Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Çiçek gibi 600 lük motoru ölü fiyatına veriyorum soran yok

Motovento
    REKLAM ALANI
    fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    fiyat öylw aman aman ölü değil dostum hemen hemen o fiyatlara cb 650f var bence daha iyi
    chaqalqarlos bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Alıntı fkambay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyat öylw aman aman ölü değil dostum hemen hemen o fiyatlara cb 650f var bence daha iyi
    valla bende pek aman aman düşük bulmadım rakamı dedim acaba ben mi yanılıyorum Neyse ki aynı düşüncede biri daha varmış.

murattatoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilla RS660
    Nasip hocam , piyasa durgun biraz da tabi ki
    Erkan344 bunu beğendi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Fiyatı 25'e çeksin de 20 bin teklif edelim diye bekliyorlar

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Derdin o ise çözüm çok basit paradan bir sıfır atarız yeni parayı basarız en yeni TL deriz , sende alırısın 27 Bİn TL(27 yedi bin birim paraya) ye güzel araba ....
    Senin hiç derdin yok muş ,

sorun bu mu yani !!

Eskiden mahkemelerde yazar (Adalet mülkün temelidir)
    Mülkün olsun istiyor isen adaletli ülken olması lazım...Adeletin yok ise mülkünde olmaz,
    Sen nediyorsun abi?

HayabusaJR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman UH200 (HayabusaJR)
    Sen öyle söyleyince ben de favoriledim ilanı, insan kendini tutamıyor.

Alıntı frankestayn1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen nediyorsun abi?
    Arkadaşın konusunu da trolemiş oluyoruz hakkını helal etsin de ..
    Sayılara takılma diyorum

27 Bin birim para ile elalem ülkesinde araba alıyormuş bende diyorum ki TL den bir sıdır atar isen , 27 Bİn birim para ile sende ülkende sıfır araba alırsın .

Mesele birim para değil ki mesele adalet olmadıgı için kazancımız düşük. Allah sonumuzu hayır etsin...

Sayıya takılmasın cebinde ki paranın karşılıgında aldıgı emtia ya baksın mesele bu ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:22 ----------

Fiyat konusunda ölü falan değil ,pazarlıksız sahibinden ilanı şeklinde ,
    Genelde ucuz vermemek için üst seviyeden yazılır 26 diye yaz emsallerinden birisi paraya sıkışan verecektir ki siz pazarlıksız demişsiniz çok zor...

Ha şunu der iseniz anlarım , sıfırına göre çok ucuz evet öyle ama siz bayi değilsiniz , milletde de para yok..

R25 çıktıgında ikinci eli bayiden pahalıydı ama o zaman kredi faizleri düşüktü dolar düşüktü , şimdi öyle değil ..

Milet ancak karnını doyurma peşinde..

Motosikleti
    Şu an yok..
    Arkadaşlar şu an motorun gerçek değeri 30.000 tl dir.
    25.000 yazanların çoğu kazalıdır.
    Şu an honda pcx 125 lik motor bile 16.700 olmuş.
    Neyse 1 hafta bekliyecem sonrasın da zaten ihtiyaç kalmıyor.

Motosikleti
    MT-07
    Pardonda hangi 250cc o fiyata? Ayrıca bu isyan nie? Sen malının para edeceğini düşünüyorsun. Pazardaki alıcılar düşünmüyor. Bu işler nasip

Dayanamayacağım diyeceğim. Bu paraya mt-07 kovalarım

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Alıntı reclusive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xj6 piyasası yavaş . En az yakan 600luk 4 silindir ona rağmen yavaş insanları anlamak zor.(uzun yolda 4 şehir içi 5,5-6,5 arası )
    O arka maşa varya o yüzden bu motosiklet hiç albenili değil.

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın konusunu da trolemiş oluyoruz hakkını helal etsin de ..
    Sayılara takılma diyorum

27 Bin birim para ile elalem ülkesinde araba alıyormuş bende diyorum ki TL den bir sıdır atar isen , 27 Bİn birim para ile sende ülkende sıfır araba alırsın .

Mesele birim para değil ki mesele adalet olmadıgı için kazancımız düşük. Allah sonumuzu hayır etsin...

Sayıya takılmasın cebinde ki paranın karşılıgında aldıgı emtia ya baksın mesele bu ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:22 ----------

Fiyat konusunda ölü falan değil ,pazarlıksız sahibinden ilanı şeklinde ,
    Genelde ucuz vermemek için üst seviyeden yazılır 26 diye yaz emsallerinden birisi paraya sıkışan verecektir ki siz pazarlıksız demişsiniz çok zor...

Ha şunu der iseniz anlarım , sıfırına göre çok ucuz evet öyle ama siz bayi değilsiniz , milletde de para yok..

R25 çıktıgında ikinci eli bayiden pahalıydı ama o zaman kredi faizleri düşüktü dolar düşüktü , şimdi öyle değil ..

Milet ancak karnını doyurma peşinde..
    Doğrudur şimdi anladım

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    Fiyat oldukça canlı 😀
    18.400 tl ye sıfır olarak aldığım günleri hatırladım.
    Paramız pul olmuş değer kaybetmiş yıllar içinde.
    İyi modeldir ancak eski bir motor bloğu ve kasa dizaynına sahip.
    Kutu profilden yapılma arka maşa gerçekten çok eski teknoliji.
    Yine de az yakan, iyi giden ve en önemlisi gerçek bir japonya üretimi olduğunu hatırlatmak gerek.
    İyi satışlar ancak şu anki piyasa koşullarında ticaret gerçekleşmesi zor.
    Erkan344 bunu beğendi.

Motosikleti
    Şu an yok..
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pardonda hangi 250cc o fiyata? Ayrıca bu isyan nie? Sen malının para edeceğini düşünüyorsun. Pazardaki alıcılar düşünmüyor. Bu işler nasip

Dayanamayacağım diyeceğim. Bu paraya mt-07 kovalarım
    Honda ve yamaha nın fiyat listesine bakarsan 250 lik r25 veya cb250 görebilirsin..
    Diyeceksin onlar sıfır.
    Evet ama benim motorum da sıfır sayılır ayrıca 4 silindir 600 lük ..
    İsyan değil sadece bu kadar temiz ve fiyatı uygun olan motor neden kusa sürede satılmadı diye şaşırıyorum.
    Benim diye değil gerçekten bu parays piyasadakilere kıyasla çok temiz ve uygun fiyat...
    Son olarak m-7 diyince açıkcası güldürdün beni :-)
    İkisini de kullanmış ve kararımı xj6 dan yana vermiş biri olarak,gerçekten 4 silindir motoru 2 silindir. bir motorla kıyaslamanız abes olmuş.
    68charger bunu beğendi.

ftkrblt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900
    kardeş kısaca anlatayım sana ki ben bunu bu forumda 2 ay kadar önce biyerlerede yazmıştım kredi faizleri arttı,insanlar artık kredi çekip alım satım yapamıyor maalesef 10 bin liram var 17 de kredi çekeyim 2 sene vadeli de şu motoru alayım devri kapandı,17000 lira kredi 3 sene vadeli yaklaşık geri ödeme şu an 30000 lira civarı e cepteki 10 bini de verdi sana motor oldu 40000 lira,ama önceden böyle değildi 17000 kredi çekiyodun 2 senede 21000 lira gibi geri ödüyordun,şu anda satış yapabileceğin insanlar nakit parası olan ve krediye bulaşmayacak insanlar ki onların da düşüncesi cebimde para ben heryerden motor bulurum mantığındalar ve haklılar,bu forumda yazdığıma eminim bundan sonra hayati ihtiyaç olan tüketim malzemeleri ve gıda zamlanacak ancak ev arsa araba motor gibi ederi büyük şeyler kredi çekilip alınamayacağı,parası olan insanların parasını elinde tutmak isteyecekleri ve borçlu olanların borcunu kapatmak için bu gibi para eden ev arsa ve taşıtlarını ellerinden çıkarmak isteyecekleri için maalesef bunlar artık aşırı derecede ucuzlayacak,müteahhitler borçlarını ödeyebilmek için 300-350 binlik dairelerini 200 bine zor satar hale gelirken evin temel ihtiyacı ekmeğin fiyatı 3-4 liraları bulacak,maalesef böyle bir ortamda elindeki malın bir kıymeti yok,

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:21 ----------

evet dediğim gibi tam 2 ay olmuş ben bunu yazmışım.....http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post4370223
    Erkan344, Thracian, 06Serhat ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Alıntı fz6_fazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sene 2006 sıfır satışlar
    Kriz olmasından dolayı,piyasa durgun,iyi satışlar dilerim
    https://farm2.staticflickr.com/1924/...3d24a5fe_c.jpg
    off fena oldum 2005 yılında 6000 tl'ye kawasaki er 5 almıştım 2004 model ve 3000 km'de 2007'ye kadar kullanmıştım, yurtdışına gitmesem, er6n veya z750 alacaktım, bakın alma planı yapmıyordum sadece alacaktım ve üniversite sonrası 3 senelik bir çalışandım, gözüm kapalı alıyordum borçmuş, benzinmiş, vergiymiş, kaskoymuş, yedek parçaymış hiç umursamadan, sonuçta pahalı dediğimiz parçalar bugünün fiyatlarının en az 5 de biri durumunda, çok üzücü ya, ülkenin geldiği hale bak!

Valeyellow46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Para pul oldu normaldir.Ölücüler hariç denk getirmek zor müşteriyi.Zararına kapatan çok.
    Erkan344 bunu beğendi.

BikeManiac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f700 gs
    Bu motor çok çirkin, yüzü eskidi.

galileo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Belki yanlış düşünüyorum ama şuan herşey ederinin üstünde fiyatlandırılmış ikinci el motor araba yada diğer herşey. Sıfırı zamlandıkça ikinci elini daha da zamlandırdılar. Gerçek satıcılar daha makul fiyatlar yazıyor diğerleri de ya tutarsa diye fiyat veriyor.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    24-25 bin civarlarında aynı model yakın kilometrede motosikletlere denk geldim. Neden bu motosiklete daha fazla para vermeliyim? Önce fiyatı en düşük olanlar gider

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Tam kışa girecekken motor piyasası zaten durulur bide ekstra olarak ekonomik olarak kötü durumdayız.

Ben geçen ay motorumu sattım, en son 80 favori vardı.İlk 2 hafta sıfır mesaj. 4 hafta sonra biri aradı geldi aldı gitti. Piyasanın en alt fiyatından verebildim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)