Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

ölüme çok yakın...emre600rr

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cıks
    ben videoyu yeni gördüm, izlenme sayısını zorlayalım derken ölüme çok yaklaşmış bir youtuber mı denir ne denir bilmiyorum ama iyi bir deneyim olmadığı kesin :(

bu ilk gördüğüm link

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Başlığı görünce siteden birisi sandım :/
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

alasehirli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA AR-125/43
    Yerde bir parça sürükleniyor anlamadım ne olduğunu

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı alasehirli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yerde bir parça sürükleniyor anlamadım ne olduğunu
    sele fırlamış.
    bu arada araca kilitlenmiş gibi geldi bana, o yüzden öyle olmuş sanki,
    bi de önünü görmeden gaz açıyor gibi.
    https://bit.ly/30jiOxE

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lambo tam bir ateş parçası 😮

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    genco resmen alev almış 💥

tokhanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam orayı düzlük sandı öyle girdi viraja hatası yok mu var ama helal olsun düşmedi.
    metthe85 bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aga ne biçim başlık bu ya.

bişi oldu sandım.

Bu apaciler milletin hayatini tehlikeye atmis gitsinler piste yarissinlar bakalim dereceye girecekler mi?

Yakında geberip gider, onun da başlığını görürüz.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    rus ruleti gibi bisey bu sevenlerine yazik olacak

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olmak istemediği çizgideymiş.Toparlayamasaydı kendi kesin ölürdede,araç sahibinide öldürürdü orası kesin.175km de aracın yanında.Akıllara zarar.ALLAH yardım etmiş.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu arkadaşın videoların çok kez denk geldim fakat bu arkadaşın piste girip o tüm stresini heyecanını enerjisini hız tutkusunu pistte atması gerekli diye düşünüyorum
    zaten piste giderse bu kadar agresif kullanma taraftarı olmaz gibime geliyor
    ha piste girmiştir belki bilemem ama tahminde bulundum saygılar.
    YZFR25 bunu beğendi.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Video hakkında bir yorum yapmak istiyorum sadece başındaki yalpalamayı görüp kapadım videoyu. Tüm forumdaki arkadaşlara tavsiye niteliğinde olabilir. Motosiklet ekipmanları belli öngörümler düşünülerek hesaplanarak tasarlanıyor. Arkadaşın üzerindeki ekipmanlar sokak şartlarında sürtünme harici sert bir cisme çarptığında ( kaldırım , sert büyük bir taş , refüj , sert ağaç dalları ) hiç bir koruma sağlamayacaktır. Bazen izliyoruz ya hani birşeye çarpıp gövdesi çok parçaya ayrılıyor işte tam bu şekilde sürüşün sonuçladırıdır bunlar.

Unutmamak gerekir milyarlık racing ve spor motosiklet ekipmanları sadece pist gibi belli zemin özelliklerinde ve yumuşak bariyerlerde koruma sağlar.

Burada sürüş bilgisine konumlanmasına motoruna veya hızına yorum yapmaya gerek yok. En iyi motor kullanan veya en acemi motor kullanan kullandıkları düzensiz refüj ve ortam şartlarına bakılırsa her ikisininde sanstan başka bir yardımcısı yok. Hani diyoruz ya hep allah korusun. Bu videoyu izlerken bunu söyleyemiyorum.

Motosikletin belli bir gücü var zaten düşünemeyen bir maymuna bile verseniz videodakine yakın bir sürüş sağlıyacaktır. Bizi diğer canlılardan ayıran en önemli özellik düşünebilmek ve beynimize düşünmesi için gerekli zamanı vermek. Güzel motosiklet sürüşü hızla arabaların altından geçmeyle olmuyor maalesef .. Benimde 40 yıla yakın sürüş tecrübelerimde çok güzel sürdüğünü düşündüğüm arkadaşlarım vardı şimdi çoğu vefat etti çoğuda yatakta.. Güzel sürüş uzun yıllar ilk günkü gibi sürebilmektir bunu unutmayın. Hergün daha hızlı ve daha teknik sürmeye çalışmanın sonu bu dünyada gelmiyor...

Forumdaki genç arkadaşları düşünerek böylesine pis ve bilinçsiz şeyleri forum ortamında paylaşmak çok doğru değil. Herşeyden önce eğitim şart.
    MT00, Rakaful, mombohunter ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Bu videoyu attığı gün bu adamdan bahsediyorduk. Bana bu arkadaşın videosunu gösteren çocuk bu 600RR'ı en iyi kullanan kişilerden olduğunu ve sanırım daha güçlü motosikletleri geride bıraktığını falan bahsetti. Galiba motoru da oynanmış olabilirmiş.Velhasıl eve gittim videosunu gördüm ilk başta anlayamadım hangi parçanın fırladığını daha sonra fotolarda gördüğüm üzere çok büyük tehlike atlatmış. İnşAllah daha kontrollü sürüşler yapmaya özen gösterir. Gerçi kontrollü demişken sabah işe gelirken bir anne ve çocuğu yolun sol tarafından sırtı dönük giderken bende sağ taraf kaldırıma yakın tarafa geçtim çocuktur nolur nolmaz yola atlar diye. Fakat anneyi hesaba katamadım. Motor sesini duyar duymaz çocuğunu tutup kaldırıma doğru koşmaya başladı. Belki kadın tek olsa solundan sağından geçerdim bi şekilde de çocuğu riske atamadım asıldım frene. Neyse ki ne anneye nede yavrucağa bişey olmadı olan bizim yakışıklıya oldu ve ilk siftahı yaptık malesef :\ Ne kadar kontrollü gitsek de bazen olacağı varsa oluyor. Ama bunlar ufak tefek kazalar bunlardan kurtulabiliriz belki fakat yüksek hızda telafisi olmayabiliyor. Herkese kazasız belasız sürüşler inşAllah.

YZFR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 200 Abs
    Videolarını ara sıra bende izliyorum. Yurt dışından da izleyicisi kitlesi var. Güzel kullanıyor ancak aşırı gazlıyor. Tadında bırakması lazım.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Ben şimdiden yakınlarına başsağlığı dileyeyim. Motosiklet kazasında ölmesi sadece zaman meselesi. Bu site üyelerinden bu şekilde kullanıp da hayatta kalan daha görmedim. yazık.
    Kızıl pars bunu beğendi.

HayabusaJR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman UH200 (HayabusaJR)
    Bu arkadaşın en önemli özelliği videolarında genelde "Ben sadece risk alınabilecek yerlerde risk alıyorum, kendime güvenmeyeceğim yerde basmıyorum" demesi; sanki herşeyi önceden bilmek, önlemek meziyeti varmışçasına. Hayatta kaldığına sevindim, biraz akıllanır umarım. Masum Clio sürücüsüne ise çenesine 170 km/s süratle giden motosiklet saplanmadığı için daha çok sevindim.

Wing750 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000L Africa Twin
    Sonra 'Otomobildekiler bize küfür ediyor'

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    3.48'de daha çok yatırmak için kontra vermek yerine gidonu 3 tekerli bisiklet kullanır gibi saat yönünde çevirdiğini gören bir ben miyim?

Kontra bilmiyor bu denebilir mi?

Sonrasındaki yalpamalanın sebebi de bu olabilir...

Beyaz çizginin ne olduğunu da bilmiyor... Düz beyaz çizgi sollama yasağı demek olup, virajın geleni uzak mesafeden göremeyecek kadar dar olduğunu belirtir... Önü kapalı viraj, sollamaya çıkıyor lamboyu...

Ne yolu okumasını biliyor, ne de kontra yapmayı, görebildiğim kadarıyla...

Başkasının canını da riske atması ise zaten tüy dikiyor...
    yürekçe bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)