Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

RKS'nin yeni motoru RNX125 ( Yavru Ducati Panigale )

Motovento
    REKLAM ALANI
    Valeyellow46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel duruyor özellikle ufak tefek kişiler üzerinde sırıtmadan bir Panigale görüntüsü verebilir gibi.:D

İşin diğer kısımları nasıldır bilemem..
    LiseliMotorc bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LiseliMotorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SPORT

zebercet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    - / Benelli TNT 250 / Hero Hunk
    Açıkcası motoru çok beğendim. Boyum 1.73, küçük duracağını da düşünmüyorum. Başlangıç motoru bakıyordum kaç zamandır, yeni ehliyet alacağım. Sanıyorum güzel bir tercih olacak, fiyatı inşallah uçuk bir rakam olmaz.

Motosikleti
    Rks Titanic 150-SPORT
    Alıntı zebercet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıkcası motoru çok beğendim. Boyum 1.73, küçük duracağını da düşünmüyorum. Başlangıç motoru bakıyordum kaç zamandır, yeni ehliyet alacağım. Sanıyorum güzel bir tercih olacak, fiyatı inşallah uçuk bir rakam olmaz.
    fiyatı uçuk olmayacaktır
    RKS kaliteli motorlar üretir ancak fiyatları hep düşük tutar kundiale benzemez
    belirttigim gibi 9.000 11.500 arasında olacağına eminim

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:24 ----------

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-rks-rnx-125-on-siparisler-acildi-adrese-teslim-614522905/detay

vale moto 15k ya ön sipariş alıyor inşallah şakadır ashdgashgdh

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Kimse bunu Panigale ile karıştırmaz
    Acı ama gerçek.

Alıntı coderadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapmayın etmeyin gözünüzü seveyim. Bunu beğenen adamın zerre estetik anlayışı zerre kalite anlayışı yoktur. Abi nedir bu yoksul tripleri. Tamam herkes panigale alamayabilir fakat onu alamıyorsun diye çakmasını da bir zahmet alma ya. Motor mu bitti abi piyasada? Biz neden millet olarak birşeylerin çakmasına bu kadar düşkünüz? Kendimize hep çakma çırpma dandik malları reva görme özelliğimiz nedern?
    O bir şey mi burda ki çoğu insan ugur Mondial rx 3 alıp üzerine BMW ablemi yapıştırıyor .

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Piyasa uçunca; bi reyziğimiz eksik deyip bunu getirmişler demek ki. Bu adamlar ne satacağını biliyor.Superboy 100 sonrası geçilecek reyzik motora benziyor. Fiyatı uygun olursa tutar bu, fiyatı rn180 den bi tık fazla olmalı belki karenaj falan, cc düşük çünkü.

Motosikleti
    Rks Titanic 150-SPORT
    Alıntı kefkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasa uçunca; bi reyziğimiz eksik deyip bunu getirmişler demek ki. Bu adamlar ne satacağını biliyor.Superboy 100 sonrası geçilecek reyzik motora benziyor. Fiyatı uygun olursa tutar bu, fiyatı rn180 den bi tık fazla olmalı belki karenaj falan, cc düşük çünkü.
    aynen öyle adamlar ne getireceğini biliyor

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kuyruğa bakılırsa altyapı RKS RN 180 ile aynı. RN 180'in 8500 civarı bir fiyatı var. Buna da 1500 TL grenaj parası eklerler al sana 10 lira.

Ducati bayine gidip 10 bin liralık Panigale alabilir miyim dersen, "Abi ilerde RKS bayide satılıyor" diyip buna yönlendirirler

Görüntü olarak başarılı RKS kendini gerçekten aşıyor bu modelin karbüratörlü olarak geleceği ihtimalini bile düşünmüyorum karbüratörlü absli 125 cc biraz düşük olacaktır ama iyi bir satış adedi yakalamak için a1 ehliyetine uygun getirmek istemişlerdir. Modelin 150cc olanına talep olursa üretici için basit bir işlemdir.

çakma panigale

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Çakma Panigale diyen arkadaşlar tüm tasarımlarda diğer bir motosikletten esinlenilmiştir. Yadırgayacağınıza çıkarın bir tasarım ortaya gönderin tüm firmalara illaki biri değerlendirecektir. On numara beş yıldız bir tasarım olmuş rks markası için bildiğim kadarıyla ilk ss motor 125 cc olarak gelmesi kesinlikle a1 ehliyeti için düşünülmüş hacıyatmaz'ın dediği gibi eğer talep olursa firmaya 150 hatta 250 cc olanı bile getirilebilir.

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Çok beğendim ya fiyatı yüksek olmazsa düşünebilirim.

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Merak ettim bu motoru cidden 15 bin tl verip alan oldumu ya

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:28 ----------

Satamayıp geri çektiler galiba, 15 bin tlye bi deneyelim belki girer hesabı tutmadı

Motosikleti
    MT 25
    Satın aldığım rks rn 180'in grenajlı modelidir. 15000'tlye bn 251 satılıyor verilmez.

Motosikleti
    Alıntı liquem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satın aldığım rks rn 180'in grenajlı modelidir. 15000'tlye bn 251 satılıyor verilmez.
    Yav zaten verilmezde, ilana koymuştu mağazalar ve sitesinde de ekliydi rks'nin.Şuan ne sitede ne ilanlarda göremedim.Sanırım rks bir macera denemek istedi, artan piyasadan bizde faydanalım planı tutmadı gibi geliyor bana

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yavru panigale değil de yandan panigale olmuş biraz.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    çirkin ördek yavrusu

Motosikleti
    Ben taklit maklit işini geçtim 15 bin tl nedir abartmayın tamam döviz mövizde bu kadarda değil be kardeşim honda bayileri ellerindeki son cbr 250 leri 20 bin gibi bir fiyattan verdi, sen o hava soğutmalı ne üdüğü belirsiz motoru nasıl 15 bin tl ye satmaya kalkıyorsun hiç aklım almıyor

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Tamam evden-işe işten-eve motoru. Today'i satıp alınası makina

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)