Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

20 Bine ne alınır ?

Motovento
    REKLAM ALANI

nc700 x veya s al. bu ekonomik durumda az yakan çok kaçan masrafı diğerlerine nazaran daha düşük.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YZFR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 200 Abs
    Alıntı Umut_1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam çok teşekkür ederim bilgiler için. Aynı dönemden bende geçiyorum şu an Ehliyet alıyorum ve bütçe olarak 25-27 aralığındayım. Aklıma yatan 2017 abs li 24.000 tl olan. Aradaki 3.000 tl ile de söylediğiniz ekipman ve diğer masrafları hallederim diye düşünüyorum.

Bu konu dışında r25 ten memnun musunuz? Tip olarak benim de çok hoşuma gidiyor ama 2018 abs mt25 25.000 tl ye aklıma gelmiyor değil. İki motor arasında seçim yapacağım ama ağırlık r25 te. Bu hafta sonu gidip göreceğim ikisini de. Karasızlık çok kötü bir şey Hiç inceleme ya da kullanma şansınız oldu mu mt25 i? Çok soru sordum kusura bakmayın.
    İşte olay dönüyor dolaşıyor cepteki paraya bakıyor Benim size tavsiyem motosikletten önce alacağınız ekipmanlar kaç para tutacak bunun bir hesaplamasını yapın. Ona göre alacağınız motor ve ekipman arasında bir denge kurmaya çalışın. 2017 2018 mevzusuna ona göre karar verirsiniz.

Ben r25 ten memnunum zaten youtube da istemediğiniz kadar incelemesi mevcut. İkisi de aynı motor. R25, MT25 in karenajlı hali denilebilir. MT25 yamahanın eğitiminde kullandım. MT25 te düşünülebilir hatta ben bayiye giderken r25 alacağım kafasıyla gitmedim. İkisine de baktım r25 görünüşü daha çok hoşuma gitti onu aldım. Her ne kadar MT25 ten daha korkutucu görünse de gözümde r25 parasını ödedim çıktım . Hızlanma vs olsun yine youtube sizi baya fikir sahibi yapar gidişleri hemen hemen aynı. Olay tamamen sizin tercihinize kalıyor. Rahatlık olarak MT25 naked olduğu için biraz daha rahattır ama r25 te sınıfına göre rahattır. Bunun haricinde mt25 te rüzgar rahatsız edebilir yüksek hızlarda. Mt25 manevraları r25 e göre daha rahattır vs vs. Yani bana kalırsa hangisi daha çok hoşunuza giderse onu alın. Youtube da bol bol inceleme videosu izleyin karar verin derim.

Motosikleti
    CBR650R 2020
    Alıntı YZFR25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte olay dönüyor dolaşıyor cepteki paraya bakıyor Benim size tavsiyem motosikletten önce alacağınız ekipmanlar kaç para tutacak bunun bir hesaplamasını yapın. Ona göre alacağınız motor ve ekipman arasında bir denge kurmaya çalışın. 2017 2018 mevzusuna ona göre karar verirsiniz.

Ben r25 ten memnunum zaten youtube da istemediğiniz kadar incelemesi mevcut. İkisi de aynı motor. R25, MT25 in karenajlı hali denilebilir. MT25 yamahanın eğitiminde kullandım. MT25 te düşünülebilir hatta ben bayiye giderken r25 alacağım kafasıyla gitmedim. İkisine de baktım r25 görünüşü daha çok hoşuma gitti onu aldım. Her ne kadar MT25 ten daha korkutucu görünse de gözümde r25 parasını ödedim çıktım . Hızlanma vs olsun yine youtube sizi baya fikir sahibi yapar gidişleri hemen hemen aynı. Olay tamamen sizin tercihinize kalıyor. Rahatlık olarak MT25 naked olduğu için biraz daha rahattır ama r25 te sınıfına göre rahattır. Bunun haricinde mt25 te rüzgar rahatsız edebilir yüksek hızlarda. Mt25 manevraları r25 e göre daha rahattır vs vs. Yani bana kalırsa hangisi daha çok hoşunuza giderse onu alın. Youtube da bol bol inceleme videosu izleyin karar verin derim.
    Çok çok sağolun. Dediğiniz gibi 15 gündür video izlemekten gözlerim döndü. İncelemelerde genelde r25 in sınıfının en iyisi olduğu ama bu paraları haketmediğini söylüyorlar. Memleket şartları bu hale getirdi fiyatları. Düşmesini de bekleyemeceğim artık. Yüksek ihtimal bende r 25 alıp çıkacağım. İlginize tekrar teşekkür ederim. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

YZFR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 200 Abs
    Alıntı Umut_1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok çok sağolun. Dediğiniz gibi 15 gündür video izlemekten gözlerim döndü. İncelemelerde genelde r25 in sınıfının en iyisi olduğu ama bu paraları haketmediğini söylüyorlar. Memleket şartları bu hale getirdi fiyatları. Düşmesini de bekleyemeceğim artık. Yüksek ihtimal bende r 25 alıp çıkacağım. İlginize tekrar teşekkür ederim. Kazasız belasız sürüşler dilerim.
    O parasını hak etmiyor diyenlere aldırış etmeyin. Öyle bir anlatıyorlar ki memlekette sanki her şeyin fiyatı sabit, sadece R25in fiyatı artmış. İzlediğiniz incelemelerde fiyat kısımlarına hiç takılmayın. Ben 2016 Ağustos ayında Opel Astra Dizel Dynamic paket satın aldım 86 bin TL ödedim. Şu an aynı arabanın 190.650 TL liste fiyatı var. R25 25.000 TL yi hak etmiyor olabilir, 15.000 liralık motor olabilir ama bu satın alacağınız her şey için geçerli. 25.000 liraya R25 almayıp ne alacaksınız? Sıfır için konuşuyorum. Kırık dökük daha yüksek cc li bir şey alırsınız ama keyifle binebilir misiniz ya da servisten çıkabilir misiniz meçhul. Ben açıkçası fiyat konuşulmasını çok saçma buluyorum incelemelerde. Önemli olan satın alacağınız şeyin özelliklerini öğrenmektir. Bir ürüne bir paranın verilip verilmeyeceği o ürünü alacak olan kişiye kalmıştır. Önemli olan tek şey beklenti. Yoksa 25.000 liraya 10 yaşında 2 kat 3 hat daha hızlı giden bir motosiklete de binilebilir Size de şimdiden hayırlı olsun.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    125 cc'den 600 cc'ye 700 cc'ye geçiş...

150 cc'lik hava soğutmalı motordan 250 cc'liğe yeni geçtim; 4 yıl ve 12 bin km'den sonra...

250 cc bambaşka bir dünya 150 cc'den sonra...

Kademe kademe ilerlemekte fayda var...
    YZFR25 bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Daha beklersen bir süre sonra bu sorunun cevabına az daha köy YBR al demek zorunda kalacagiz
    YZFR25 bunu beğendi.

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yusuf yanlış anlama dostum ama seni acemi bir arkadaş diye hatırlıyorum ben sanki forundan, yanılıyorsam düzelt beni.

Mt-07 ve fazer şaka yapılacak aletler değil çünkü.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:46 ----------

Son yorumunda yeni gördüm tecrübeni dostum.
    Bana kalırsa bulaşma derim yine de bildiğini okuyacaksın her halukarda tabi.
    250cc eli yüzü düzgün birşey bak.
    Mt-7, fazer, tracer gibi torklu makinaların hatasını toprak örter.
    İyi düşün taşın dostum.
    Tecrübem var abim düşündüğün için teşekürler.
    250cc ler de benim beklediğim güç yok özelikle,şu 07 nin 1. 2. Vitesdeki tekere gelmesi felan başka birşey. Bu arada ben kararımı verdim önümüzdeki ay 07 için anlaşacam sanırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:13 ----------

Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boy yetiyorsa peşin paraya KTM 640 Adventure al. Gücü ve Torku gör.
    Sanmıyorum abi 168 hadi spor ayakabı ile 1.70 anca çıkar benden
    Xmax 250 bile asfalta bile hafif eyim varsa yetişemiyorum.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Hocam şuan kampanya ile sıfır 2017 R25 leri 21.500 den veriyorlar kaçırmayın derim ben aldım bir tane

Alıntı yusufkalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tecrübem var abim düşündüğün için teşekürler.
    250cc ler de benim beklediğim güç yok özelikle,şu 07 nin 1. 2. Vitesdeki tekere gelmesi felan başka birşey. Bu arada ben kararımı verdim önümüzdeki ay 07 için anlaşacam sanırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:13 ----------

Sanmıyorum abi 168 hadi spor ayakabı ile 1.70 anca çıkar benden
    Xmax 250 bile asfalta bile hafif eyim varsa yetişemiyorum.
    Yusuf yapma be kardeşim. Dinle yukarıdaki adamın sözünü. Ne babayiğitler mt07 kurbanı oldu. r25 falan neden bakmıyorsun o da kendi sınıfında en güçlüsü? tamam o mt07 nin torku gücü gazı açtığında şak diye tekere gelmesi hairka adrenalin veren şeyler ama, aldığın riske değer mi babam ? ben olsam yapmam. al bi mt 25 yada r25 inan aynı keyifle sürersin. bir başlık da kendin için açtırma be kardeşim..

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük makinayı aldın
    binebiliyor musunki düzgün ?

kağıthanede oturuyormuşsun bende oralardayım
    en basit örneği kanyonun altından merkeze çıkacam desen bazı saatlerde trafikten motosikletle bile gidemiyorsun
    onu geçtim dereyolunda vadi istikametinde gidiş dönüş yolu mayın tarlası gibi çukurlarla dolu daha geçen burgman 400'ün ön lastiğini yardım ön teker bilyalarım ve furş takımı gitti beraberinde. yolu böyle yapan belediyeninde mühendisinde bipliyorum her seferinde.

kısacası büyük motor aldın binecek yol var mı ? yok
    hepsini geçtim asfalt kalitesi bile boktan 0 dökülen asfaltta bile 600f'im asfalta çizebiliyor eskiden mümkün değildi bu lastik soğukken bile neredeyse

lastik fiyatları eskisine göre 3 katına fırlamış durumda neredeyse

birde hırsızlık olayları eskiden sezon vakti olurdu şimdi 7/24 motoru çalınan çalınana böyle boktan bir memlekette yaşıyorken ben olsam almazdım diyorum.
    bende maslakdayım ortabayır ,çeliktepe derenin orası ,cendere kısmı iş ve alışveriş için çok gittiğim yerler dik yokuşu çok olan ve motorun bile dik yokuşta durkalka kaldığı yerler geçecek gram yer olmaz olanı araba doldurur yolların durumu anlatmışsın orda benimde x10 nun lastik iki kez patladı bir kezde yarım düşdüm öyle denk geldiki mezar kazmışlar herhalde yolun ortasına ama gömmeyi unutmuşlar çukuru gördüm kaçıcakdım arkamdaki araç minnacık alana makas yapıp doldurunca içine girdim Allah dan çok düşük hızda girdim hafif yan yattım yandaki arabalar durdu kaldırdım çıkardım ordan devam ettim ..

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alıntı coderadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yusuf yapma be kardeşim. Dinle yukarıdaki adamın sözünü. Ne babayiğitler mt07 kurbanı oldu. r25 falan neden bakmıyorsun o da kendi sınıfında en güçlüsü? tamam o mt07 nin torku gücü gazı açtığında şak diye tekere gelmesi hairka adrenalin veren şeyler ama, aldığın riske değer mi babam ? ben olsam yapmam. al bi mt 25 yada r25 inan aynı keyifle sürersin. bir başlık da kendin için açtırma be kardeşim..
    An itibari ile 1 TL zarardayım dolar kuru yüzünden.Sanırım Mt-25 alıcam yani onu eskitene kadar bende biraz daha bilgilenmiş tecrübe edinmiş olurum sanırım.
    Herkese yorumları için teşekürler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı yusufkalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba abiler,3 aydır motorsuzluktan kafayı yiycem artık.20.000 e kadar bir motor bakıyorum 10 peşin üstü senet şekilde.
    Aklımda 2 motor var biri fazer600 diğeri Mt-07.Mt biraz riskli geliyor gözüme.
    Birde 10 bine dolar alıp yıl sonu 2 ye katlar mıyım acaba ? Bu da kafama takıldı ufak bir soru.
    10 bine dolar alırsan dolar 2 katına çıksa bile sen 2 kat para kazanmasın.Çünkü dolar para kazanmak için değil paranın değerini korumak içindir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)