Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2019 Motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI

2019 Kawasaki zx636 gelirmi gelirse fiyatı ne kadar olur alınabilecek bir motor düşünmüyo değilim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Gelir gelirde o tiple bence biraz zor satar.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    2018 sıfır versys 300'ün fiyatı ortalama 60 bin tl. Oradan hesap edin artık. Ben getirceklerini düşünmüyorum belki önden siparişle getiren bir iki bayi olur

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En iyi ihtimalle 120-130 bin ₺ olur bence. Gelirse tabi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben motosiklet piyasasını takip etmiyorum vay be nerelere geldik

Motosikleti
    Artık Yok...
    bencede 120 den aşağı olmaz..

Bana kalırsa ellerindeki şu anki stokları erittikden sonra .. 2019 da kolay kolay galeri ve showroomlara göstermelik beş on tane Vitrin amaçlı getirtselerde onlar dışında türkiyeye hiç bir marka seri stokluk yüksek hacim motor getirtmez elinde tutmaz depolarında bulundurmaz..sipariş alırlar, siparişleri biriktirip biriktirip müşteriyide bekletip ufak partiler halinde çekerler..

Normaldede en kralı yüksek hacimde 500c.c lik getirtirler getirtseler bana göre..yoğunluklada 250-300c.c arası gelir tahminim..

japonda zaten 400 gibi ara hacimler yok fazla.. ya 250-300 yada 500 den gidiyor.

ne parası olan adam şu sıra elini cebine atıpda 100 bin tl ye motor alır nede bir firma 100 bin liraya seri parti halinde 100 tane motor getirtir.. çok değil altı üstü 100 tane motor getirtse 10 trilyon para eder hadi kendine 9 trilyon 1 trilyonda kar etsin diyelim 9 trilyon az paramı.. Kim yatırır bu devirde o parayı ...

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Markalar Türkiye pazarında varoluşlarını (presence) korumak istiyorlarsa eğer, konsinye de çalışabilirler. Ama bunu beklemek iyimserlik olur; cürmümüz ne ki buna tenezzül etsinler?

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Gelir gelmesine de , çok talep olacağını zannetmiyorum.
    18- 19.000 Euro civarı bir satışı olabilir

wetehan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z900
    Yeni 636 ülkemize krt ve siyah olarak iki renk seçeneği ile gelecek. Usa fiyatları 18 model ile aynı, TR yeni yıl zammı olmaz ise 17.750-18€ civarı olacak fiyatı.
    Usa gray/blue rengi efsane gözüküyor, zx10 a daha çok yakışmış.

Valeyellow46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kawa ülkemize pek yönelmez artık satmıyor burada.

Ama bu modeli getirir sanırım göstermelik bile olsa bulundurur.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ..........

ne parası olan adam şu sıra elini cebine atıpda 100 bin tl ye motor alır nede bir firma 100 bin liraya seri parti halinde 100 tane motor getirtir.. çok değil altı üstü 100 tane motor getirtse 10 trilyon para eder hadi kendine 9 trilyon 1 trilyonda kar etsin diyelim 9 trilyon az paramı.. Kim yatırır bu devirde o parayı ...
    Hoca n'aptın be yav, trilyon mirilyon kaptırmışın gidiyon. Beri gel..

Reis kafası mı yapayım dedin.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoca n'aptın be yav, trilyon mirilyon kaptırmışın gidiyon. Beri gel..

Reis kafası mı yapayım dedin.
    ben az bile söyledim bak yukarda arkadaş 17-18 bin euro oda zam ötv farkı olmassa diyor ki olucak %90 ..

18 bin euro 117 bin tl ediyor ben 100 binden hesap ettim.. bu adamlar 10 tanemi motor çekicek koca türkiyeye bir parti çekseler dedim 100 tane çok değil ki 10 trilyon eder dedim .. kaldıki benim rakamlar en iyimser rakamlar..

onun dışında 3-5 tane getiriceklerse gene yukarda dediğime denk gelir.. aslında getirmiycekler demekdir showroom larda vitrin mankeni görsellik olarak müşteriye gösterme amaçlı vitrin için 3-5 tane getirticekler demektir..

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben az bile söyledim bak yukarda arkadaş 17-18 bin euro oda zam ötv farkı olmassa diyor ki olucak %90 ..

18 bin euro 117 bin tl ediyor ben 100 binden hesap ettim.. bu adamlar 10 tanemi motor çekicek koca türkiyeye bir parti çekseler dedim 100 tane çok değil ki 10 trilyon eder dedim .. kaldıki benim rakamlar en iyimser rakamlar..

onun dışında 3-5 tane getiriceklerse gene yukarda dediğime denk gelir.. aslında getirmiycekler demekdir showroom larda vitrin mankeni görsellik olarak müşteriye gösterme amaçlı vitrin için 3-5 tane getirticekler demektir..
    Yok hoca, hesabın doğrudur da trilyon falan deyince benim nöronlarda sigorta atmaya başlıyor, o yüzden dediydim.
    100 taneye 10 milyon desek.

Motosikleti
    Artık Yok...
    benim kafada para algılamasıda hala eski türkiyede .. ben bin tl ye hala milyar diyorum trilyona da milyon diyemiyorum.. bizim çevremizde hep öyle kimse yeni para birimi üstünden konuşmuyorki.. dergide gazete internette fiyatları okuyunca tamamda iş kendi aramızda konuşmaya geçince kurlar otomatik değişiyor bin tl milyar oluyor milyon trilyon..

mesela şu kask ne kadar siteye giriyoruz 500 tl diyor kardeşim 500 milyon ona değmez falan gibi yada motor ne kadar 30 bin tl diyor birader ama 30 milyarlık motor değil gibi gibi :D ) işin ilginç yanı hadi biz eski kafalıyız diyicemde yeni nesilde böyle konuşuyor..

daha geçen gün bu iphoneların muhabbeti açıldı bizim bacak kadar yiğene sordum o çok kovalıyor nekadar fiyatları diye en pahalısı 17 milyar abi çok para dedi :D :D
    emremm bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Dolar kuru önemli fiyatını bilemeyiz bence bu dönemde

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    bunu sorduğuna göre ya mağarada yaşıyorsun yada zaten fiyat konusu seni ilgilendirmiyor.ninja 400 65 bin olduğuna göre sen hesapla artık ha bu arada tasarım olarak rezalet olmuş ufak hacim motorlara benziyor aile arası evlilik den doğmuş gibi.

ashes35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R --> CBR 650F
    Alıntı Valeyellow46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawa ülkemize pek yönelmez artık satmıyor burada.

Ama bu modeli getirir sanırım göstermelik bile olsa bulundurur.
    Teknik olarak Kawasaki bizim ülkemize hiç yönelmedi. Z-Moto kendisi insiyatif kullanarak Avrupa’dan ithal edip bize satıyor. Özetle Kawasaki’nin gelip gelmeyeceği tek bir adamın keyfi ile belirleniyor. Bir ekip düşünmeyin derim.

Motosikleti
    MT-07
    Walla suzuki’de saçmalıyor. SV650a için gittim. 2018 modeli hiç gelmedi. 2019’da gelmez. Peşin alırsak ne olur diyorum? Liste fiyatını açıp kuruş inmem diyor. Hadi size kolay gele dedim ve çıktım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)