Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

torch suit pro tulum kullanımı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    xmax 250 abs
    Herkese merhaba,

İstanbulda yaşıyorum, kış mevsiminde de motoru kullanmaya karar verdim. Bu sebepten dolayı torch suit pro tulum almayı planlıyorum. Bu tulumu yakın zamanda alıp kullanan kişiler yorum yapabilirler mi? Memnunlar mıdır? İstabul'da kış şartları için yeterli midir? iş kıyafetinin üstüne giyildiğinde problem çıkarıyor mu?

Geridönüş için şimdiden teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:41 ----------

kullanan kimse yok mudur?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben de epey araştırdım zamanında, sahibi İzmir'de ve pek çok defa telefonla konuştum, bana çok güven verdi. Hem yazlık hem kışlık tulum kullananlardan da olumlu referans aldım ama o dönem bütçe ayarlayamadım, alamadım. Şimdi yeniden aklıma getirdiğiniz için teşekkürler. Tulum siparişi vermeden önce sizden bazı ölçülerinizi istiyorlar ve verdiğiniz ölçülere göre tulum dikiliyor.

Motosikleti
    xmax 250 abs
    önden ölçüleri yollayıp, sonrasında elden teslim almayı planlıyorum. Böylece üstüme giyip kontrol edebilirim. Ama eski yorumlara baktığımda özellikle soğuktan koruma konusunda zayıf olduğu yazılmış, ondan dolayı arada kaldım.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bana o dönem olumlu referanslar denk gelmişti. Herşeyden öte iş kıyafetinin üzerine kolayca giyilmesi ilgimi çekmişti, ben çok üşüyen biri olmadığım için İstanbul şartlarında beni idare eder diye düşünüyorum. Alternatif olarak Venom'un da bir tulumu var ama nasıldır bilemiyorum.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Alıntı otchill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önden ölçüleri yollayıp, sonrasında elden teslim almayı planlıyorum. Böylece üstüme giyip kontrol edebilirim. Ama eski yorumlara baktığımda özellikle soğuktan koruma konusunda zayıf olduğu yazılmış, ondan dolayı arada kaldım.
    İçlik pover

Motosikleti
    honda cb500f
    Basit giyimli ve kislik olarak tucano urbano panda fast diye bir urun var onada bakabilirsin.
    Linkini atamadim da tucano urbano panda fast yaz google a video kisminda gorebilirsin giyilisini cok pratikmis
    otchill bunu beğendi.

Motosikleti
    xmax 250 abs
    tavsiye için teşekkürler, ancak bu ürün yağmurluk gibi duruyor, benim yazlık montum ve yağmurluğum var, kışlık montum yok, amacım kışlık mont yerine tulumu iş elbisesinin üstüne giyip kullanmak..Ancak aklımda ısı yalıtımı ile ilgili şüphelerim var.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    fiyatı konusunda bir bilgi bulamadım ?
    var mı bilgisi olan ?
    can't be worried about that shit. life goes on man.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatı konusunda bir bilgi bulamadım ?
    var mı bilgisi olan ?
    GSli abilere hitap ettiğine göre kalındır bence

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    2 sene önce kışlık olanı 1600 TL civarıydı yanlış hatırlamıyorsam.

Motosikleti
    xmax 250 abs
    Bu yıl güncel fiyatı 2750 tl sanırım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:07 ----------

Alternatif olarak aşağıda linki olan Venom fire ride kışlık tulum var deniyor. Ama gerçekten alternatif mi bilemiyorum. Haftasonu gidip bir bakacağım mağazasında, dünya gözüyle torch pro tulumu da görüp inceleyebilseydim iyi olurdu. Ama sanırım kullanımı pek yaygın değil...

https://www.motoplus.com.tr/urun/9901020192007/Venom-Tulum-Freeride-Motosiklet-Tekstil-Tulumu

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bu yıl güncel fiyatı 2750 tl sanırım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:07 ----------

Alternatif olarak aşağıda linki olan Venom fire ride kışlık tulum var deniyor. Ama gerçekten alternatif mi bilemiyorum. Haftasonu gidip bir bakacağım mağazasında, dünya gözüyle torch pro tulumu da görüp inceleyebilseydim iyi olurdu. Ama sanırım kullanımı pek yaygın değil...

https://www.motoplus.com.tr/urun/9901020192007/Venom-Tulum-Freeride-Motosiklet-Tekstil-Tulumu
    Venom'un tulumunu inceledikten sonra bize de haber verirseniz çok makbule geçer.

Motosikleti
    honda cb500f
    tavsiye için teşekkürler, ancak bu ürün yağmurluk gibi duruyor, benim yazlık montum ve yağmurluğum var, kışlık montum yok, amacım kışlık mont yerine tulumu iş elbisesinin üstüne giyip kullanmak..Ancak aklımda ısı yalıtımı ile ilgili şüphelerim var.
    Sicak tutuyormus tucano panda fast yagmurluk gibi dusunme. Genede daha saglikli bilgiyi saticisindan alabirsin.
    uzerinede kislik mont yagmur ygarsada montun ustune yagmurluk olabilir diye dusunmustum alternatif olarak.

Motosikleti
    xmax 250 abs
    herkese merhaba, venom tulumu inceledim, fiyatı torchproya göre çok uygun, ancak botları çıkarmadan giymek mümkün değil, mutlaka oturarak giymeniz gerekiyor. Birde içinde kışlık içlik var, o içlikle iş kıyafeti üstüne giyilmesi biraz problem yaratıyor. Hala karar veremedim, forumda torchpro kullanan kimse yok sanırım..😢
    tommygun bunu beğendi.

rasitkoksal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 BMW 1200GS

Torch Pro kullanımı çok kolay olan ve forumlarda hakkında sayfalarca bilgi bulabileceğiniz,başarılı bir ürün.Rüzgar geçirgenliği sayesinde sizi sıcak havalarda bunaltmayacak ama soğuk için softshell benzeri bir katman üzerine iş görecek kadar büyük kalıp olmalı.Giyip çıkartmak oldukça kolay ama katlayıp arka çantaya sokmak çok kolay değil oldukça kalın korumalar var.Güncel fiyatını duyunca şaşkınlık yaşadım,alım gücümüze yazık olmuş.

Motosikleti
    xmax 250 abs
    acaba maxiscooter selealtı bagajına sığarmı bu torchpro?

Motosikleti
    Aprillia Capanord 1000etv
    acaba maxiscooter selealtı bagajına sığarmı bu torchpro?
    sığmaz, ben bizzat kullanıyorum iki kere kaza atlattım beni korudu. tavsiye ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)