Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TECRÜBELİ CHOPPERCILAR İÇERİ

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncellikle merhaba,

Uzun zamandır aklımda motorsiklet almak var. Bunun için tarzıma en yakın olan chopper tercih ediyorum. Amacım
    yılda 2 kez yada 3 kez 430 km yol gidicek beni yolda bırakmıcak sık sık arıza olmayan ve sanayi de zaman harcamicağım.
    Trafikte işkence çektirmicek bir motor olmalı fiyat aralığım ekipmanlar ile 20.000 tl olan bir motor önerisi arıyorum. Aldığım
    zamanda elimden 15-20 bin km kullanıp satmaya çalıştığımda satması kolay bir motor lazım var mıdır böyle bir motor yoksa gel geç mi bu sevdadan.

Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Hyosung Gv250. Gözünüzde büyütmeyin şu km'leri. Çoğu motosiklet sürücüsü zaten o yolu mola vermeden bitirmez. Ayrıca en iyi ihtimalle 1kez yakıt deposunu dolduracaksın. Yorgun hissedersen kendini benzinlikte dinlenirsin.

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung Gv250. Gözünüzde büyütmeyin şu km'leri. Çoğu motosiklet sürücüsü zaten o yolu mola vermeden bitirmez. Ayrıca en iyi ihtimalle 1kez yakıt deposunu dolduracaksın. Yorgun hissedersen kendini benzinlikte dinlenirsin.
    Teşşekürler.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı assuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşşekürler.
    Rica ederim. Maksat elin alışsın. Daha sonraları o güzel büyük goca goca egzozlu barbarbar giden aletlerden alırsın. Sırayla, tadını çıkara çıkara sürmen dileğiyle

owlam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Virago 535
    20 bin altına biraz zorlarsan dragstar bulabilirsin. 15 civarına de virago 535. Ben sadece bu yaz, viragoyla teksefer de 500 km üstü birçok yol yaptım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)