Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İlk motor için tavsiyeler

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7000-8000 naked? Turing ? Sıfır ?
    7000-8000 ney? dolarmı , sterlin mi ,Euro mu on göre tavsiye verelim.($,£, €)
    Kuveyt dinarı -.-

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı systemj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @coderadam tvs ye dandik diyorsun ama bajaj öneriyorsun, nasıl bir mantık anlamış değilim. Adamın parası belli, az daha koy ybr al mantıksız bi öneri, bajaj a zaten ne demeli bilinmez. Kusura bakma ama sen adamla t.șș.k geçiyormuş gibi öneri veriyorsun. Tvs, hero ikinci el temiz, veya Kuba o istediği paralara önerilebilir.
    nesi varmış Bajaj'ın. küçümsediğin bajaj o saydığın markaları bir araya toplar konferans verir sonra da salondan kovar.

Alıntı systemj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @coderadam tvs ye dandik diyorsun ama bajaj öneriyorsun, nasıl bir mantık anlamış değilim. Adamın parası belli, az daha koy ybr al mantıksız bi öneri, bajaj a zaten ne demeli bilinmez. Kusura bakma ama sen adamla t.șș.k geçiyormuş gibi öneri veriyorsun. Tvs, hero ikinci el temiz, veya Kuba o istediği paralara önerilebilir.
    Hay canını yiyeyim sağol ya. Varsa var yoksa(kendine göre elle tutulur bir şey) yok dersin bu kadar. Anlamıyorum bu üretici firmaymış gibi çıldıran insanları. Bir de garip bir ön yargılar hiç araştırma yapmadan sanki angut gibi hmm falanca mı gideyim hemen alayım diyecekmişim gibi. Kendimce bir liste çıkarsam bile o listeyi kim bilir kaç hafta araştıracağım kullanıcısından kullanıcısına... Böyle yaldır yuldur girip sonra ee yeter ybr de ybr olunca "iyi kafanı sanayiden kaldırma o zaman" "tşşk geçiyor" vs

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

Bkz ilk yorumlarda o paraya 0 yok diyip geçen güzel insan.

Alıntı MecnunDurakl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hay canını yiyeyim sağol ya. Varsa var yoksa(kendine göre elle tutulur bir şey) yok dersin bu kadar. Anlamıyorum bu üretici firmaymış gibi çıldıran insanları. Bir de garip bir ön yargılar hiç araştırma yapmadan sanki angut gibi hmm falanca mı gideyim hemen alayım diyecekmişim gibi. Kendimce bir liste çıkarsam bile o listeyi kim bilir kaç hafta araştıracağım kullanıcısından kullanıcısına... Böyle yaldır yuldur girip sonra ee yeter ybr de ybr olunca "iyi kafanı sanayiden kaldırma o zaman" "tşşk geçiyor" vs
    ulan niye o zaman tavsiye istiyorsun liste çıkarttıysan git dene al. burada insanlarla dalga geçiyorsun. dikkat et bigün kuveyt dinarını üzerinde bozdurmasın

Alıntı coderadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulan niye o zaman tavsiye istiyorsun liste çıkarttıysan git dene al. burada insanlarla dalga geçiyorsun. dikkat et bigün kuveyt dinarını üzerinde bozdurmasın
    Canım benim tam olarak şöyle yazıyor. "Kendimce bir liste çıkarsam bile" ortada bir şey yok yani. İnşallah olacak. Ama işte kime ne anlatıyorsun mecnun?

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Kuveyt dinarı -.-
    Yahu Kardeş boşver şimdi dinarı,rupiyi,

Bak konudaki,önerilerin ortalamasıni al..

Butcen belli..7-8 bin.

Hee bu butcenin icinde,

Noter
    Sigorta
    Tescil
    Ekipman da olacak.

Yok abi 8 bin tl butce icinde hepsi dahil..

O zaman max 6 bin tl ye kadar motor bakacaksin

7-8 bin tl ile enjeksiyonlu,sivi sogutmali,teknolojik bir makinanin temizini bulman biraz zor.olacaktir..bizzat son iki ay icinde 5-6 motor baktim arkadasima,cidden temiz ve duzgune rastlamadim.

Min 10bin varsa cebinde o zaman ayri.

Bu dogrultuda,diger masraflar haric butcemde diyorsan,

0 km tvs 150 pazarlikla alinabilir.
    0 km Cr1
    Yan esnaf arkadasim Kuba platinium 150 aldi.emin ol makina stabil titresimsiz ve sorunsuz.0 km satan yer var izmirde.cok bilinmiyor ama guzel makina az yakiyor.

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu Kardeş boşver şimdi dinarı,rupiyi,

Bak konudaki,önerilerin ortalamasıni al..

Butcen belli..7-8 bin.

Hee bu butcenin icinde,

Noter
    Sigorta
    Tescil
    Ekipman da olacak.

Yok abi 8 bin tl butce icinde hepsi dahil..

O zaman max 6 bin tl ye kadar motor bakacaksin

7-8 bin tl ile enjeksiyonlu,sivi sogutmali,teknolojik nir makinanin temizini bulman biraz zor.olacaktir..

Bu dogrultuda,diger masraflar haric butcemde diyorsan,

0 km tvs 150 pazarlikla alinabilir.
    0 km Cr1
    Yan esnaf arkadasim Kuba platinium 150 aldi.emin ol makina stabil titresimsiz ve sorunsuz.0 km satan yer var izmirde.cok bilinmiyor ama guzel makina az yakiyor.

S
    Çok teşekkür ederim. Masrafları düşündüm ayırdım önceden bu para motora ayrılan para. Tekrar teşekkür ederim 🙏🏼

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Çok teşekkür ederim. Masrafları düşündüm ayırdım önceden bu para motora ayrılan para. Tekrar teşekkür ederim ����
    Rica ederim..

Bütçeni 9bin tl yaparsan

2.el Honda Cb125 F 2017 belki denk getirirsin 7-8bin km de

fiyatlar uygun olsa 2.el Yamaha Ys125 de onerecegim ama biraz tuzlu onlar 10.750-11.750 arasi

veya farkli stil

2.el 2012 Yamaha wr125R

oda olmadi

Cbr 125 2011 model
    Yzf 125 2010 model

Biraz daha guclu olsun dersen 9.500-10.000 tl ile

2.el2015-2016 ns200 veya Sym wolf kovala.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:25 ----------

Not

Yukaridaki onerdigim modeller bizzat yakin markaja alip,eşime dostuma motor alacagimiz zaman yakindan inceleyip test ettigim motorlardir.

Forumdaki arkadaslar az cok beni tanirlar.gerek oneri,gerekse tamir vb tavsiye babinda..

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu kardesımıze sarın oradan bı kuba sl200 .

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kardesımıze sarın oradan bı kuba sl200 .
    +1 naked demeseydin ben de sl200 derdim. basit makinadır, sorun çıkartsa bile her yerde hallolur. karbüratörlü, tek silindir. customa da uygun, ben olsam listeye eklerdim.
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

Güzel insanlar 2. El hero karizma almaya karar verdim. Beni 3 4 yıl (minimum) rahat götürecek, şu piyasaya göre fiyatı da uygun malzeme kalitesi güzel. Hintli. Elciklerde titreşimi haricinde bir sıkıntısı da yok. Herkese güzel fikirleri için teşekkürler

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler