Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İŞTE KARŞINIZDA YENİ R25/R3

Motovento
    REKLAM ALANI
    frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    İngilizcem çok iyi değil ama sanırım bugün tanıtılmış

https://paultan.org/2018/10/11/2019-...8-km-h-faster/

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:38 ----------

https://youtu.be/sl6dDEHE7UQ

Buda videosu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Eskisi bundan çok daha güzel bence. İçine etmişler motorun

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Dxsec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Motoru biraz daha değiştirelim güzelleştirelim derken daha çirkin yapmışlar bence. Eskiden asabi bir görünüşü vardı şimdi sütünü içen kedi gibi olmuş.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Konuyu sabah sizden önce açmıştım.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post4394848

pnongrata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Adventure 390
    Eski havası kalmamış

Motosikleti
    XMAX 250
    O kadar uğraş çevir, konuyu aç, fotoğraflar yükler, kaynak göster sonra biri gelsin sanırım yeni R25 yazsın herkes bu konuya dalsın. Yemin ediyorum suyu çıktı memleketinde, forumda (!)

İnsan okur, görür ve açtığı konuyu siler. Herkes aynı konuyu açsın dursun. 1.000.000 sayfalık çöp olsun burada anasını satayım.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar uğraş çevir, konuyu aç, fotoğraflar yükler, kaynak göster sonra biri gelsin sanırım yeni R25 yazsın herkes bu konuya dalsın. Yemin ediyorum suyu çıktı memleketinde, forumda (!)

İnsan okur, görür ve açtığı konuyu siler. Herkes aynı konuyu açsın dursun. 1.000.000 sayfalık çöp olsun burada anasını satayım.
    sakin ol şampiyon. sayfana giriyorum şu an.
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ya sen ne saçmalıyorsun dostum? İşim gücüm yok foruma bakıcam biri böyle konu açmış mı diye ne alaka isterse 10 kişi açsın bi tarafınızdan bir şey mi eksiliyor para mı kaybediyorsunuz?

Adminlerin sorunu bu onlar desin aa bak 2 tane aynı konu var birini silelim diye silmiyorlar demek ki sorun yokmuş.

İnsanlara bulaşmak için bin bir türlü bahane arıyorsunuz ben yeni gördüm konu açtım konu nasıl siliniyor bilmediğim için kaldı öyle.

Bravo çevirip saatlerce uğraştığınız için başınız göğe ermiştir

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı frankestayn1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya sen ne saçmalıyorsun dostum? İşim gücüm yok foruma bakıcam biri böyle konu açmış mı diye ne alaka isterse 10 kişi açsın bi tarafınızdan bir şey mi eksiliyor para mı kaybediyorsunuz?

Adminlerin sorunu bu onlar desin aa bak 2 tane aynı konu var birini silelim diye silmiyorlar demek ki sorun yokmuş.

İnsanlara bulaşmak için bin bir türlü bahane arıyorsunuz ben yeni gördüm konu açtım konu nasıl siliniyor bilmediğim için kaldı öyle.

Bravo çevirip saatlerce uğraştığınız için başınız göğe ermiştir
    Anasayfaya bakman yeterliydi. Bir konu açarken BOŞ İÇERİK üretmemek için aramak ve açılıp açılmadığını kontrol etmek gerek. Zaten aramana gerek yoktu. Anasayfa da kabak gibi duruyordu. Emeğe saygı göstermemen senin saçmalaman oluyor. Sağol kusura bakmadık (!)

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Genel forum kurallarında her zaman konunun daha önce açılmamış olması istenir. Uygulanır uygulanmaz o ayrı konu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:28 ----------

Forum Kuralları
    1.2.27

"Ben araştıramam, adminler modlar araştırsın" yaklaşımını yönetim nasıl karşılar, bilmem.
    oialdemir bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)