Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Başlangıç Motor Önerisi 250cc

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle tek atışlık. Lakin çift silindirli Yamaha serisi kesinlikle başlanacak motor değildir. Vebal almayın!!!

Çoğu aracı son süratte geçen şuursuz makinelerden bahsediyorsunuz. Ayrıca 2017'lerinde abs de yok. Kaldıki hem çok yakıyorlar hem de yeni başlayan adam viraja tahmin ettiğinden hızlı girerse sıkıntı yaratıyorlar. Ayrıca alt devirlerde de o kadar cansız ki bugün 2 vites düşürdüğümü biliyorum.

Git illa para bayılacağım ben diyorsan Honda CB250R al. 14000rpm çeviren alet, acemi için sıkıntı çıkarır!..
    Hocam zaten gidin mt-07 alın demedim. Onlada ölürsün 50cc mopad ile de ölürsün ölmek isteyince dedim. He kıçı boklu 200cc motorlardan daha güvenli tabi bu benim düşüncem.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250Nİ
    ABS'li diye özellikle belirtmiş arkadaş ama doğru düzgün okumadan öneri de bulunanlar var.☺ Gelelim tavsiyeye 250 cc demişsiniz ama tarz belirtmemişsiniz.( naked, racing, touring, enduro vs.) Bu durumda bütçeye de bakarak artan fiyat sıralamasına göre; 1. Benelli Bn251 2.Kawasaki Z250SL 3- Ktm Duke 250 derim. Zira sizin için daha ulaşılabilir makinalar.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı SlimeDont adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam zaten gidin mt-07 alın demedim. Onlada ölürsün 50cc mopad ile de ölürsün ölmek isteyince dedim. He kıçı boklu 200cc motorlardan daha güvenli tabi bu benim düşüncem.
    O kıçı boklu 200cc'ler dalgınlıkla gaz açınca kafa kaldırmıyorlar direk. Moped öldürmez demiyorum lakin kalkıp da şuursuz makineler ile başlanmaması gerekir die düşünüyorum. Ayrıca NC750 ile başlayanda gördüm HD Iron883 ile de.

Mobilet ile kalkıp gazlayan, yanlış yere bakan, baktığı yere istemsizce giden ve korkudan elinin altındaki gaz kolunu bırakmadan duvara girmişleri de gördü bu gözler.

Genede kıçı kırık 200cc ler hem başlangıç için hemde gelecek içinde yeterde artarlar. Kimse piste girmiyor. Son hız ve gösteriş merakı yüzünden motosiklet tehlikeli die bas bas bağırıyor herkes...
    MeRİchJane ve tommygun bunu beğendiler.

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kıçı boklu 200cc'ler dalgınlıkla gaz açınca kafa kaldırmıyorlar direk. Moped öldürmez demiyorum lakin kalkıp da şuursuz makineler ile başlanmaması gerekir die düşünüyorum. Ayrıca NC750 ile başlayanda gördüm HD Iron883 ile de.

Mobilet ile kalkıp gazlayan, yanlış yere bakan, baktığı yere istemsizce giden ve korkudan elinin altındaki gaz kolunu bırakmadan duvara girmişleri de gördü bu gözler.

Genede kıçı kırık 200cc ler hem başlangıç için hemde gelecek içinde yeterde artarlar. Kimse piste girmiyor. Son hız ve gösteriş merakı yüzünden motosiklet tehlikeli die bas bas bağırıyor herkes...
    Uzatma gereği duymuyorum fikrinize saygı duyuyorum. Fakat görüşüm bu konuda değişmedi. Ben de gencim , evet insanın 18-19 yaşında deli cesareti oluyor dediğiniz gibi şuan ise 20 yaşındayım sanırsam mantalitem biraz çabuk değişti. Şimdi verseler altıma SV 650A yada mt-07 pulsarla yaptıklarımın muhtemelen yarısını yapmam.Uslu uslu gider gelirim herhalde. Sokakların hız ve yarış pisti olmadığını ilk elden tecrübeyle öğrendiğimi de söyliyebilirim. Neyse genç arkadaşlar isteseler de mt-07 alıp süremezler zaten o yaşlarda , ehliyet yetmezliği denilen bir olay var sonuçta.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)