Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Başlangıç Motor Önerisi 250cc

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam dostlar,
    Bugün direksiyon sınavım vardı ne yazıkki sabah kalkamadım kasımda giricem tekrar 20.000tl bütçe ile sizden 250 cc abs li bir model istiyorum benim belirlediklerimi önem sırasına göre yazıcam alta siz de bu bütceye ne iyi gider bunlardan yazarsanız sevinirim ekipman icin de ayrı yeten 5.000 tl bütce ayırdım. Ayrıca motor fiyatları hangi aylarda ucuz oluyor o zaman alıcam ekipman da aynı şekil iyi forumlar tekeriniz düz bassın
    1-Ktm duke 250
    2-Yzf r25
    3-Cb 250r
    4-Mt25

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

eğitim aldın mı? yaş kaç?

MaryJane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 Rr Movistar
    4 5 daha ekle mt07 al eger egitimliysen

Alıntı MaryJane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öldürmek mi istiyorsun adamı? kardeşim sen böyle saçma sapan mabattan verilen önerilere bakma. mt07 dediğin katil makine diye ün salmış bi makine. böyle adamlardan da tavsiye falan isteme. 200 250 cc eğitim aldıktan sonra güzel başlangıç motoru olur. rahatça kullanırsın. bunların arasından hangisi dersen de apaçilerin üniforması olan r25 ve mt25 den uzak dur. ktm masraflıdır nazlıdır. cb250r candır yalanır yenir yutulur. üzmez ekonimiktir konforludur şekillidir.
    Siyah&Beyaz bunu beğendi.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    o fiyatlara şuan en albenisi olan motorlar kampanyalı olduğu için sıfır mt25 ve r25. cb250r yi canlı canlı görmeni tavsiye ederim görünce vazgeçeceksin. duke 250yide aynı şekilde. bu iki motor fotoğraflarda ki kadar iyi durmuyor. imkanın varsa bir gör derim bisikletten bozma gibi çok ufak tefekler.

Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o fiyatlara şuan en albenisi olan motorlar kampanyalı olduğu için sıfır mt25 ve r25. cb250r yi canlı canlı görmeni tavsiye ederim görünce vazgeçeceksin. duke 250yide aynı şekilde. bu iki motor fotoğraflarda ki kadar iyi durmuyor. imkanın varsa bir gör derim bisikletten bozma gibi çok ufak tefekler.
    apaçi motoru r25 i görünce vazgeçmeyecek yani. bırak bu işleri ya. cb250r ı gören de kullanan da bayılır. asıl sen fotoğraflarda görmüş konuşuyorsun.

MaryJane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 Rr Movistar
    Egitimliysen Dedim Dikkatli Oku

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:27 ----------

Alıntı coderadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apaçi motoru r25 i görünce vazgeçmeyecek yani. bırak bu işleri ya. cb250r ı gören de kullanan da bayılır. asıl sen fotoğraflarda görmüş konuşuyorsun.
    Sanki R25 Katil Makine Degil Her Motor Oldurur Adami Ona Gore R25 Te Cok Can Aldi Bide Dedigimi Iyi Oku Lutfen Egitimliysen Al Dedim Direk Al Demedim Ayrica Mt07 Dede Abs Var

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Sınavdan önceki akşam heyecendan uyuyamadım sabahın köründe gözümü açıp sınavın olacağı yere gitmiştim ne heyecandı.. tek seferde geçtim çok şükür. Bu arada benim tavsiyem kampanya varken sıfır MT25 19500 mü öyle bir şey fiyatı.
    ABONE OLMAK İÇİN >>> youtube.com/channel/UC2pNC9t3HM5t01YezVcCwzw

Valeyellow46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CB 250 R yeni çıktı zaten onun fiyatı bütçeni aşar senin.

MT-25 ABS aynı şekil yeni üretime geçti.Fiyatı yüksek ucundan kurtarır.

2. el R25 veya Duke güzel olabilir.Kalan parayı ekipmana gömersin zaten masrafın bol olur.

Sıfır almanı tavsiye etmem. Kişiliğini yaşını bilmem ama kendine güveniyorsan az km yeni model yüksek cc bir şey alman. Ben cbr250r ile başladım 3 ay oldu şimdi cbr650f almak istiyorum. Önce motoru satmam lazım. Evladiyelik bir motor alöanı tavsiye ederim

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı MaryJane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4-5’e mt-07 verselerdi ben alırdım açıkçası.

Gardaşım ss diyorsan ayrı lakin ben duke’lere Güvenemiyorum. Bana kızacak ktm’ciler ama midem bulandı bir kaçından.

Mt-25 siyah ve sıfır alacaksan elini çabuk tut. Zira bulunmuyor. Ben benzin problemi çekmem diyorsan ve tecrübeli isen yamaha’ya yönel. Yok arkadaş sıkıntı diyorsan cıbır’a.

Dominar’da güzel seçenek. Titrer ama...

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Usta çeşitlilik artsın(yalnız bak tavsiye ettiğimden yazmıyorum, zaten motor işinde yeniyim ben, çeşitlilik artsın. Belki ilgini çeken olur );
    Sıfır için:
    Benelli BN 251, Cf Moto 250NK
    İkinci El:
    Benelli TNT 250(çift silindir olan bu, TNT 25'le karışmasın)

motorcrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cıbır
    Başlangıç motoru 250 cc ben ise gidip gelmek için 100 150 cc öneri istiyorum 250 nedir yahu

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı motorcrus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlangıç motoru 250 cc ben ise gidip gelmek için 100 150 cc öneri istiyorum 250 nedir yahu
    Gençlerin kanı kaynıyor. O gaz kolunu çevirdin mi adrenalin nasıl pompalanıyor biliyor musun?

Motosikleti
    Tracer700
    Bence japondan şaşma

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Kardeşim 2.el temiz Ns200 al.bir muddet kullan,daha sonra duruma gore bakarsin.

Hem butcenin tamamini motora yatirmaz,lastik,bakım,işletme giderlerini karşilarsin..
    Sigorta
    Yakit
    Kilit,aksesuar vb.

Motosikleti
    Hyosung gv250
    Al bi Hyosung gv250 keyfine bak kardeşim ne diye abs ye takılıyosun,kampana da duruyo merak etme :D

motorcrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cıbır
    Kolu bizde çevirmek istiyoruz ama ölümüne değil zevkine

8-9 bine ikinci el Pulsar ns 200 al. Şekli ve yerinde bu dediğim motorlar dan aşağı kalır gidişi de olmaz . Onla iyice piş vites atmayı , freni , viraj ı ,

Arta kalan paranı dolar yap

7-8 ay 5000 km kullandıktan sonra onu sat .

500 lük motor bak . Cbr 500r ikinci el . Cb500f daha güçlü olsun ister isen MT 07 ye de yönetebilirsiniz .

20 binlik motor yere düşünce için cız eder ama , 8-9 luk motor yere düşünce için cız etmez .
    lifegoeson13 bunu beğendi.

arkadaşlar tavsiyeler icin teşekkürler ben absli almayı düşünüyorum mt25 abssiz modeli 19.500 tl ben 2. el alıcam gene de bulunmuyor büyük ihtimal sizce ikinci el hangi motoru alıyım eğitim alacağım motoru almadan önce onunda söylüyim

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)