Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Honda 125r seyahat

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    lan adamın daha motoru yokmuş. para biriktiriyormuş. ileride alıp diyarbakirdan istanbula gidecekmiş. pii dağılın lan dağılın dağılın. derhal terkedin burayı..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lan adamın daha motoru yokmuş. para biriktiriyormuş. ileride alıp diyarbakirdan istanbula gidecekmiş. pii dağılın lan dağılın dağılın. derhal terkedin burayı..
    öyle deme adamın sayesinde milas trabzon arası 4 tane rota çıkardım 1000 km nin altında yol yok :D

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam 1 ay once ayni yoldan ben de Iznik'e gittim hem de 200cc scooter ile Feribotla Tavsanli, oradan Karamursel yolundan Boyalica/Iznik'e dogru. Asiklar Tepesi'nde cay ictim ben ama ;)

Iznik'te arkadaslarla gorustum, donusu Iznik-Golluce-Golyaka uzerinden Orhangazi oradan da Tavsanli'ya dogru gittim, ayni gunun aksaminda dondum. Yaklasik 235km yapmisim gidis-donus.

Askania degil ama Cakirca'da durdum, sahili cok guzel, bir kac fotograf cektim hatta.
    Hocam bende buradan Lüleburgaza gittim, hem eşimle birlikte hem de 50 cc scooter ile
    Tek veya eşli neyse de grup halindeyken kimse 50 cc scooterın kahrını çekmez
    Sizi de bekleriz yine.
    Burasi yol geçen hanı zaten doğal güzelliklerinden dolayı motor kullanicilari için ama kimsenin kimseden haberi olmuyor
    gurcanozturk bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler