Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

RKS'nin yeni motoru RNX125 ( Yavru Ducati Panigale )

Motovento
    REKLAM ALANI
    RawShed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R-Satıldı
    Motor haziran'da gelecekmiş,gpx demon diye arattığım videolardan izlediğim kadarıyla 1.75'e kadar cuk diye oturur boy olarak.Asya'daki fiyatları TL çevirdim 14-16 arasına denk geliyor ama 150'lik versiyonu.

Muhtemelen bu motor 15-17 arası gelir,Vale motorda 14,500'e görmüştüm.Tipiyle "ucuzluğuyla" çok satacağını düşündüğüm motor.Zaten instagram ve facebook'ta baya ilgi görmüş motor.Eğer ki 15 altı girerse piyasaya deli gibi satar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT 25
    Alıntı RawShed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor haziran'da gelecekmiş,gpx demon diye arattığım videolardan izlediğim kadarıyla 1.75'e kadar cuk diye oturur boy olarak.Asya'daki fiyatları TL çevirdim 14-16 arasına denk geliyor ama 150'lik versiyonu.

Muhtemelen bu motor 15-17 arası gelir,Vale motorda 14,500'e görmüştüm.Tipiyle "ucuzluğuyla" çok satacağını düşündüğüm motor.Zaten instagram ve facebook'ta baya ilgi görmüş motor.Eğer ki 15 altı girerse piyasaya deli gibi satar
    gpx demon 150gn'nin grenajlı versiyonu 1.73 boyum var parmak uçlarım yere değiyor sele alcak gozukuyor fakat yüksek.

hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    Farkındaysanız piyasadaki fiyatlar yükseldikce kalite gözle görülür biçimde düşüyor ve kalitenin düşmesi direk olarak kullan kişinin hayatına mal olabilir.Lütfen seçimlerinizi sabırlı ve dikkatli bir biçimde yapmanızı tavsiye ediyorum.Görüntüyü ve atacağınız havayı 2. plana atıp önce giderken problem çıkarırmı servisi nasıl ...gibi etkenleride göz önünde bulundurmanızı isterim.Hepinize İyi Sürüşler...

Motosikleti
    YAMAHA R6 2015
    hep dedim , şöyle şişme bir motor yapılsın deli satar diye :D

RawShed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R-Satıldı
    Alıntı hacidayi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farkındaysanız piyasadaki fiyatlar yükseldikce kalite gözle görülür biçimde düşüyor ve kalitenin düşmesi direk olarak kullan kişinin hayatına mal olabilir.Lütfen seçimlerinizi sabırlı ve dikkatli bir biçimde yapmanızı tavsiye ediyorum.Görüntüyü ve atacağınız havayı 2. plana atıp önce giderken problem çıkarırmı servisi nasıl ...gibi etkenleride göz önünde bulundurmanızı isterim.Hepinize İyi Sürüşler...
    Ama motoru çıplak gözle gördüm acayip güzel,Honda'da böyle yakışıklı motor yapsın uygun fiyata alalım.Tasarımları MÖ resmen

wetehan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z900
    Fuar da var ise fotosu var mı?

15 altı gelirse msx yerine almayı planlıyorum bakalım. Seat cowl, arka pegler iptal 50cc lerin kabusu olacağım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bununla ne viraja girilir ama

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)