Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Branda vs. Rüzgar

Motovento
    REKLAM ALANI
    The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    ona göre kes, biç, şekil ver.

her şeyi devletten bekleme.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ei de dövled bize bahmiiiiyii

Malatya CBR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ 6 Naked (2015)
    motorun mu var derdin var vallaha ya
    benim branda da rüzgarda ucuyor aşağıdaki bağlantı yerlerinden bağlıyorum zahmetli iş

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    brandayı ön-arka mesafeli olarak genelinden bağlıyorum.En sağlıklı olan yöntemi bu,asla brandalar uçma yapmaz.

eğer eğimli yerdeyseniz ve rüzgar yukarı çaprazdan vuruyorsa her türlü alttan girip şişiriyor :D

selimonurr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Konusu açılmışken ben de branda ile alakalı sorumu sormak istiyorum. Motoru koyduğum yerin üzeri ve yanları tamamen kapalı. Yani kapısı olmayan düz ayak bir garaj diye düşünün. O sebepten rüzgar yağmur vs. problemim yok fakat mahallemiz tam bir kedi cenneti. Gidonu çizer, seleyi parçalar gibi uyarılarda bulunanlar oldu. Sırf bundan dolayı branda alacağım. Egsoz kısmından brandayı kesersem kediler oradan brandanın içine hücum edebilir diye düşünüyorum. Tam bir çıkmaza girdik yani var mıdır bu konuda bir fikri olan?

Alıntı selimonurr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konusu açılmışken ben de branda ile alakalı sorumu sormak istiyorum. Motoru koyduğum yerin üzeri ve yanları tamamen kapalı. Yani kapısı olmayan düz ayak bir garaj diye düşünün. O sebepten rüzgar yağmur vs. problemim yok fakat mahallemiz tam bir kedi cenneti. Gidonu çizer, seleyi parçalar gibi uyarılarda bulunanlar oldu. Sırf bundan dolayı branda alacağım. Egsoz kısmından brandayı kesersem kediler oradan brandanın içine hücum edebilir diye düşünüyorum. Tam bir çıkmaza girdik yani var mıdır bu konuda bir fikri olan?

motoru garaja koydugumda eski plaj havlunuzu sele ve üst kısma gelecek sekilde uzunlamasına örtüyordum, eski kücük bir havluyu da gösterge paneline örtüyordum.

söyle düşünün, eğer kedi girecek bir yer bulrusa brandanın altında cırpınıp daha cok yeri mahveder :D
    selimonurr bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı selimonurr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kediler brandalı motora bayılıyor. İllaki bir yerinden giriyorlar. Branda yokken pek fazla işemiyorlardı. Branda kullanmaya başlayınca işemedik yer bırakmadılar. İki haftadır motorun yanına inmiyordum dün inip bir bakayım dedim midem bulandı yıkamacıya gidene kadar 5 km yol yapacağım. Motor ısındıktan sonra gelen kokuya aşinayım yinede dayanılacak gibi değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:56 ----------

Konuda işe yaradığı söyleniyor.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...y-automat.html

selimonurr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kediler brandalı motora bayılıyor. İllaki bir yerinden giriyorlar. Branda yokken pek fazla işemiyorlardı. Branda kullanmaya başlayınca işemedik yer bırakmadılar. İki haftadır motorun yanına inmiyordum dün inip bir bakayım dedim midem bulandı yıkamacıya gidene kadar 5 km yol yapacağım. Motor ısındıktan sonra gelen kokuya aşinayım yinede dayanılacak gibi değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:56 ----------

Konuda işe yaradığı söyleniyor.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...y-automat.html

Ahahah olabilecek en kötü senaryo bu işemeli saldırılar herhalde. Gönderdiğiniz oda spreyi ilginç bir çözümmüş bir yolunu bulamazsam deneyeceğim teşekkürler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)