Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Honda 2019 CB650R

Motovento
    REKLAM ALANI
    Valeyellow46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel olmuş zaten CB serileri biliniyordu bu da hoş olmuş.

Fiyatı da çok hoştur eminim. :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    montanaturne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB250R
    Çok sevdiğim kasa, hep sahip olmak istediğim blokla geliyor. cb650r'ın geliş gününe satılık cb250r.

BAIIHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB1000R
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende XSR700 ü beğenemiyorum bir türlü. XSR900 sanat eseri. Ama MT07 ye yabancılar daha güzel tasarımlar yaptı. XSR700 tam olmadı. Far filan kocaman, depo tasarımı bir garip geliyor bana hep.
    cb650r tasarım olarak sv650a/x'e daha yakın. Bu halleriyle xsr serisine göre daha rafine görünüyorlar.

XSR bu segmentteki en ucube cins. mt07-09 üzerine 1500$ bütçe ile ne koyabiliriz diyip, alüminyum depo kapakları, xjr1300 ve xv950den alma taşıyıcılar ve parçalarla 'olduğu kadar' dediği her halinden belli. xsr700'deki far çok dikkat çekici bir sorun olsa da detayda bu problemler devam ediyor. Xsr900 daha az müdahale ile konsepti taşıyabildiği için daha doygun görünüyor. Ama bu tip yorumları xsr900 için de yapmak mümkün. 900 cafe racerımsı, 700 ise flat-trackerımsı olabiliyor nihayetinde.

Ben aldığımda titanyum akrapovic ve koruma takozu kadar fiyat farkı vardı mt-09 ile. Saldırı pozisyonuna geçmiş kedi bakışlı motorlar yıllardır kendini tekrar ediyor ve güzel olduklarına inanmıyorum. Deneysel saçmalamaya döndü o iş.

İsteyen yine fıstık yeşili motora fosforlu kırmızı çizgili garip bir montla binsin tabi. Ama baklava desenli montu, balon camlı kaskı olan beyefendiler de güzel gitmek, teker yapmak istiyor işte. ingiliz ve italya nelinin değdiği şey iyi.
    oialdemir bunu beğendi.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı BAIIHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cb650r tasarım olarak sv650a/x'e daha yakın. Bu halleriyle xsr serisine göre daha rafine görünüyorlar.

XSR bu segmentteki en ucube cins. mt07-09 üzerine 1500$ bütçe ile ne koyabiliriz diyip, alüminyum depo kapakları, xjr1300 ve xv950den alma taşıyıcılar ve parçalarla 'olduğu kadar' dediği her halinden belli. xsr700'deki far çok dikkat çekici bir sorun olsa da detayda bu problemler devam ediyor. Xsr900 daha az müdahale ile konsepti taşıyabildiği için daha doygun görünüyor. Ama bu tip yorumları xsr900 için de yapmak mümkün. 900 cafe racerımsı, 700 ise flat-trackerımsı olabiliyor nihayetinde.

Ben aldığımda titanyum akrapovic ve koruma takozu kadar fiyat farkı vardı mt-09 ile. Saldırı pozisyonuna geçmiş kedi bakışlı motorlar yıllardır kendini tekrar ediyor ve güzel olduklarına inanmıyorum. Deneysel saçmalamaya döndü o iş.

İsteyen yine fıstık yeşili motora fosforlu kırmızı çizgili garip bir montla binsin tabi. Ama baklava desenli montu, balon camlı kaskı olan beyefendiler de güzel gitmek, teker yapmak istiyor işte. ingiliz ve italya nelinin değdiği şey iyi.
    Ducati ve Triumhp dediğiniz gibi o motorlara ayrı bir proje olarak yaklaşıyor. Şase, ergonomi hepsi yeni baştan düşünülüyor. Honda bu Neo Cafe işinde kendine ait bir çizgi koydu gibi hissediyorum. Temel motosiklet üzerinde uzaktan klasik gibi duran ama yakına gelince işlemesi, boyası ve dokusu ile yeni bir motosiklet olduğunu hissettiren şeyler yaptı. Gidon dan, seleye, far dan jantlarada kadar her yeri düşünülmüş.

O yüzden Benelli 752s den vaz geçip planlarımı CB650R' a doğru kaydırıyorum.

BAIIHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB1000R
    Ducati ve Triumhp dediğiniz gibi o motorlara ayrı bir proje olarak yaklaşıyor. Şase, ergonomi hepsi yeni baştan düşünülüyor. Honda bu Neo Cafe işinde kendine ait bir çizgi koydu gibi hissediyorum. Temel motosiklet üzerinde uzaktan klasik gibi duran ama yakına gelince işlemesi, boyası ve dokusu ile yeni bir motosiklet olduğunu hissettiren şeyler yaptı. Gidon dan, seleye, far dan jantlarada kadar her yeri düşünülmüş.

O yüzden Benelli 752s den vaz geçip planlarımı CB650R' a doğru kaydırıyorum.
    Honda tüm markalar arasındaki en doğru çizgiyi koydu bence de. Başından beri yapmaları gereken hornet konusunda ısrar etmekti. Onu fark etmeleri neden bu kadar uzun sürdü bilmiyorum, şaşırıyorum.

Motor bloğu 'biraz daha karakterli ve torklu olsaymış' dedirtmez, apaçinin eline düşmez, az biraz özel kalmayı başarır ve iyi aksesuar sunarsa aşık olunacak motosiklet. Umarım planlarınız gerçekliğine kavuşur. Hayırlı olsun şimdiden.
    oialdemir bunu beğendi.

logicache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Agility125 Cbr125r Crf250l Nmax155 R25 D250 Xpulse

gösterge paneli de bu şekilde olsaymış keşke, onun dışında iyi gibi
    mersinLee33 bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yurt dışında mt07 binen yok xsr 700 binen çok.yani bizim tersimiz
    Avrupa'yi bilmiyorum ama Amerika'da mt07 bariz daha fazla satiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

Alıntı logicache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.ytimg.com/vi/Fnvz5yVFlrA/maxresdefault.jpg
    gösterge paneli de bu şekilde olsaymış keşke, onun dışında iyi gibi
    Belli ki ucuza kaçmış Honda gösterge panelinde.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avrupa'yi bilmiyorum ama Amerika'da mt07 bariz daha fazla satiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

Belli ki ucuza kaçmış Honda gösterge panelinde.
    Zaten, CBR500R - CB500F - CB500X ile CBR650R - CB650R yanlış görmediysem bire bir aynı göstergeyi kullanıyor. Bir çok modelde aynı parçaları kullanan Honda taktikleri

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Zaten, CBR500R - CB500F - CB500X ile CBR650R - CB650R yanlış görmediysem bire bir aynı göstergeyi kullanıyor. Bir çok modelde aynı parçaları kullanan Honda taktikleri
    500'lüklerle Grom aynısını kullanıyor abi sen ne diyorsun

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi tabi hatorlıyorum. 2014 CBR500R ile CBR250R siyahını yan yana koyuyorduk. Ayırt edilmiyordu Kriz ekonomi filan derken Honda 4-5 yıl fakir tarafta takıldı. O ara Rüzgar Yamaha' nın arkasındaydı

wetehan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z900
    CB650 her zaman sevdigim bir model olmuştur, 17/18 stok sesini de çok severdim. İğrenç göstergesinden kurtulup çok daha güzel hale gelmiş. Çupra gözü farın direk montajı çirkin göstermiş, etrafına rüzgar direncine katkı sağlayacak bir çerçeve ile görsel olarakta, özellikle yan profilden daha dolgun bir görüntü el de edebilirlerdi.

Spor cam, mono kapak, gidon ayna, kibar bir plakalık ile şahene olacaktır.

Hala TR şartlarında uzun süre binilecek f/p en mantıklı naked benim için.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    lider dediğim sınıf liderliği zaten satışta da aslında geri kalıcağını düşünmüyorum.gerçi sınıfında da zaten tek olduğu için zaten otomatik olarak lider 4 silindirli bir 600 700lük motor hatırladığım kadarıyla yok.en son xj6 gsr600 vardı honda hariç hepsi 2 silindire geçti.bu motor xsr900 rakibi zaten değil kesinlikle ondan daha ucuz olucaktır.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    He ya ne küfür ediyorum her sabah

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bir de Grom kullanicisi acisindan bakin ama. CB500R ile ayni gosterge paneline sahip motorum diye sevinecek adam

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    cbr versiyonu da gelir mi acaba?

wetehan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z900
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir de Grom kullanicisi acisindan bakin ama. CB500R ile ayni gosterge paneline sahip motorum diye sevinecek adam
    Ekranda vites göstergesi olmadığı için 4 vitesli grom için daha uygundu Ama cımbızlık el aynası kıvamındaki eşek kulaklarını eve gelmeden sökmüştüm.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Tabi tabi hatorlıyorum. 2014 CBR500R ile CBR250R siyahını yan yana koyuyorduk. Ayırt edilmiyordu Kriz ekonomi filan derken Honda 4-5 yıl fakir tarafta takıldı. O ara Rüzgar Yamaha' nın arkasındaydı
    Abi bu 250'lilik mi sorusundan bıktım satılığa koydum beygiri.Tek farkı göstergeyle far neredeyse eski kasa 500R'ın.İyi ki şu tasarım olayını az da olsa çözdüler.Şimdi de tüm CB'lerin tipi birbirine benziyor ama olsun en azından gideri var.
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda cb250r
    Allah kahretsin çok güzel

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Roadtec 01 mi görüyorum? İyi bari, lastik değiştirme derdi olmayacak alanlar için.
    oialdemir bunu beğendi.

Uğur Bilgili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS
    Cok sekil olmus ama o dijital gosterge fazla dayanmaz gunes altinda.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)