Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbf 150 için ayna önerisi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Arkadaşlar ufak tefek işlerde kullandığım cbf 150 motosikletimin aynalarından memnun değildim. Sonunda birtanesi otoparkta başka bir araç taradından vurularak çatlatılmış. 11 sahip gibi sitelerden baktım fakat çok fazla değişken fiyatlarda garip grup aynalar var. Aynı aynayı biri 25 liraya satarken ötekinin 50 liraya satması beni kıllandırıyor.

Bu konuda daha önceden ayna satın almış arkadaşların yardımına ihtiyacım var bir link veya model varsa söyleyebilirmisiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kim cbf 150 i mi kullansa orjinal aynaları aa ne kadar güzel göseriyor diyor.
    keza ben de farklı motor sürünce cbf in aynalarını özlüyorum.

şimdiye kadar gördüğüm en iyi ayna suzuki burgmaz 650 nin. gerçekten araba aynası gibi bişeydi

Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kim cbf 150 i mi kullansa orjinal aynaları aa ne kadar güzel göseriyor diyor.
    keza ben de farklı motor sürünce cbf in aynalarını özlüyorum.

şimdiye kadar gördüğüm en iyi ayna suzuki burgmaz 650 nin. gerçekten araba aynası gibi bişeydi
    İşte benim istediğim güzel düzgün bir ayna önerisi, zaten kırılanlarda orjinal değildi.

Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte benim istediğim güzel düzgün bir ayna önerisi, zaten kırılanlarda orjinal değildi.
    valla cbf in aynası gibi güzeline ben şahsen karşılaşmadım. kullanış açısından tai. yoksa şekil sıfır
    yinede forumdan güzel fikirler çıkabilir. ama bence yine orjinalini tak
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    valla cbf in aynası gibi güzeline ben şahsen karşılaşmadım. kullanış açısından tai. yoksa şekil sıfır
    yinede forumdan güzel fikirler çıkabilir. ama bence yine orjinalini tak
    Gönderimi okudunuz mu ? Tekrar belirtmek isterim benim sorunum orjinal veya farklı fiyat farklılıkları belliki orjinal diye satılan aynaların hepsi orjinal değil. Emin olduğunuz bir link veya kullandığınız bir link veya marka istiyorum. N11 de orjinal ayna 30 lirayada var 150 lirayada. Yorumlar çok kötü servise gitmeden sipariş verebileceğim bir parça linki

Arkadaşlar ufak tefek işlerde kullandığım cbf 150 motosikletimin aynalarından memnun değildim.
    Cbf in aynalarindan memnun olmadığını yazmışın, yani farkli ayna degil orjinalini almani tavsiye etmistim.
    Yanlis mi anlamisim?

Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Cbf in aynalarindan memnun olmadığını yazmışın, yani farkli ayna degil orjinalini almani tavsiye etmistim.
    Yanlis mi anlamisim?
    üzerindekiler orjinal olmadığı için memnun değildim :/ acaba bir link varmı bu ürün kesin orjinaldir veya bu ürün çok iyidir diyebileceğiniz ?

üzerindekiler orjinal olmadığı için memnun değildim :/ acaba bir link varmı bu ürün kesin orjinaldir veya bu ürün çok iyidir diyebileceğiniz ?
    Şimdi oldu ilk mesajında belirtmeyince ben orjinalinden memnun değilsin. o yüzden farklı ayna arıyorsun zanetmeştim..

bazı motor malzemesi satan siteler. yan sanayi veya orjinal diye yazıyor. veya n11 gibi sitelerden adama mesaj atarsın. orjinal mi yan sanayi mi diye. orjinal derse alırsın. ürün gelir ve yan sanayi ise koşulsuz iade edersin.

ücretsiz kargo seçeneği olsun ama
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Motosikleti
    Peugeot 103
    Suzuki GW250 inazuma aynası takan biri vardı daha iyi gösterdiğini söylüyordu

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Orjinal cbf 150 aynası metal. Çakması plastik.
    Benim orjinal aynalar motoru aldığımda kırılmıştı. Bu yüzden çakma aldım. Bir sene dayandım ama plastik olduğu için cbf aynasinin yuva yapısı gereği kırıldın sabit durmamaya başladı.
    Ybr aynası aldım çakma. Ve taş gibi olduğunu söyleyebilirim. Çok memnun kaldım.

Cbf aynası orjinali bile çok dayanıksız. Ybr aynasının çakması bile yapısı gereği çok stabil ve sağlamdı.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Ybr aynasını cbf150' de kullanırsanız, orjinalinden daha iyi görüş sağlayabilirsiniz

Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr aynasını cbf150' de kullanırsanız, orjinalinden daha iyi görüş sağlayabilirsiniz
    ybr aynası için orjinal link verebilirmisiniz ?

orjinal ybr aynasına adam sağ sol alınırsa 436 tl fiyat yazmış

https://urun.n11.com/yedek-parca/yamaha-ybr-125-orjinal-sag-ayna-3d9f62900200-P141057616

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:46 ----------

https://urun.n11.com/yedek-parca/motosiklet-ayna-10mm-sag-taraf-ters-ybr-tvs-honda-vb-P222317601

https://urun.n11.com/yedek-parca/yamaha-ybr-125-motosiklet-ayna-takimi-demir-baglantili-P119390233

bu iki ayna arasında kaldım. birisi daha uzun sanırım tavsiye edebilecek varmıdır ?

bazi orjinal olmayan aynalar belli bir hizdan sonra titresimden objeleri bulanik gösteriyor ayrica gözleri yoruyor.
    not olarak duseyim bunu buraya aklinda bulunsun

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Orjinal olmasa da olur. Ancak sn.Uzunyoladamı' nın da dediği gibi, orjinal olmayan aynaların coğunda ayna, çerçevesine doğrudan bağlandığı ve arada lastik kullanılmadığı için titreme yapacaktır. Bir aynaya 500Tl gibi bir rakkam vermeyin derim. Yan sanayileri uygundur. Mümkünse uzun kollusunu tercih edin. Biraz daha çirkinvari durur ama karşılığında sürüşte inanılmaz rahat ettirir.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Orjinal cbf150 aynası al. Ben yan sanayi aldım ucuz diye, alırken kalite farkını farkedemedim yola çıkınca aynanın cam kısmı çiftli gibi gostermeye basliyor cok kalitesizmis yan sanayisi . Markasi da RMG yaziyordu yanlis hatirlamiyorsam. Bosu bosuna para verdim, orjinal alcam nasipse.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:39 ----------

Git servisten fiyat al sacma bi fiyat vermezlerse yani mantikli bi fiyat verirlerse servisten al. Ya da yedek parcaci dukkani bulursan git “orjinalse kaliteliyse alcam” de “begenmezsem geri getiririm.” de öyle al.

Cbf aynalar yarısı gösteriyor yarısında kendimi görüyorum diğer ayna zaten işlev yok tavsiyesi olan varsa yazsın

Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 ABS
    Tvs apache aynası da efsane görüş alanı sunuyor. Onlara da bakabilirsiniz yan sanayileri 45-50 tl civarı

Motosikleti
    Honda CBF150
    Aynı sorundan bende muzdarip im sağ ayna camımın kırılmasından sonra bende ayna almak zorundayım. Orjinal cbf aynası mı alayım yoksa başka bi markanın aynasından mı alayım. Başka markanın aynasını öneriyorsanız. Ters diş düz diş uğraşmadan aldığım gibi başka bir işlem uygulamadan veya diş için aparat kullanmadan takabileceğim ayna tavsiyesi verirseniz sevinirim

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    uzun saplı ybr aynası güzel daha önce sıfır km cbf aldığım gün değiştirmiştim tavsiye ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)