Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Çiçek gibi 600 lük motoru ölü fiyatına veriyorum soran yok

Motovento
    REKLAM ALANI
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı şeyi söyledim ben de.
    Bir de şu var; başlıkta motorun ölü fiyata verildiği yazıyor
    Az silindir, çok iş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Genel gözlem neticem:

1- Eğer ikinci el satın alıyorsan, satan kişiye "kaç paradan aldın da kaça satıyorsun, kurnaz mısın sen?" diyerek fiyat kırmaya gitmek şart.

2- Eğer ikinci el satıyorsan, alacak kişiye "bunun sıfırı şimdi 50.000 oldu, ne yapacaksın benim kaç paraya aldığımı" demek şart.

Komik ülke.
    twisten bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Satilik mal,murdar olur diye boşuna dememişler..

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satilik mal,murdar olur diye boşuna dememişler..
    Tok satıcıyım ama paraya ihtiyacım var die satış yapmak gibi olmuş

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Daha öğrenecek çok şeyiniz var. Türkiyede olmayacak çok iş oluyor. Misal veriyorum xj 6 ya 27 binlira verene kadar adam full + full tenere alabilir veya bir vstrom. Üstelik bu motosikletlerle eşini çoluğunu çocuğunu alıp dünyayı gezebilir. Güzel görünümlü hobi motosikleti kullanıyorsanız satılmasını ve o motosikleti seven birini bulmayı paşa paşa bekleyeceksiniz. Burada bir babayiğit bana xmaxe 35 lira veririm diyebilir mi ? Çatır çatır veriyolar valla. Şimdi siz nasıl ulan bu motora o parayı verene kadar gider xj 6 alırım diyorsanız, benim kafadakilerde böyle düşünüyor. Yaşadığınız durumu yaşayan reklamını yaptığınız gibi tek siz değilsiniz. 27 bin az para mı ölü fiyat mı ?

Farkındaysanız 1600 lira asgeri ücretin olduğu bir ülkede 27 binliraya motosiklet satıyorsunuz. Bence şükredilecek halinize ağlıyorsunuz. Motosikletinizin hayalini kuranlara haksızlık ediyorsunuz. Daha fazla konuyu uzatmadan en yakın yamaha bayisinden yardım isteyin konsinye olarak 1 2 binliradan vazgeçerek motosikletinizi sattırın. Yoksa şu devirde işiniz iş.

Birdahaki sefere motosikletim hemen satılsın istiyorsanız motosikletin tipine değil işlevine bakmanız tavsiyedir.
    montanaturne bunu beğendi.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Ula hadi bu adam piyasasında veriyor, yok tok satıcı yok bilmem ne. Benim motorun piyasası 50bin lira civarı. 40binden ilana koydum. Eşe dosta ulaşıp sıkışığım 35e kadar bırakırım dedim haala arayan soran yok. Onu ne yapacuk?

MotoNoob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Spada Anton 200
    Asgari ücret 5000 Lira olmadan (bugünki duruma göre), bu haklı görünen Fiyatlar Haksızlıktır. Satmaya çalışan arkadaşlara lafım yok. Farkındamısınız bilmemde, bu aralar hep Memurlar, Doktorlar, Professörler Motor satıyor
    Bende satarsam yazcam: Çapulcı'dan...

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ula hadi bu adam piyasasında veriyor, yok tok satıcı yok bilmem ne. Benim motorun piyasası 50bin lira civarı. 40binden ilana koydum. Eşe dosta ulaşıp sıkışığım 35e kadar bırakırım dedim haala arayan soran yok. Onu ne yapacuk?
    motosikleti piyasasının çok altına koymak da kıllandırır milleti ona mı kurban gittin acaba

Motosikleti
    MT-07
    Piyasası olan motor ile hobi olarak özellikle senin düşüncen ve düşüncene sahip insanların sevdiği bir motoru satmak arasında tabiki farklar olacak. Kışın çok daha fazla olmasıda normaldir.

İnsanlarda para yokken ^^Hadi ucuza koydum alsanıza ulaaaaa...^^ die bastırmanında bir faydası yoktur. En iyi seçenek zaten yukarıda belirtildi. Konsinye olarak motor bırakılıp, satan motor galerisinede birşeyler koklatmak şuan en hızlı yöntemdir. Keşke herkeş her iştediğini yapabilşe...

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikleti piyasasının çok altına koymak da kıllandırır milleti ona mı kurban gittin acaba
    Walla ne bileyim hafız. Ne arayan var ne soran. Bekliyoruz bakalım
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

yunus senin motor nedir ?
    yunusus bunu beğendi.
    İtlik mesai ili bir iştir , sabah erken kalkmak gerek.

If you try and fail, congratulations. Most people don't even try.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Walla ne bileyim hafız. Ne arayan var ne soran. Bekliyoruz bakalım
    inşAllah hakettiği fiyata verirsin valla. Bende benim motoru satılığa koyucam fena derecede senetlerim sıkıştırdı ucuza gidecek diye korkuyorum. Biraz daha sabrediyorum.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yunus senin motor nedir ?
    Bmw R1200rt
    serif abi bunu beğendi.
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

Bmw R1200rt
    R 1200RT ye teklif gelmiyor ise eyvah eyvah GS olsa ben müşteri olayım derdim...
    Ciddi ciddi kelepir ölmüş fiyata GS bakıyorum bu arada Ama ölücüyüm para cebimde elbet sıkışan olacaktır ondan alırım diye düşünüyorum .
    Piyasa kötü artık denk gelir ise..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:07 ----------

Bu arada ölü fiyata ESA lı GS alınır, söyleyim.
    Gerçekten ölü fiyat a sıkışan var ise bana yönlendirsin. Ben binmek için alacagım karcısı değilim.
    yunusus bunu beğendi.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post4394884
    can't be worried about that shit. life goes on man.

artırıyım 15+keçi

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    piyasa o kadar belirsiz ki kimse ha deyip satamayacağı marka/model motora para bağlamak istemiyor , geçen hafta 2014 250 lik xmax ı şıp diye sattım , mesela 400 lüğü bu kadar popüler değil , Honda , Bmw , Suzuki hepsinin popüler modellerine talep var çünkü alan adamda ha deyince satmak istiyor , yani öyle dört silindirmiş , şaftı varmış , 299 görüyormuş , bunlar kriter değil , kriter çok kişinin menzilinde olan ne varsa onu almak , böyle oluncada 3-5 model harici cillop gibi motorlar aylarca satışda duruyor , 35bine Caponord var 2013 model 1200cc daha 20bin km lerde , ful aksesuar üç çantalı ama "son sahibi olmak" derdini de yanında veriyorlar :D

Motosikleti
    MT-07
    İşin gerçeği bende Suzuki SV650A için yanıp tutuşuyorum. Piyasada neredeyse sıfırı bile yok. Suzuki attı çöpe gitti caaanım güzelim motoru. Fiyatı çıktığında MT-07'den bir tık azdı ama kitleye hitap edemedi. Şimdi hem kitleye hitap edemiyor hemde MT-07'den pahalı...

Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    piyasa o kadar belirsiz ki kimse ha deyip satamayacağı marka/model motora para bağlamak istemiyor , geçen hafta 2014 250 lik xmax ı şıp diye sattım , mesela 400 lüğü bu kadar popüler değil , Honda , Bmw , Suzuki hepsinin popüler modellerine talep var çünkü alan adamda ha deyince satmak istiyor , yani öyle dört silindirmiş , şaftı varmış , 299 görüyormuş , bunlar kriter değil , kriter çok kişinin menzilinde olan ne varsa onu almak , böyle oluncada 3-5 model harici cillop gibi motorlar aylarca satışda duruyor , 35bine Caponord var 2013 model 1200cc daha 20bin km lerde , ful aksesuar üç çantalı ama "son sahibi olmak" derdini de yanında veriyorlar :D
    35 bin üç çantalı capo ben görmedim , linkini atarmısın. bakayım endruo bakınıyorumda şu aralar

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    35 bin üç çantalı capo ben görmedim , linkini atarmısın. bakayım endruo bakınıyorumda şu aralar
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...66674990/detay

32 ye çekmiş fiyatı , orjinal çantalı seyahat paketli model..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:38 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşin gerçeği bende Suzuki SV650A için yanıp tutuşuyorum. Piyasada neredeyse sıfırı bile yok. Suzuki attı çöpe gitti caaanım güzelim motoru. Fiyatı çıktığında MT-07'den bir tık azdı ama kitleye hitap edemedi. Şimdi hem kitleye hitap edemiyor hemde MT-07'den pahalı...
    bir arkadaşım satıyordu , modelini hatırlamıyorum , temiz kazasız aksesuarsız bir motordu..

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)