Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

ölümüne sürmek..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence sen o motorları kullanarak kendını ımha etmısın coktan :D moruq gecen yokus asagı 120 gordum dıye sevındıgın gunlerı hatırla kedı misali
    Senin gibiler fiziksel olarak hasar almadıkça akıllanmaz, sana ne desek boş. Emin ol çok kıskandım çatlıyorum şuan benim neden büyük motorum yok diye. Ne adamlar var ya. Evet CBF sahibiyim ama Youtube'da 10 tane 15 yaşında veletten övgü alayım diye mal mal hareketler yapmıyorum, eğer sen yapıyorsan sende motordan başka eksik çok şey var demektir.
    bursalıali ve Greenut bunu beğendiler.
    Weak are prey

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

cahillik sonradan görmelik ve eğitimsizlik. videonun özeti bu üç kelime.

bana hiç kimse bu video ile ilgili mantıklı bir açıklama yapamaz. Altındaki makine istediği kadar güçlü hızlı olsun. Biraz zeka kırıntısı içeren bir adam şu hareketleri yapmaz. Boş yol vardır görüşün açıktır altındaki makinenin limitlerini denersin eyvallah.

Aslında söylenecek çok söz de yok. Yukarıda "150 cc kullananlar kedi ciğer misali" gibi yorum yapan bu tiplerin yancı tipleri var ya, ne babayiğitler 1000lik 1200lük makineler ile diğer tarafta yolculuklarını sonlandırdı.

Adettendir benim de dileğim, kimseye zarar vermeden doğal seleksiyonu yerine getirmeleri bu arkadaşların.
    BatuhanK bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    İşte böyle cesaretli sürüyorlar, eds’den kaçan lavuklar bize vuruyorlar. Demekki cc farkı yüzünden. Cc büyüdükçe nazar faktörü ile spell deflection ( büyü yansıtma ) kaşıyormuş motorcu kardeşler. Ben max 80 ile 10-20m arası bişeyler uçtum galiba. Merak ediyorum bu arkadaşlar rekorumu kırabilecekler mi?
    bursalıali bunu beğendi.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı coderadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cahillik sonradan görmelik ve eğitimsizlik. videonun özeti bu üç kelime.

bana hiç kimse bu video ile ilgili mantıklı bir açıklama yapamaz. Altındaki makine istediği kadar güçlü hızlı olsun. Biraz zeka kırıntısı içeren bir adam şu hareketleri yapmaz. Boş yol vardır görüşün açıktır altındaki makinenin limitlerini denersin eyvallah.

Aslında söylenecek çok söz de yok. Yukarıda "150 cc kullananlar kedi ciğer misali" gibi yorum yapan bu tiplerin yancı tipleri var ya, ne babayiğitler 1000lik 1200lük makineler ile diğer tarafta yolculuklarını sonlandırdı.

Adettendir benim de dileğim, kimseye zarar vermeden doğal seleksiyonu yerine getirmeleri bu arkadaşların.
    yancı tipler demiş boş adamsın ve şu hayatta bi yere gelemeden sadece laflarla hayatını cürüten tiplerden olduguna eminim :D
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Tam biseyler diyecektim, baktim düşük cc kullaniyomuşum, ilerde inşallah.
    bursalıali bunu beğendi.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    O gün trafik tıkandığında yanımdan geçerken içimden "nüfus seceresini şeyttiğimin g.t lalesi" diye küfür ettiğim potansiyel katil buymuş demekki.

Umarım bu ve bunun gibiler, aradıkları belayı tez zamanda bulurlar.
    (Beddua değildir. Kendileri için iyi dilek içerir)
    Angrypower bunu beğendi.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Geçen gün benim de bir işim vardı. Çok da acil değildi ama genelde tabakaneye bok yetiştiriyormuş gibi kullanıyorum. O gün biraz daha abarttım. Şerit arasında akan trafiğin 1.5 katı yerine göre 2 katı falan hızlı gidiyorum, maksimum 50-60. Eve vardım, ulan iyi dedim şanslıymışım. Arada bir kafayı kırınca kaçınılmaz oluyor ama bu videodaki fazla riskli.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tam trafiğe çıkarken beynini yanına almayı unutmuş veya daha kötüsü beyni yokmuş diyecektim ki düşük cc kuralından elendim ben. İleride yüksek cc alırsam uğrarım tekrar.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı coderadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşt!
    Çok güldüm buna. Cidden doğru tepkiyi vermiş ahaha

ozomoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200-Daelim Daystar250-Dominar
    Hangi kafayla böyle sürerdim diye düşünüyorum da , sanırım etrafımda değer verdiğim kimse olmadığında ya da hiçbir şekilde kimseden değer görmediğim zaman olurdu diyorum ama peki başka bir araçta benim yüzümden maddi manevi zarar görecek alakasız kişiler ? Sanırım anne-babama ve diğer tüm sevdiklerime yaptığım en büyük ihanet olurdu 10-18 yaş aralığındaki çocuklardan beğeni almak için böyle sürmek...

Umarım forumda dolaşan bu arkadaşımız bu tip gereksiz risklerden vazgeçer ve onu izleyen bu 10-18 yaşındaki çocukları da özendirmeyip,bilinçsizce hayatlarına olumsuz yönde dokunmaz...

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Emniyet helikopterle adam kovalayacağına 10 tane adamı instagramın başına koysa günde milyarlarca ceza yazarlar. O makas atan özendiren milyonlarca takipçisi olan otomobil sayfalarını takibe alıp kural ihlali yapan insanları çok rahat tespit edebilirler. Tabi bunlar düşünülüyomudur yoksa düşünebilecek birileri yokmudur orasını bilmiyorum. Ama helikopterle motosiklet sürücüne ceza kesen üstün zekalı haberi benim için uzun bir süre efsane olarak kalacak.

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Cahil Cesareti. Başkada hiç bişey değil.. düşük cc kulananlar falan filan demiş.. he kıskanıyorum yavrum o yüzden hasetimden cahilce diyorum... zaten batı da bizi kıskanıyor... Cahil her yerde cahil... Şöyle bitirmek istiyorum sözlerimi

"CAHİLLERLE TARTIŞMAYA GİRMEYİN, ZİRA BEN HİÇ YENEMEDİM..."(İmam-i Gazali)
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1) Kimisi az çok yontuluyor da bu ego duvarı ile kendini örmüş keresteler, kereste gelip kereste gidiyorlar. Façan yansın karşiim büyüksün, karizmasın. Bu alemde teksin, kralsın

2) İçinin boşluğunu aldığı motosikletin hacmiyle dolduran tipler tanıdım, burada da var. Eziksiniz olum
    Angrypower ve SlimShady1 bunu beğendiler.

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    ya çok şey yapmayın zaten yakında rahmetli olacak.

Cesaret arttıkça aptallığa döner. Cesaret tavan yapmış.

Motosikleti
    MT 25
    Bkz: Ölüme sürmek.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)