Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Gemi ZİNCİRİ NERDEN BULURUZ???

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hero Dash Vx
    Bursa da oturuyorum ama küçük bir ilçede Sanayi var burda oto traktör için burda bulabilir mi yim? Yoksa Normal nalburcuya mı gitsem, zincir kilitler çok pahalı alternatif olarak bu yöntemi seçtim Marelli nin alarmlı asma kilidini de alıp zincir ile elktrik direğine baglicaktim yine aynı fiyata geliyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LiseliMotorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SPORT
    bende gemi zinciri kullanıyorum metresini 80tl den almıştım 1.5 metre birde masterlock kilit aldım onada makas fln işlemiyor üstüne bide eşofmandan kaplama yaptm oh miss :D

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı LiseliMotorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende gemi zinciri kullanıyorum metresini 80tl den almıştım 1.5 metre birde masterlock kilit aldım onada makas fln işlemiyor üstüne bide eşofmandan kaplama yaptm oh miss :D
    kilitin modeli veya resmi varmı bende alacagım zinciri be kiliti

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam izmir'de sanayi sitesinde hırdavatçılarda rahatlıkla bulunuyor. makasla zaten kesilmiyor. satıcısı taş motoru ile 15 dk uğraşarak kesebildi. kilit için çok pahalı olmayan kale marka bilyalı göbek olarak tabir edilen kayar milli kilit aldım.

kayar milli olmasından dolayı zincir kilitlendiğinde makas girecek yer yok ve mil kendi ekseni etrafında serbestçe dönebildiği için taş motoru ile kesilemiyor mil dönmeye başlıyor. bilyalı denen yani yatay anahtarlı barel ise pimlerin yuvaları çok küçük olduğu için locksmtih tooları ile çalışacak yer yok açması ciddi vakit alıyor. sıradan asma kilitleri ise 30-40 saniyede açabiliyorum. ben açıyorsam hırsız 10 sn de açar.
    aldığınız kilidin modeli/fotoğrafı var mıdır ?
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    İzmir Aliağa gemi söküm tesislerinden almıştım ben. Hatta almaya gidince şöyle bir dolaştım. Aklınıza gelecek her türlü malzemenin çıkması vardı. Fiyatı çok uygundu. Bir baklasını kesmek için bir spiral taş eskitti satan kişi. İstanbul'da bu tip yerler vardır mutlaka. sıfırını almaktansa fiyat olarak çok daha ucuz olana yönelmek lazım.

Motosikleti
    Hero Dash Vx
    Arkadaşlar Armor marka kilit var zincir italyan üretimi çelik youtub da videosu var 12mm olanı 189 tl u kilit yok sadece zincir zinciri alıyoruz asma kilit olarak master lock alarmlı asma kilit alıyoruz hem zincir olayını hem de alarm olayını çözüyoruz.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.n11.com/arama?q=grade+80+zincir

Ben izmirde sanayide bulmuştum. ama n11 de de satılıyor. (fiyatlar baya artmış yalnız)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)