Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Değişikli ekipman konusu Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    N/A
    Öncelikle selamlar
    Kendime ait full takım ekipman almak istiyorum. Fakat tarzı pek bilmiyorum
    Motorum iron 883 bugüne kadar arkadaşımın 2 parça deri takımını yarış eldiveni ve çizmelerini kullandım fakat iron 883 ün üstünde kendimi at şeysine kelebek konmuş misali hissediyorum ve ekipmanlar iron 883 için fazla güvenli geldi 😅 Kuru kafalı yamalı yarım kol ceketlerden ziyade yine choper yada cruizer her ne altsa motoruma uygun ekipmanı nerden nasıl uydurabilirim.
    Marka model vs önerisi olan varsa önerilerinize ihtiyacım var ( toplam fiyat olarak 5 bin lirayı çok geçmek istemiyorum )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    fazla güvenli???? rahmetlinin sozu aklima geldi bilek ameliyati 3 ay 16 bin tl vee yada 500 tl daha ve iyi bir mont

Motosikleti
    MT-07
    Hocam benim yaptığım kazanın 1/3’ünü yapsan, evden dışarıya full koruma çıkarsın. Ekipmanlar şekil için değil, senin güvenliğin ve sağlığın için!

Motosikleti
    N/A
    İşin espirisine öyle dedim yarış tulumu ile chopera binmek pek normal gelmiyor bana yanlış mı ? Daha sade ekipman istiyorum gidipte yırtmaçlı saçma sapan chopercı dede item ıda değil 😅

Motosikleti
    MT-07
    Aga o zaman paraya kıyacaksın. Ayakkabı için mototaş, yada motolize bak. Kask için Sharklara bak. Korumalı kot veya deri yelekler var. Feyizoğlunda idi sanırım. Yada direk harley’in botlarına bak. Pantolon tech90. Eldivenler sıkıntı olmaz. Mont için 4riders motomaxta dana derisi bişey var. Baya güzel. ��

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Urban ya da v-twin olan koleksiyonlara bak mont için.Altına deri çizme,siyah riderdenim yılan gibi olursun valla.
    Bir iki şey koyuyorum linklere
    1
    2
    3
    4
    5

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Chopper diye içinize beyaz atlet üstüne deri yelek giyip gezmeye gerek yok.

Şahsen chopper modellerde motorun rengi ne olursa olsun kullanıcısı siyah giyindiği zaman her türlü yakışıyor . Siyah korumalı bot + deri siyah korumalı ceket, siyah bordo eldiven ve siyah güneş vizörlü bir kask yeterince cool olacaktır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)