Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benzine indirim

Motovento
    REKLAM ALANI
    lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Benzine dün geceden itibaren 13 kuruş indirim yapmışlar, iyice saçma sapan bi hal almaya başladı, ya tutarsa diye zamı dayayıp tutmayınca da indirim mi yapıyorlar anlamadım, şaka gibi. 10 lira yapın 1-2 sene o halde kalsın ya bu ne saçmalıktır bir aşağı bir yukarı, sonuca bakarsan gerçi 10 kuruş indirseler 50 kuruş zam geliyor. İndirime de sevinemiyoruz 2 güne yine zam gelir saçma sapan bahaneyle.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    dün bi abiler aralarında konuşuyorlardı aralarında bende dinledim diyorki yumurta çok zamlandı kimse yumurta almıyor almayınca ne olcak düşer elbet.bu çok kez yaşadık millet almayınca düşüyor dedi.bende emmi peki benzin oldu 5 lira(burda 4.98 ) ne olacak peki 5 tl oldu diye almıyormuyuz buna ne diyosun şimdi dedim bak altımızda motorlarımız var motordanda vazgeçmiyoruz dedim.kimsede bişe demedi.yokki bi eylem bi bişe düzenleyen hayvan severler dk başı toplanıyorlar.
    bu arada İNDİRİM GELDİYSE BİNDİRİM YAKINDIR...

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün bi abiler aralarında konuşuyorlardı aralarında bende dinledim diyorki yumurta çok zamlandı kimse yumurta almıyor almayınca ne olcak düşer elbet.bu çok kez yaşadık millet almayınca düşüyor dedi.bende emmi peki benzin oldu 5 lira(burda 4.98 ) ne olacak peki 5 tl oldu diye almıyormuyuz buna ne diyosun şimdi dedim bak altımızda motorlarımız var motordanda vazgeçmiyoruz dedim.kimsede bişe demedi.yokki bi eylem bi bişe düzenleyen hayvan severler dk başı toplanıyorlar.
    bu arada İNDİRİM GELDİYSE BİNDİRİM YAKINDIR...
    Arz talep dengesi denen uyuz birşey var 2 sene iktisat okuyup bırakmıştım oradan biliyorum, taleple arzın birbirini dengelemesi gerekiyor bişey çok talep edilirse fiyatı yükselir talebi azaltmak için ya da arzı artar. Bir dengesi olması gerek yani. Şahsen ben motor tepesinden inmiyordum şimdi oldukça azalttım bütçeye zarar resmen. Maksimum nasıl insanları söğüşleyebiliriz diye ayar çekmeye çalışıyorlar gibime geliyor bana. Gerçi ortamdaki arabalarda bir azalış yok, ama insanlar biraz bilinçli olsa mesela aynı işyerindekiler ortak araç kullansalar benzin fiyatları mecbur düşer ama trafiğe bakıyorsun herkes tek başına kocaman arabalarda. Haberler de uyutmaya devam ediyor yok dünyadaki benzin fiyatlarındaki düşüşe paralel indirim yapılmışmış. Artınca da artışa paralel artış yapıldığını görmedim hiç. Her türlü bindirim yakındır şuursuzluk devam ettikçe.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    arkadaşlar ben bizim indirimleri tsunamiye benzetiyorum önce bir geri çekilme sonra yıkıp geçen bi zam
    Soykan67 bunu beğendi.
    Alan O Veren O, Nedir Senden Gidecek, Görende Can Senin Zannedecek...

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Dünyanın hiçbir yerinde, çok satan birşey gereksiz pahalı olmaz.. Bir şey ne kadar sürümüne giderse o kadar ekonomikleşir.. Bizde ise durum tam tersi.. neye rağbet varsa o pahalı anasını satayım.. Rantçı memleket.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

MeHMeTK. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City 125
    Alıntı aonal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bizim indirimleri tsunamiye benzetiyorum önce bir geri çekilme sonra yıkıp geçen bi zam

Aynen katılıyorum. Yakın bir zamanda 6 TL olur...
    KYMCO Agility City 125
    01 BUG 66

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    13 kuruş geri alırlar
    arkasından 2 zaman 15 er kuruş
    15 gün önce aynı oldu
    4.45 e aldık indirim yapıldı
    4 er gün arayla iki zam
    4.75 e aldık benzini
    inanmayın böyle şeylere
    paranız varsa depoyu doldurun yoksa işeyin içine
    belki calışır
    # motosikletle.blogspot

Forumdan Uzaklaştırıldı
    "EPGİS'in hesabına göre benzine 28 kuruşluk bir indirim yapılması halinde fiyat düşüşleri artık pompaya yansıyacak"

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öhh hortlatılan konuya bak

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öhh hortlatılan konuya bak
    Aradan 6 yıl geçmesine rağmen güncel ama

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    haklısın, karikatür gibi ülke olduk

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ben dün 6.75 den aldım benzini. 50 liralık koyduracaktık sonra vazgeçtim ve 20 liralık koydurduk. 20 liralık koydular...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    "Benzine yapılan son 8 kuruş indirimle birlikte benzin indirimlerinin fiyatlara yansımasına 20 kuruş kaldı."

Motosikleti
    Artık Yok...
    bu indirimler hep beni korkutmuşdur indirimlerin arkasından genelde sağlam bir bindirim gelir..
    Levent bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)