürecek motor bulabilirmisin bilmiyorum.Bir fikrim yok o konuda senin aklında varsa motor onlarıda söyle.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    honda spacy 110 al 2. el

Motosikleti
    Mt-125
    Mondial 100MG Superboy(Sıfır 4890)
    Mondial 100UCG(Sıfır 4081)
    Mondial 100UAG(Sıfır 4390)
    Rks-RK125(Sıfır 4390)
    Eski kasa YBR125(1000-4000)
    Kuba Razore 100(Sıfır 4640)
    Bajaj Discovar 125/150ST

Yamaha yada bajaj'ı öncelikli tut derim.
    yigozya ve turkmen48 bunu beğendiler.

Aklımda z-one 150 var. Ya da bajaj düşünüyorum.

Motosikleti
    Mt-125
    Alıntı turkmen48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklımda z-one 150 var. Ya da bajaj düşünüyorum.
    Temizini bulursan neden olmasın ama ybr yide düşünmeni tavsiye ederim

Motosikleti
    <<yeni sahibine hayırlı olsun>>TVS Apache RTR 150
    apache bak diyecektim ama fiyatlar uçmuş... cub motorların iyi kondisyonda olanlarına bakabilirsin ama bolu falan hayal olur... sen o parayı dolara yatır unut... çok sürmez 1 yıla iki katına çıkar ama o arada motor fiyatları da artar yani çok manasız olur, saçma olur... memlekette her şeyin fiyatı dolara endeksli....

işin şakası maksimum 4000 TL motor arıyor iseniz, en az 1000 TL ekipman, 150 TL alım satım, 500 TL civarı trafik sigortası, 250 tl bakım, zincir yağlama ve 100 TL yakıt derken 2000 TL gidecek... bu arada bakım esnasında tekerlek, parça v.b. değişimi de çıkmaması lazım... yani sizin en fazla 2000 TL lik bir motor alma ihtimaliniz var... bence motosiklet hevesiniz varsa biraz daha para biriktirerek yani en az 8000 TL civarı bir para ile hem sizi Bolu 'ya götürecek ikinci el bir motosiklet alabilirsiniz hem de ekipman, sigorta vb zorunlu ödemeleri yapabilirsiniz...

bu arada sigortasız, ekipmansız, bakımsız 10 TL benzin ile motosiklet macerasına sakın atılmayın, hem üzersiniz hem de üzülürsünüz....

kendinize iyi bakın...

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...01502612/detay
    Bende bundan var siyah, tek marş beşyüz kilometre yol yapmazsa hediye ederim hayrina..Yol yaparken üzerinde dinlenebilirsin,fren süspansiyon güzel, yakit zorlamazsan uc civari, zorlarsan 3,50 ye yaklasir.90la bayir çikar, 5.vites 40 km hizda stop etmez..Fazla hız beklentin yoksa temiz araştır derim, r olmayacak ayak marşsiz olan..3500- 5000 arası istiyorlar denk getirirsin..Önümüz kış, bendeki satılık değil bu arada..

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    2006 model ybr125 al..

veya mondial vulture.

Oda olmadi salcano wolf veya hunter.
    MeRİchJane bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    4 bin tl ye sıfırı unut sana 4 bin tl ye alıcağın sıfır motor hiç bir şey kazandırmaz..

ben o fiyata hero carisma derim tek geçerim .. hiç olmassa sorunsuz motor 45 bin km 60 bin km yapanlar var daha motoruna anahtar değdirmeden.. türkiye turu atarsın banamısın demez kalıplıda motor..

yok illa çinli diyorsan zaten gerisinin çoğu aynı kasalarına motorlarına kadar aynı üstlerindeki stickerlar marka lar farklı.. arada bir kaç farklı tarzda ve özellikde çıkıyor misal motoranın crazy ve fabio modelleri var çok hoş kasaları var, spada var bir modeli var 150c.c lik enjeksiyonlu motor , bir modeli daha var anton du galiba ismi oda kasası güzel hoş görünüyor önde gaga falan var.. mondial de z one bakabilirsin..

bunlar dışında varsa mondialin sentor ları vardı ben şeklini duruşunu beğenirim bilmiyorum teknik durumu nedir kronik sorunları varmıdır ama yakışıklı motor bence.. birde modei biraz düşürürüm dersen regalin 150c.c liklerinden alabilirsin..

Ama ben genede Hero yu tek geçerim.. diğerlerine bakmam bile.. honda motoru var honda motorlu bir motorsiklet sürüceksin çokda umrumda olmaz gerisi hero olmuş başka bir şey olmuş.. o rakama alabiliceğim en iyi mühendisliği ve kaliteyi almaya çalışırım o rakamlardada en iyisi hero .. neticede hero adı altında honda mühendisliğini satın alıyorsun.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam 4 bin verip birde sıfır mı diyorsun, cidden mi =)

150 km civarı bir yol yapacağını belirtmişsin bir de. açıkçası düzgün km 2. el bir cihaz al en azından kronik sorunları da giderilmiş olur.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Spacy 110 / CBF150 / CB125ACE / YBR125

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2. el Çin alırım diyorsan 3.5 k 'ya temiz Mondial Vulture , 4bin Tl'ye de Apache Rtr bulursun.

İkiside uzun yolda seni üzmez, 1 aydır vulture kullanıcısıyım ,ilk motorum, dağ bayır yokuş demeden gidiyor. 5 vites ancak 6. vites olsa hayır demez motor, basar gider

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Cb 125 Ace,Cb 125 E,eski kasa ybr öncelikleriniz olsun.

3,000 lira civarı evraklı bir ybr de olur. (2005-2010 arası)

1,000 lira harcarsınız,çiçek gibi olur,her yola gelir.

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 bin tl ye sıfırı unut sana 4 bin tl ye alıcağın sıfır motor hiç bir şey kazandırmaz..

ben o fiyata hero carisma derim tek geçerim .. hiç olmassa sorunsuz motor 45 bin km 60 bin km yapanlar var daha motoruna anahtar değdirmeden.. türkiye turu atarsın banamısın demez kalıplıda motor..

yok illa çinli diyorsan zaten gerisinin çoğu aynı kasalarına motorlarına kadar aynı üstlerindeki stickerlar marka lar farklı.. arada bir kaç farklı tarzda ve özellikde çıkıyor misal motoranın crazy ve fabio modelleri var çok hoş kasaları var, spada var bir modeli var 150c.c lik enjeksiyonlu motor , bir modeli daha var anton du galiba ismi oda kasası güzel hoş görünüyor önde gaga falan var.. mondial de z one bakabilirsin..

bunlar dışında varsa mondialin sentor ları vardı ben şeklini duruşunu beğenirim bilmiyorum teknik durumu nedir kronik sorunları varmıdır ama yakışıklı motor bence.. birde modei biraz düşürürüm dersen regalin 150c.c liklerinden alabilirsin..

Ama ben genede Hero yu tek geçerim.. diğerlerine bakmam bile.. honda motoru var honda motorlu bir motorsiklet sürüceksin çokda umrumda olmaz gerisi hero olmuş başka bir şey olmuş.. o rakama alabiliceğim en iyi mühendisliği ve kaliteyi almaya çalışırım o rakamlardada en iyisi hero .. neticede hero adı altında honda mühendisliğini satın alıyorsun.
    Hocam hero karizma bulamadım sahibinden de. Bulamadım derken o fiyata yani?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler